Prezes Izby Weterynaryjnej składa życzenia Polakom, siedząc na martwym tygrysie. Nie, to nie żart

Skórzany fotel, ciężkie meble, na stole otwarta księga, a na podłodze... skóra tygrysa. W tak eleganckiej scenerii prof. Krzysztof Anusz, prezes Warszawskiej Izby Weterynaryjnej nagrał film ze świątecznymi życzeniami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Koleżanki i koledzy, w okresie przedświątecznym przekazuję wam serdeczne życzenia z willi Żabińskich na terenie warszawskiego zoo - mówił Anusz. Od jego słów skutecznie odwracała uwagę skóra tygrysa, na której stał fotel weterynarza:Komentujący film na Youtube wyraźnie czuli dysonans. "Tygrys wygląda na chorego... pomożecie mu?", "Nikt mu nie uświadomił, że robi wioskę z tym tygrysem?" - to najłagodniejsze opinie. Wygląda na to, ze weterynarz wziął je sobie do serca, bo wideo usunięto już z sieci.

- Życzę wszystkim przede wszystkim dobrego zdrowia, a także powodzenia w sprawach zawodowych. Szczęść Boże! - kończył swoje życzenia Anusz.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (227)
Prezes Izby Weterynaryjnej składa życzenia Polakom, siedząc na martwym tygrysie. Nie, to nie żart
Zaloguj się
 • stullpysk

  0

  no i co w tym dziwnego że ma skore tygrysa. cO ZE TĘPACKI KATOLICKI KRAJ

 • Urszula N

  Oceniono 2 razy -2

  PRZECIEZ TO NORMALNE ZE NIEKTÓRE ZWIERZĘTA ZDYCHAJA W ZOO>> CÓŻ W TYM NADZWYCZJANEGO ??? Ale z plotki urośnie to do jakiejś definicji.. A co maja zrobić ze skórami takich zwierząt???? Dobrze ze zostały w biurze, a nie sprzedane dla zysku ... A sami nosicie swetry z wełny czy z nylonu??/ Buty wolicie ze skóry czy plastiki??? A moze ktoś nadaje to kto czyha na to stanowisko???

 • polakmalutki

  Oceniono 1 raz 1

  Kwiatki to trzeba podlewac i pielegnowac. Tacy jak on wyrastaja ostatnio w Polsce jak grzyby po deszczu.

 • gniot3

  Oceniono 1 raz 1

  Popatrzeć na tego człowieka i od razu widać chłopskie pochodzenie a dla chłopa podnóżek z martwego zwierzaka to norma.No i rodzina zobaczy na własne oczy jaki z Krzysia profesor pełną gębą.Znam środowisko ,,weteryniarzy,,i wiem że 95% z nich to powalająca prostota więc ten pan prezes nie odbiega od normy.

 • hen-live

  Oceniono 3 razy 3

  Lepiej na tym fotelu i z tym tygrysem wypadł by prezes J.Kaczyński.Z Bogiem.

 • ????? ????

  0

  To przecież jest w zoo ja nie rozumiem tego oburzenia. Może niefortunne, ale dziennikarze powinni się dowiedzieć gdzie kręcony jest materiał aby być rzetelnymi. Anusz to kierownik sekcji zwierząt nieudomowionych związany z zoo. To tak jakby nakręcić materiał w burdelu i go zatytułować "tak traktują dzieci w przedszkolu".

 • Abe Ce

  0

  A ja bym zrobil z nim to co oni zrobili z tygrysem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX