Komentarze (867)
Przekaz Dudy w zachodnich mediach: To PO próbowała zawłaszczyć Trybunał
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 12 razy 0

  Nauczył się pan u Kaczyńskiego rozmawiać wyłącznie z kotem, bo „obaj maja kota giganta”?. Gdyby pominął pan GOSPODARZY ZOSTAŁBY PAN WYRZUCONY "NA ZBITA CYNICZNĄ MORDĘ", jako intruz. PAPIEZ JPII spotkał sie ze swoim POTENCJALNYM ZABOJCA, pana wiara nie ma nic wspólnego Z KATOLICYZMEM !!!! Prostactwa, chamstwa i nienawiści nie można sie nauczyć, TO WSZYSTKO WYNOSI SIE Z DOMU RODZINNEGO !!!! Nie podoba sie panu POLSKA ? TO NASZA POLSKA nie polska PiSu!!!

 • zd46

  Oceniono 11 razy -1

  Gdy objął, zgodnie z Konstytucja RP, urząd prezydenta Marszalek Sejmu RP, B.Komorowski pan A. Duda, zwykly i szary pracownik Kancelarii Prezydenta, jawnie, Go ignorował, obrażał, lekceważył i kpił z pełniącego Urząd Prezydenta RP. Pan siebie stawiał ponad prawem a to pan był jednym ze współorganizatorów wyjazdu i śmierci Lecha Kaczyńskiego !!!! Czy pan ma sumienie? Chyba mocno przeterminowane i nieco zalatujące smrodkiem.

 • zd46

  Oceniono 9 razy -1

  Może p. Andrzej Duda odpowie na te proste pytania, których UDAJE, że NIE SŁYSZY, a dotyczące JEGO BEZPOŚREDNIO, JEGO UCZCIWOSCI: 1/ jak długi SKOK wykonał na kasę SKOKów, 2/gdzie są, i dlaczego MUSIAŁY ZAGINĄĆ dokumenty ułaskawiające przestępcę Adama S. (znajomego rodziny Lecha Kaczyńskiego) „zagubione celowo” z Kancelarii Prezydenckiej, których DYSPONENTEM był WYŁĄCZNIE pan????? 3/ jak współorganizował "wylot w jedna stronę do Smoleńska", 4/ Co pana leczyło z Dubienieckim ojcem i synem i jaki interesy pan prowadził z Robertem Drabą ? 5/ Kto to dla pana Tomasz M. ps. „Matuch” i jakie interesy was połączyły, Duda-obłuda czy obłudna Duda?

 • mdn

  Oceniono 2 razy 2

  Na szczęście dziennikarze nie są głupi i nie kupią bajeczek.

 • rcozas

  Oceniono 4 razy 4

  Duda, jesteś żałosnym kłamcą, marionetko kaczora.

 • pyosalpinx

  Oceniono 7 razy -1

  ...i znow sra we wlasne gniazdo....a prezes przeciez mowil ze tacy to gestapowcy drugiego sortu....na dywanik do blizniaka bratobojcy ....i to zaraz po swietach

 • 2bjp3

  Oceniono 5 razy 5

  Jestem emerytem. Nie jestem z PO ani z bankami nie mam nic wspólnego poza kontem na które wpływa emerytura. Na marszach byłem za własne pieniądze bo nie zgadzam się na zawłaszczenie państwa przez hordę fanatyków.

 • 20portal

  Oceniono 3 razy 3

  Za to demonstracje "smoleńskie" organizują PRAWDZIWI POLACY.
  Własnie wróciłem z Niemiec i Austrii. Tam ludzie sa przerażeni tym co dzieje sie teraz w Polsce. Na przykład pytają, czy PiS bedzie odbierał ludziom paszporty.
  Polska widziana z niedalekiej, sąsiedzkiej perspektywy znów postrzegana jest jako chory obywatel Europy.

 • dzikimietek

  Oceniono 9 razy -1

  Pisokracja w Katolandzie

 • makariusz

  Oceniono 9 razy -1

  Rezydent , kancelista Zero znów za granica mówi źle o Polsce i obraża 70 % narodu który na niego i pis...ców nie głosował.

 • blue911

  Oceniono 7 razy -1

  Dyzma zadowolony ze swego "tryumfu". Wydymal opozycje I narod. Ciesz,sie,chlopie,ciesz albowiem dlugo wasza passa nie potrwa. Po prostu nie chcecie zaakceptowac realiow jakie panuja dzis na swiecie. To,co sie niedlugo stanie na linii USA-Rosja-Chiny zniweczy wasze chwilowe zwyciestwo. Zyjecie patrzac na swiat z punktu widzenia takiego Rembertowa (uzylem tego miasteczka jako przyklad).

 • jakub53

  Oceniono 4 razy 4

  Co za duren!! Miernota intelektualna, popychlo prezia. I takiego prezydenta chieliscie Polacy? Zwalniam od odpowiedzi straganiarzy, taksowkarzy, malorolnych i podobny chlam...

 • sierra65

  Oceniono 3 razy 3

  kaczyński ponownie zaprasza Polaków do tupolewa, żałosny rezydent duda już wsiadł !!!!

 • czegotychcesz

  Oceniono 9 razy -1

  Wszyscy Ci , którzy nie poszli na wybory, teraz obudzili się z ręką w nocniku !!!

 • kr-lf

  Oceniono 4 razy 4

  kraków wstyd za tego kolesia!!

 • kr-lf

  Oceniono 2 razy 2

  maliniak i wszystko jasne!!

 • zd46

  Oceniono 11 razy -1

  Szkoda, ze A. Duda, z rodzina wlasna i rodzina „capo di tutti Corleone Kaczynskiego” nie slyszy SERDECZNYCH zyczen skierowanych pod adresem politykow rzadzacych, przez waszego oddanego poplecznika, popychacza, milosnika, glaskacza, watazki, przyjaciela i przyjaciela Buly Kempy, Pawelka Kukiza: „"Jak ja was k...y nienawidzę, I jak ja wami k...y gardzę,Jak ja się za was k...y wstydzę,Gdy za granicę czasem zajrzę"........"Nadejdzie kiedyś taki czas,Za wszystko k...y zapłacicie, W helikoptery wsadzę was, I nigdy już tu nie wrócicie" i zyczenia na Nowy 2016 rok: "Jak ja was k...y nienawidzę, Jak do was bym z kałacha bił".......

 • sethgekko

  Oceniono 4 razy 4

  Najgorszy ten ptaszek co sra we własne gniazdo

 • zd46

  Oceniono 18 razy -2

  Duda,a kiedy jedziesz do Nowego Tomysla, za podatkowe pieniadze?

 • zd46

  Oceniono 7 razy -1

  MAŁPIARNIA
  W Polsce nadeszły polityczne zmiany
  „lemingi” padły,
  Władzę,
  Z pianą na gębach,
  dopadły,
  MSCIWE PAWIANY.
  Osiem lat wisiały uczepione liny
  Bujając nas wszystkich,
  Miasta,
  Powiaty, Koscioly
  I gminy.
  Tak naród mocno skolowany i oszukany
  Zagłosował na Pawiany !!
  Prezes pawianów, wyleniały z futerka,
  Rozdał stadu,
  Ze swoim zdjeciem,
  tanie lusterka,
  Niech każdy z zachwytem
  na jego podobiznę zerka.
  Jaki to mądry,
  Jaki wspaniały,
  Kurdupel maly
  A juz oszalały.
  Każdy pawian z wygranej grupy
  Liczy na stołek
  Dla swojej, własnej
  Pawianiej d.py,
  i nie ważna POLSKA
  Ta „NARODOWA KLATKA”
  Kiedy chce się rządzić
  Z małpim stadem
  I „ małpim prezydentem”,
  Wisząc na linie,
  długie latka.

 • kot2ka

  Oceniono 6 razy -2

  To prawda !!! Demonstracje organizują ci co stracili władze i koryta. Teraz boją się dodatkowo o swoje parszywe d...ka, że za te wszystkie kanty i afery Ziobro ich rozliczy !!! Brawo Panie ministrze, brać się za tą hołotę i pokazać gnojkom gdzie ich miejsce - w kryminale !!!! Wszyscy złodzieje powinni odpowiedzieć za swoje niecne uczynki, a ich majątki mają wrócić do skarbu państwa !!!!

 • plastus82

  Oceniono 5 razy 5

  Kłamcą!!! Nie mój prezydent, to jest kaczy rezydent.

 • ktosia2013

  Oceniono 4 razy 4

  Marionetka w rękach prezesa , czas uciekać choćby na zmywak , póki ten pożal się boże rząd nie zamknął granic. Szkoda, że tak szybko jak zrobili zamach stanu nie uchwalili ustawy +500 zł na dziecko, nie obniżyli wieku emerytalnego , nie uchwalili ustawy dla frankowiczów.

 • werole

  Oceniono 2 razy 0

  A moze wszyscy sa przewrazliwieni? moze PIS idzie dobra droga? Chyba zdaja sobie sprawe do cholery, ze jak cofna Polske o kilka lat, to narod ich zlinczuje.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 6 razy -4

  KOD z gębą skaczącego Giertycha hehehehe.... Rodziny działaczy PO i Nowoczesnej, kilku pijaczków którzy pokrzyczą za butelkę jabola i dziennikarzyny pokroju Lisa. Kila setek ludzi którzy stracą przez oderwanie PO od koryta. Nie warci uwagi.

 • zd46

  Oceniono 12 razy 0

  Duda w dalszym ciagu ujada na POLSKE bo PO, tak jak on, WYGRALO DWA RAZY WYBORY i to dwa RAZY Z RZEDU, MATOLE PRZY WYSOKIM STOLE!!! Zwariowany MSCICIEL i jego WSCIEKLY PRACODAWCA I WLASCICIEL TEGO LOKAJA Kaczynski pokazuja ze jedynym czego chca osiagnac to KRWAW ZEMSTA NA Platformie !!! ONI POLSKE maja w swoim partyjnym D.PSKU, im POLSKA jest obojetna. DUDA, obludny katoliku, gdzie w DEKALOGU jest mowa o ZEMSCIE? I ty SIADASZ DO SWIAT BOZEGO NARODZENIA? WASZE SWIETO TO "URODZINY Lecha i Jaroslawa Kaczynskich, ich mausi, tatusia", to WASZE SWIETO !!!!!

 • sierra65

  Oceniono 5 razy 5

  kiedy rezydent duda będzie wygłaszał noworoczne orędzie do wolaków niech Polacy wyłączą telewizory !!!!!

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  znowu błysnął wrodzona inteligencją, PO, SLD i Palikot z TR nadają ton tym manifestacją, zdaje się, że społeczeństwo widzi innych ludzi, często nie związanych z żadną partią?

 • psz4

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Prezes wybiera ludzi którzy są mu podporządkowani.....nawet jakby się wydawało osiągną samodzielność

 • czareste

  Oceniono 3 razy 3

  Panie "po" prezydencie Duda nosek zaczyna rosnąć .

 • notremak

  Oceniono 16 razy 0

  Bezczelność Maliniaka nie zna granic!
  Petru czy Maja Komorowska (tak - nawet ona!) - to przykłady pierwsze z brzegu - stracili władzę? Mam nadzieję, że na Zachodzie nie ma tylu idiotów co u nas.

 • kalafior05

  Oceniono 5 razy 3

  i znowu kapuje na zachodzie:))
  taki element miał na myśli nadprezes z drabinki

 • jacekczewa

  Oceniono 6 razy 4

  kto tego typa upoważni do mówienia w moim imieniu, jak zaczyna pie....dolic te swoje bałachy to niech podkresla że mówi w imieniu prezesa i jego katoli

 • kewlys1963

  Oceniono 2 razy 2

  Naród wybrał Dudę na Prezydenta, to mamy takie marne COŚ, co niektórzy głosowali...

 • mojko3099

  Oceniono 11 razy 1

  Tu idzie nie tylko o nadwiślańskie koryta. Establishment brukselski drży przed epidemią, która rozpoczęła się na Węgrzech. I trwa…Cała ta szaleńcza draka, rozpętana przez organizację politycznych oszustów z przegranej partii, a natychmiast wsparta przez pospiesznie powołane brygady bangsterskie i postkomunistycznych szmaciarzy, jest nie tylko próbą zahamowania przemian, w wyniku których od ważnych decyzji państwowych odsunięci zostali dotychczasowi dyspozytorzy.Wszelkie pacyfikacje Węgier ze strony Brukseli nie przyniosły nic, lub prawie nic. Viktor Orban skutecznie wytłumaczył swemu narodowi z jakiego powodu nie będzie już potrzebował usług Międzynarodowego Funduszu Walutowego, więc mógł już bankierom podziękować i poprosić o opróżnienie pomieszczeń w Budapeszcie. Szkalowanie i napiętnowanie Orbana trwało dość długo i gdyby nie parę bezmyślnych słów niemieckiej kanclerz, które zniszczyły granice Unii Europejskiej, pewnie byłoby tak nadal.

  Ale Polska jest dla lewackiego towarzystwa rządzącego dziś w Brukseli innym przypadkiem. Po pierwsze znacznie większym, po drugie zaś jeszcze bardziej wpływowym niż Węgry. I jakże są denerwują te na razie małe sojusze w ramach Grupy Wyszehradzkiej, ale mające wciąż duży potencjał rozwoju. I dlatego właśnie ów Schulz, niegdyś niezła pijaczyna i postać obsceniczna, tak strasznie nienawidzi rządzących dziś w Polsce. I dlatego właśnie, nie patrząc na ruinę europejskich granic i ruinę obyczajów, wywołuje problem Polski, jako bardzo ważny. Gdy społeczności w innych państwach wreszcie zorientują się o co idzie gra, Schulz i jego kamraci także zostaną odsunięci od stanowisk.

  Wiedząc, że przebieg zdarzeń może być akurat taki, sięga się po wszelkie metody. Łącznie z najobrzydliwszymi. Groźby i szantaże są na porządku dziennym. I każdy może się przydać. Nawet tacy socjaliści, jak Petru z Kwaśniewskim. I innymi walczącymi o demokrację i sprawiedliwość, którzy błyskawicznie napchali kieszenie wieloma milionami.

 • Tadeusz Marczak

  Oceniono 4 razy 0

  Kilkadziesiąt lat po Holocauście i wojnie Gazeta Wyborcza dopuszcza takie komentarze
  jak cytowany poniżej.
  ####################################################################.

  Komentarz nagradzany plusami:

  "ludpracujacy26 minut temu

  Oceniono 6 razy6

  pacynko, poczytaj sobie, a są i filmy i zdjęcia, jak skończyli Benito Mussolini i Ceausesscu. Szczególnie życzę ci marionetko kaczora, abyś skończył tak, jak Mussolini z własnym k..tasem w mordzie."

  Temu autorowi, to nawet 100 h...ów , w mordę
  byłoby mało. Takie gó... nie jest nawet zwierzęciem!
  Tadeusz Marczak

 • lukasiklukasik

  Oceniono 5 razy 3

  Do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy. Wzywamy Pana do zrzeczenia się urzędu Prezydenta.

  h ttps://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Pan_Andrzej_Duda_Wzywamy_Pana_do_zrzeczenia_sie_urzedu_Prezydenta/?wnBtYjb

 • sclavus

  Oceniono 3 razy 3

  Tak długo będą się zasłaniali kłamstwami, aż drugie szydło z worka wylezie: prawda i fakty o tym co robią... - czy będzie za późno??
  ... póki co - ustami Ziobry - robią, co robią, żeby "Polacy nie musieli się martwić w święta"... :D:D:D

 • Tadeusz Marczak

  Oceniono 7 razy -3

  Prawdziwe oblicze Wyborczej, w Wigilię. Poniżej komentarz skierowany do Prezydenta:
  ####################################################################.

  Tadeusz Marczak

  "ludpracujacy26 minut temu

  Oceniono 6 razy6

  pacynko, poczytaj sobie, a są i filmy i zdjęcia, jak skończyli Benito Mussolini i Ceausesscu. Szczególnie życzę ci marionetko kaczora, abyś skończył tak, jak Mussolini z własnym k..tasem w mordzie."

 • wunderwaffen

  Oceniono 13 razy -1

  PIS-dent

 • kat-kk

  Oceniono 12 razy -2

  CH.W.D.PAD

 • abm1

  Oceniono 4 razy 4

  Ten mały duchem i zasobami niskiej moralności człowieczek odkleił się od rzeczywistości. Strasznie mi jest wstyd, że głosowałem na tę kreaturę.

 • login-xyz

  Oceniono 14 razy 0

  Polska nie ma prezydenta..

 • klikon55

  Oceniono 10 razy 0

  Łże, PO zasiada w sejmie, a na ulicę wyszli zwykli ludzie zatroskani o los naszej ojczyzny.

 • syberia.art

  Oceniono 4 razy 4

  aparatczyk

 • aifoz61

  Oceniono 1 raz 1

  Demonstracje nie są organizowane przez tych co utracili władzę, człowieku opamiętaj się- demonstrują zwykli ludzie, polacy , którzy nigdy nie byli u władzy, a którzy mają już dość tej władzy, tego bałaganu. Obecna władza nie szanuje ludzi w Polsce, kpi sobie ze społeczeństwa, a Duda opowiada za granicą bzdury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX