Komentarze (796)
Kolejna zaskakująca nominacja w MON. 25-latek pokieruje radą nadzorczą Agencji Mienia Wojskowego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wadera3

  Oceniono 1 raz 1

  Pogratulować, mam wnuczka, co prawda w wieku żlobkowym, ale ładny i pojętny, może też się nada?

 • acototak

  Oceniono 2 razy -2

  Brawo PiS.

 • koniepobetonie

  Oceniono 4 razy 4

  Teraz Kur.. My !!!

 • kukunapniu

  Oceniono 2 razy 0

  ładny chłopak, da radę

 • gomelsky66

  Oceniono 5 razy 5

  Macierewicz lubi zatrudniać sprzedawców z aptek, harcerzy, babę z kwiaciarni. Jak to wyglądało świetnie pokazał film "Służby Specjalne" .Jak widać nic się nie zmieniło. Wszystko według sprawdzonego klucza.

 • jonkasta

  Oceniono 9 razy 9

  nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm- oto "dobra zmiana"

 • gauecki

  Oceniono 9 razy 9

  tak nowa władza walczy z układem - tworzy nowy układ - własny

 • reszka2

  Oceniono 11 razy 9

  To sie nazywa nekronepotyzm....

 • reszka2

  Oceniono 8 razy 6

  To sie nazywa nekronepotyzm...

 • bronek77

  Oceniono 6 razy 4

  Tu nie chodzi, że to źle, że nie ma kwalifikacji. To bardzo dobrze, że główny nadzorca nie ma kwalifikacji, nie zna specyfiki branży, firmy (MON'u), jest nowy w środowisku i niekumaty. Dzięki temu nie zauważy tego, czego zauważenie nie byłoby na rękę tym, co kręcą lody.

  Inaczej mówiąc - jak chcesz okradać firmę, a masz wpływ na jej szefa, to wstaw tam albo swojego poplecznika, który pozwoli ci kraść (ale musisz się z nim dzielić, do tego może się wygadać), albo kogoś, kto nie ma szans się zorientować.

  Stare, wojskowe wygi od kombinacji zjedzą go ze skarpetkami.

 • joymachine

  Oceniono 4 razy 4

  Ma nazwisko. I ma już stały zarost który wyrasta po 6 godzinach. Więc sie nadaje! :)

 • cyklista

  Oceniono 8 razy 8

  Nie istnieje coś takiego jak Inżynieria Architektoniczna na Politechnice Krakowskiej. Młody historyk nie wie co studiował?

 • qsx111

  Oceniono 6 razy 6

  Lubi młodych i ma rację. Będą razem pozowali na ściance.

 • cyklista

  Oceniono 8 razy 4

  Bo rodzina jest najważniejsza. La Familia

 • y0rg

  Oceniono 8 razy 8

  Problem z upodobaniami Macierewicza, przekłada się na politykę tego kraju.Czy już poprawność polityczna to orientacja na sposób grecki.

 • ryslew2061

  Oceniono 10 razy 4

  Ano! Tera Ku... My!

 • w.s3

  Oceniono 7 razy 7

  Minister Macierewicz otacza się młodzieńcami. Tacy mu nie podskoczą i wykonają każde polecenie.

 • astratofik

  Oceniono 7 razy 7

  Pogratulować prawdopodobnie taki sam donosiciel/oszczerca na swoich konkurentów jak tatuś.

 • zabno

  Oceniono 8 razy 2

  Morderca musi wynagrodzić rodzinie. Przykład PIS dy gosiewskie i wiele innych , którym zamordowli rodziny.

 • ewkaop

  Oceniono 11 razy -9

  To straszne!!! Nie jest z PO no to jak może się na czymkolwiek znać? No jak? Nie to co Sławek "Zegarek" Nowak, minister co to nie wiedział, że nie mamy gazoportu. Albo Ewa "na metr"Kopaczowa co to ustaliła, że Syria graniczy z Węgrami. To elyta elyt.

 • hana.barbara

  Oceniono 6 razy 6

  W wieku 30 lat zostanie marszałkiem Polski.

 • eclipse23

  Oceniono 23 razy -13

  parowkowy skrytorzerca smolenski:)

 • kazimierz111

  Oceniono 18 razy 4

  Jak to Kurtyka nie ma kompetencji? Przecież zna Antoniego, popiera teorię o zamachu no i jest historykiem.

 • notremak

  Oceniono 16 razy 2

  Czy pampersy ogólnowojskowe już zamówione?

 • bartoszjanusz

  Oceniono 8 razy 8

  żenada

 • stuj_halina

  Oceniono 16 razy 0

  skąd u podstarzałych patriotów polskich taki pociąg do młodych Żydków???

 • barakuda62

  Oceniono 15 razy 3

  Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Antek TEŻ lubi chłopców :)

 • poppers68

  Oceniono 10 razy 8

  To napiszę to nie jest hejt. Po prostu przypomnę młodym bo pamięć jak widać ulotna i głosują potem na baranią skórę...
  Chłopak z mamą mają dużo szczęścia w tym całym nieszczęściu.
  Zimą 2009/2010 Ojciec Kurtyka , szef IPN wszedł w nieodpowiednim momencie do jednego z gabinetów należących do jednego z podległych Mu dyrektorów. Nakrył panią Kurtykę w sytuacji ......hm.. niedwuznacznej z owym dyrektorem. No, awantura była na całego. Kurtyka podał do sądu przede wszystkim swojego podwładnego , rozwód wisiał na włosku ( jak u Gosiewskich). Nie zdążył pożegnać żonki i zginął 10 kwietnia 2010.
  Przez kolejne lata Pani Kurtyka była chwilową gwiazdką PIS. Były wypowiedzi, wsparcia przed wyborami 2011 , apetyt na posłowanie i setki, setki tysięcy złotych przyznych w dobrym geście przez rząd Tuska jako rekompensatę po stracie męża.
  Teraz pani Kurtyka już się tak w PIS nie afiszuje bo jeszcze dziennikarze odświeżyliby pamięć tego mini skandaliku i zapytali o zdrową patriotyczną twarz PIS?
  Reasumując awans tego dzieciaka - trzeba mieć jednak w rezultacie mieć trochę szczęścia w życiu, prawda?
  Życzę chłopakowi powodzenia - szef lubiący młodych chłopców na poważnych stanowiskach to duży atut....

 • zet59

  Oceniono 7 razy 5

  na kogo i ile trzeba pluć żeby zostać kandydatem pisiorów na fajny stołek???

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 9 razy 9

  A na zastępce dałbym byłego już doradcę Macierewicza. Będą mieli wspólne tematy przynajmniej. Na konsoli pograć mogą, w piłkę połupać w przerwie, powymieniać się naklejkami z gumy do żucia i nawet na wakacje mogą razem jeździć w wakacje na obóz językowy czy tam inny tematyczny.

 • goplana24

  Oceniono 14 razy 0

  nowe swinie przy korycie....

 • myciel66

  Oceniono 15 razy -1

  Do Polaków, którym demokracja i sprawiedliwość jest droga
  Polska dostała się w ręce Jarosława Mściciela. Do pomsty przygotowywał się on długie lata, osłabiając instytucje demokratyczne, nasyłając społeczeństwo na rządzących, wiążąc się z Kościołem, dla którego demokracja stanowi śmiertelne zagrożenie, i który go wsparł w drodze do władzy. Jego intencje były widoczne po artykule o trotylu na wraku smoleńskim. W emocjonalnym wystąpieniu oskarżył rządzących o tę tragedię. Manipulując - płacąc trollom internetowym (podobno 3000 osób przed wyborami), korumpując wyborców obietnicami, płatnymi z naszych podatków, przybrał maskę troskliwego opiekuna biednych, obiecywał „dobrą zmianę”, nie dodając, że ta zmiana jest dobra ale dla Putina. Po wygranej ściągnął maskę i pokazał swoje prawdziwe oblicze mściciela za śmierć brata. Żeby móc uruchomić gilotynę smoleńską sparaliżował działanie TK, podporządkował sobie media, policję, wojsko i cały aparat opresji. Dogadał się też z naczelnym zwolennikiem Putina w UE – Orbanem. Powołał Inkwizycję smoleńską, pod przywództwem Antoniego, która przygotuje grunt do uruchomienia gilotyny, która będzie ścinała głowy tych, wg Mściciela, winnych śmierci brata. A wielki finał i spełnienie marzeń, nastąpi, jak spadnie ta, nazywana przez jego trolli internetowych, ryża głowa. Jeżeli myślicie, że ten scenariusz jest zbyt mroczny, to przypomnę anegdotę przyszłego premiera z kampanii wyborczej w 2006 r., z windą, pistoletem i słowami o łatwości użycia tego pistoletu.
  Jesteśmy w rękach szaleńca, który nie jest zainteresowany Polską, dobrem jej obywateli, a tylko pomstą, dla której poświęci wszystko i wszystkich, którzy mu stają na drodze. Naszym obowiązkiem, wobec nas samych, naszych najbliższych i potomków jest zastopowanie tego szaleństwa. On nie ma ograniczeń, np. w postaci dzieci, a i my nie powinniśmy mieć takich. Machanie Konstytucją jest wyrazem bezradności, od pałki ona, jak widać, nie ochroni. Czas odgrywa tu rolę, bo pałka może zamienić się w czołgi i wtedy będzie trudniej. Jeśli władza łamie prawo na naszych oczach, to prawo ustanowione przez nią ma wadę i Obywatele mają prawo, a nawet obowiązek się do niego nie stosować. Opór społeczeństwa musi być szybki i masowy. To spowoduje, że destrukcja i chaos zostaną powstrzymane w jej początkowym stadium, zanim osiągną wymiar apokaliptyczny.

 • k-jagiello

  Oceniono 10 razy 10

  Resortowe dziecko

 • maxim-sn

  Oceniono 20 razy 2

  no coś za dużo tych młodych? czyżby pan Macierewicz miał skrywane ciągoty? warto prześwietlić jego prywatny komp.

 • greg2408

  Oceniono 7 razy 7

  Ukończył dwa kierunki studiów - historię na UJ i inżynierię architektoniczną na Politechnice Krakowskiej - piękne wykształcenie jak na szefa rady nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego, jakie doświadczenie. Po to PIS potrzebuje nowej ustawy o służbie publicznej.

 • jacaja

  Oceniono 6 razy 6

  Hahaha, kolejne TKM. Inie nie ma to nic wspólnego z Tak, Kochamy Maryję.

 • wunderwaffen

  Oceniono 16 razy 0

  PISałem Wam od lat, PIS to rodzina mafijna przechrztów!
  Pod pozorem "równości społecznej" i "miłości bliźniego" uwłaszczają się na naszym państwie, chcą zrobić z nas rdzennych Europejczyków niewolników!

  W tych trudnych czasach dla rdzennych Europejczyków tylko skrajna prawica odeprze z jednej strony inwazję na Europę a z drugiej zawłaszczanie naszego domu przez tych, co zapuścili tutaj korzenie i udają nas Europejczyków. Skrajna prawica nie zawaha się poświecić całego świata dla nas...

 • genocidezionism

  Oceniono 23 razy 17

  Brawo Brawo Brawo im więcej młodych ludzi bez doświadczenia tym lepiej dla Polski. Wreszcie mamy młodego i dynamicznego Prezydenta R.P. ale ciągle za mało młodych ludzi w rządzie , zarządach spólek to wielka strata ,że ich nie ma a musza szukać pracy i to podłlej za granicą u panoszącego sie Niemca albo wyrzucać nocniki brytyjskim gospodyniom.Doświadczenie nie jest dobre , doświadczenia ci młodzi ludzie nabiorą trzeba tylko dać szansę Polsce młodych ludzi. Doświadczenie w w resorcie tzw,sprawiedliwości pokazuje ,że wzory z czasów stalina i Gomułki funkcjonuja do dzisiaj. Wystarczy popatrzeć na wypowiedzi czołowych bossów tej maffi prawniczej i prześledzić ich wykształcenie.

 • cal357

  Oceniono 7 razy 7

  kolejna męska lodziara w MON?

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 3

  Zostawcie złośliwości bo chłopak jest naprawdę ładnym mężczyzną i dajmy mu się wykazać nie tylko w kontaktach osobistych z podtatusiałymi politykami PIS bo może coś wniesie do tych skostniałych i bardzo politycznych struktur? a i tak jest ciachem i można Macierewiczowi czy Kaczyńskiemu zazdrościć.

 • leming_13

  Oceniono 4 razy 4

  Antek, niedługo moje dzieci kończą podstawówkę, może jakiś wicedyrektor departamentu, albo chociaż doradca ds. rozszerzenia broni masowego debilizmu?

 • ukos

  Oceniono 19 razy 3

  Kolejna rodzina na swoim.

 • maks200

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie proszę nie robić pośmiewiska-ojszczy płotek moze dobry ale na dyskotece..

 • plastikpiokio

  Oceniono 8 razy 0

  jest to dalsza częsc odszkodowania za poległego /wg maciory / tatusia

 • 20portal

  Oceniono 4 razy 4

  Juz wiadomo, dlaczego trzeba było zlikwidowac służbę cywilną i konkursy na wazniejze stanowiska.
  TKM idzie jak czołg.
  Tak jakos kojarzy sie wszystko z bolszewia, która dopadla do wladzy w Polsce w 1945 roku.

 • katolik1969

  Oceniono 6 razy 6

  uczciwy człowiek dostaje prace bo ma wiedzę i umiejętności a ten cwaniak dostał robote bo stary wykitował w wypadku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX