Oto świąteczny klip rządu. Macierewicz wiesza bombki, Szydło z kotkami w klapie... Spróbujcie się nie zaśmiać

Antoni Macierewicz ze Zbigniewem Ziobrą ubierają choinkę, Mariusz Błaszczak cieszy się ze sweterka w renifery, a nad wszystkim czuwa Beata Szydło. Oto filmik, który KPRM wypuściła z okazji świąt.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Kiedy sen już spowije całe miasto, jest takie miejsce, gdzie wciąż jest jasno" - mówi na początku aksamitny głos lektora. Cóż to za miejsce? To kancelaria premier Szydło. Tam właśnie politycy PiS w pocie czoła szykują się do Bożego Narodzenia.

Każdy ma przydzielone zadanie: Antoni Macierewicz i Zbigniew Ziobro pomagają ubierać choinkę, Paweł Szałamacha przy asyście Mateusza Morawieckiego liczy bombki, a Anna Streżyńska rozplątuje kable od lampek. Wokół nich biega grupka dzieci, które nie wiadomo, skąd wzięły się w kancelarii.

Cały ten radosny harmider trzyma w ryzach Beata Szydło. Warto zauważyć, że premier postanowiła ocieplić wizerunek, wpinając w klapę żakietu broszkę z trzema kotkami.

- Pozostawmy spory polityczne za drzwiami i łamiąc się opłatkiem, spójrzmy na siebie z miłością, jaką obdarzył nas Chrystus - mówi Szydło na końcu.

Czy spot jest kuriozalny czy uroczy? Cóż, to kwestia gustu. Jedno jest pewne: trudno się nie uśmiechnąć, widząc polityków PiS w tak nietypowych rolach.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (666)
Oto świąteczny klip rządu. Macierewicz wiesza bombki, Szydło z kotkami w klapie... Spróbujcie się nie zaśmiać
Zaloguj się
 • wlodeek

  Oceniono 1 raz 1

  "My Polacy POTRAWIMY się jednoczyć"
  Buahahaha!!!

 • loonax007

  Oceniono 1 raz 1

  Ten infantylny wierszyk napisał chyba ten, co pisze "poezję reklamową" dla mlekovity i proszków na przeczyszczenie.....żenada. Rządu nie stać na przyzwoitego wierszokletę, czy chętnych nie było?

 • Marian Zasiborski

  Oceniono 1 raz 1

  Ale jaja, tłusta wpadła z kapownikiem. To kaczy już dzienniczki wypełnia?

 • Michał Kapustka

  Oceniono 1 raz -1

  Widzicie ludzie... czas świąt, słowa Pani Szydło są bardzo mądre. Święta to czas pojednania odstawienia wrogich potyczek, sporów politycznych. Już od bardzo dawna widać, że gazeta.pl promuje lewicowe poglądy, co bardzo mnie smuci. Wasze komentarze są kwintesencją naszej Polskiej natury. Nawet w tak piękny i spokojny okres jakimi są święta nie potraficie porządnie się zachować.

 • anija777

  0

  Macierewicz wieszający bombki od A do N...
  Bezcenne.

 • kastoripollux

  Oceniono 1 raz 1

  Hipokryci. Ale antkowi te bombki pasują.

 • shinshimoyet

  0

  Szkoda że w tej bajce nie jest jak w życiu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX