Żakowski o wpisie Kukiza: "No Paweł, pojechałeś"

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

1. Jacek Żakowski odniósł się do wpisu Kukiza na Facebooku
2. Paweł Kukiz zadedykował zwolennikom KOD piosenkę "Jak ja was k...wy nienawidzę"


Odpowiedź Jacka Żakowskiego do muzyka zamieściła Wirtualna Polska. Żakowski w ostrych słowach upomina Kukiza. - "Głowa mała, żeby zrozumieć, jaka odpowiedzialność teraz spoczywa na tobie. Chyba jeszcze tego nie rozkminiłeś. A jest pora" - napisał.

Nie mogłem w to uwierzyć

Żakowski zwrócił się do Kukiza po wpisie tego ostatniego na Facebooku. Paweł Kukiz zadedykował zwolennikom Komitetu Obrony Demokracji piosenkę "Virus SLD".

I na dobranoc- obrońcom "demokracji" dedykuję. https://www.youtube.com/watch?v=Q8tWkfyfmig

Posted by Paweł Kukiz on  Saturday, 19 December 2015


"Nie mogłem uwierzyć, kiedy to zobaczyłem", pisał Żakowski, "Chciałbym mu uświadomić, co zrobił. Bo dotąd mnie martwił, a teraz mnie przeraził".

Teraz jesteś facetem ze świecznika

- "No, Paweł, pojechałeś. Z tą dedykacją dla "obrońców demokracji" po prostu przegiąłeś(...). Nawet jak na polityków, pojechałeś po bandzie i wypadłeś" - upomniał Kukiza Żakowski.

Jacek Żakowski przypomniał też Kukizowi, że pełni obecnie nową rolę.

- "Teraz jesteś facetem ze świecznika. Szef trzeciego klubu w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej. Ludzie cię słuchają inaczej niż szarpidruta, który kiedyś fantazjował, że dał komuś w nos, żeby bronić honoru jakiejś małej" - pisał Żakowski - "Co było, to było. Nagrałeś, co nagrałeś. To stało się kiedyś. A teraz tamtego ciebie nie ma. Jesteś całkiem nowy ty. Skórę masz może tę samą, ale rolę, pozycję, znaczenie, wpływ na ludzi - inne" - dodał.

- "Idą święta. Będzie dobra okazja, żeby pomyśleć i porozmawiać o tym, czym jest nienawiść i co z niej może wyrosnąć, gdy ją tak obnoszą i sieją tacy ważni politycy, jak ty" - zakończył Żakowski.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (106)
Żakowski o wpisie Kukiza: "No Paweł, pojechałeś"
Zaloguj się
 • lob1

  0

  Nawet będąc posłem nie wyzbędziesz się chamstwa.Z chamstwem człowiek się rodzi,to jest w genach.Ta piosenka zupełnie zmiażdżyła inteligencję tego pana.Takiego człowieka nie można szanować.To zawsze będzie dziwoląg i szarpidrut.Kidy my wreszcie zobaczymy w Sejmie naprawdę inteligentnych posłów.Ich kultura coraz bardziej przypomina jarmark.

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna piosenka dla p osłanki ktorą na siłę zwą profesor,a ona taki profesor jak ze mnie kosmonauta... czyli gó...any....

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  dopisac w w w youtube.com/watch?v=9FreOEpJO68

 • mrjarwit

  Oceniono 1 raz 1

  Niepełnosprawności intelektualnej nie leczy się powołaniem na posła na Sejm!

 • zebra044

  Oceniono 1 raz 1

  Była już taka historia w dziejach polskiego parlamentaryzmu że była PPPP tak samo żałosna!!

 • mrjarwit

  Oceniono 1 raz 1

  Kukiz to człowiek mający niewielką wiedzę na temat poważnych spraw. Polityka to nie skakanie po scenie z mikrofonem i zafascynowana młodzież dla której wszystko co wykracza po za sztampę jest atrakcją! Gdyby nie beznadziejne kulturowo teksty jego "piosenek:" rajcujące jego fanów byłby nikim! Korzystając z faktu uzyskania głosów sfrustrowanych nieudaczników stworzył ruch pod który podpięło się kilkunastu ,chcących zrobić karierę polityczną cwaniaków, którzy prędzej czy później pójdą własnymi ścieżkami !!!

 • szakprowda

  Oceniono 3 razy -1

  Panie Kukiz, Dzięki za odwagę. A prorokiem mniejszym, Jackiem Żakowskim się nie przejmuj. Pisze to, co mu Sanhedryn nakazuje.

 • niepis23

  Oceniono 2 razy 0

  Po zbliżeniu z ZChN Kukiz doznał olśnienia. I teraz jest już tylko lokajem PiSkaczy.

 • wit.tar

  0

  Dlaczego GW blokuje tworczosc posla na.sejm.RP Kukiza. Pieśń "Rodzina słowem.silna" miała być dedykacja dla.pawlowicz. Przeciez istota zaangazowania.rzadu to.sila.w.rodzinie. Prosze.wiec wrzucić w.YT Rodzina.słowem silna.z.dedykacja dla.pawlowicz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX