Mariusz Max Kolonko wróci do TVP? Hanna Lis kpi na TT: "Dywany się nie sprzedają?"

Były korespondent TVP w Stanach Zjednoczonych, Mariusz Max Kolonko, wróci do telewizji publicznej? Tę plotkę (?) skomentowała na Twitterze Hanna Lis. I przypomniała, czym teraz trudni się dziennikarz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Mariusz Max Kolonko w USA zajmuje się nie tylko dziennikarstwem - były korespondent TVP prowadzi kilka kanałów w serwisie YouTube.com, jest również twórcą i dyrektorem generalnym www.ThankU.com - przedsięwzięcia wspierającego weteranów wojennych.

Dziennikarz prowadzi też jeszcze jeden ciekawy biznes - jest właścicielem firmy sprzedającej tureckie dywany. I to właśnie tę działalność wytknęła mu Hanna Lis:

Mariusz Max Kolonko wróci do telewizji publicznej?

Czy Mariusz Max Kolonko rzeczywiście wróci do telewizji publicznej? Tego na razie nie wiadomo, jednak według "Newsweeka" nazwisko dziennikarza miało paść w negocjacjach dotyczących mediów publicznych pomiędzy klubami PiS i Kukiz'15.

Dariusz Pitaś, doradca Pawła Kukiza, mówił w rozmowie z "Newsweekiem", że ruchu nie interesują "stołki" i że klub Kukiz'15 nie zamierza rekomendować swoich kandydatów na stanowiska w mediach publicznych. Jednak, jak dodawał, obecność w nowych mediach takich ludzi jak Mariusz Max Kolonko byłaby dla klubu dobrą wiadomością.

PiS o koalicji

Według anonimowego członka PiS, Kolonko nie wejdzie do zarządu, ale niewykluczone jest, że dostanie program. Do władz ruch Kukiza ma wytypować innego kandydata. - Porozumienie ws. mediów publicznych to początek budowy koalicji parlamentarnej z Kukizem. Wspólny rząd nie jest w interesie żadnej ze stron, ale punktowa współpraca będzie mieć miejsce - powiedział "Newsweekowi" inny czlonek partii.

Mariusz Max Kolonko przez długi czas był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest znany głównie ze swojego autorskiego kanału YouTube, "MaxTV - Mówię Jak Jest", na którym komentuje bieżące wydarzenia z konserwatywnego punktu widzenia.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (515)
Mariusz Max Kolonko wróci do TVP? Hanna Lis kpi na TT: "Dywany się nie sprzedają?"
Zaloguj się
 • dumlat

  0

  To dowcip na twoim niskim poziomie Haaanka :_ baaaardzo niskim.

 • arte89

  0

  Lisowa chciała dokopać Kolonkowi i wyszło, że zazdrości mu zaradności i porządnej kasy. Aaa, i jeszcze popularności na jaką chmara lisów liczyć nie może pomimo roznoszenia wścieklizny.

 • polak1706

  0

  Lisówa złośliwa jak jej stary! :-P

 • Maria Katarzyna

  0

  Kiedys jak przyjelam stanowisko kier.tez dobralam sobie ludzi a podczas przegladania szafy znalazlam dzienniki budowy z pieczacia puste nie zapisane ktore powinne byc oddane do urzedu miasta ale nie byly bo material na budowie dziwnie "wyparowal"do kogos kto budowal kolejny sobie dom.

 • invest_pl

  0

  Lisy odcięte od państwowego koryta stały się zgryźliwe żeby nie PO-wiedzieć wściekłe...

 • candid13

  0

  Koziołek Matołek
  Drapie się na stołek,
  A tu Trybun Ludowy
  Zwraca nasze głowy,
  Ku groźbie żyletki
  I wizji solidarnie biednych.

  Wprost po szoku premiera in spe
  I ostrzeżeniu Prezydenta RP,
  Na łuku Kurskim
  Wydano brudną bitwę
  Pamięci rodzinnej…
  Bo taką jest zasada
  Przypartej małpy i brzytwy.
  Kto chce niech wierzy,
  A kto nie chce nie,
  Że drugi po pierwszym,
  Także in spe, coś zrobić może,
  Bez, niech cichego, placet
  Pierwszego w wyborze.

  Z bajki naszej
  Nauka jest taka:
  Chcesz być Pierwszym

  Unikaj syndromu Rydzyka.-----

 • candid13

  Oceniono 1 raz 1

  rydzykowa szkola nienawisci zachwala Kolanke! dla urozmaicenia !

 • wilenski11

  0

  no cóż ? kedaje są przyzwyczajone do żerowania na państwowym

 • kontest_two

  Oceniono 1 raz -1

  Tym jednym krótkim wpisem ta damulka tak wiele o sobie powiedziała: wyszła tu na jaw cała mentalność pasożyta, który ani minuty uczciwie nie przepracował. Gratuluję zwięzłego i celnego przekazu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX