Zaskakujące wystąpienie Beaty Szydło: Niech opozycja pokaże, czy służy Polakom, czy lobby

Beata Szydło wystąpiła na konferencji prasowej w kancelarii premiera. Mimo, że wszyscy spodziewali się komentarz do nowelizacji ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, premier Szydło mówiła o czymś zupełnie innym...

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Premier Beata Szydło wydała dziś krótkie oświadczenie dla prasy. Jego treść była zupełnie inna niż się spodziewaliśmy. Na miejscu był nasz reporter, który nagrał całą wypowiedź.

>>>OGLĄDAJ KONFERENCJĘ BEATY SZYDŁO W APLIKACJI PERISCOPE<<<

Premier: to test dla opozycji

- Chcę dziś mówić o możliwości dialogu - oświadczyła premier Szydło. - Mowa o projekcie podatku bankowego. To dla opozycji okazja, żeby pokazać czego chce: pracowąć, czy awanturować się - dodała.

Premier stwierdziła też, że to doskonała okazja, by wreszcie zażegnać spory polityczne.

- Niech [opozycja] pokaże, komu chce służyć. Polsce i obywatelom, czy lobby i interesom - powiedziała Beata Szydło.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (306)
Zaskakujące wystąpienie Beaty Szydło: Niech opozycja pokaże, czy służy Polakom, czy lobby
Zaloguj się
 • ibrylowska

  0

  Premier Szydło niech napije się zimnej wody, ochłonie i popatrzy na zapis swoich wystąpień przed kamerami. Współpraca z opozycją jest praktycznie niemożliwa. PIS nie ma żadnego logicznego planu dogadania się z opozycją. . Co ustawa to gorsza prawna "wtopa", brak w sejmie merytorycznej debaty, uchwalanie "im prędzej tym lepiej" w nocy ustaw niezgodnych z konstytucją i totalna krytyka opozycji. Marszałek sejmu nie dopuszcza opozycji do dyskusji nad projektami ustaw. Gdyby dopuścił to może by się udało coś kompromisowego uchwalić, a tak PIS tworzy same buble prawne i chce żeby poparła to opozycja. I jak pani premier może mówić sprawdzam. Sprawdzanie trzeba zacząć od siebie przede wszystkim nie puszczać takich bubli prawnych jako projekty ustaw.

 • bogda35

  Oceniono 1 raz -1

  i kto mówi o dialogu ? to jest dialog tyłka z batem

 • kuba0455

  0

  Czy ona się taka głupia urodziła czy specjalne kursy kończyła? Przecież i tak mają większość w parlamencie to po co im głosy opozycji.

 • razb1947

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo pani premier BEATA SZYDŁO ma pani 100% racji.

 • przyganiacz

  Oceniono 3 razy -1

  Zaskakujące wystąpienie Beaty Szydło: Niech opozycja pokaże, czy służy Polakom, czy lobby

  Kto łamie konstytucję, nie służy ani Polsce, ani Polakom - z wyjątkiem dygnitarzy partii rządzącej i przydatków. Zatem najpierw muszą pokazać to rząd, prezydent i pisowscy parlamentarzyści, a nie opozycja. Bez naruszania konstytucji, z umiarem i rozsądkiem, nie na dziko, nie na skróty i nie na chama. Z ich nerwowego, graniczącego z szaleństwem miotania się, pośpiechu i niekonstytucyjnych poczynań wynika, że chodzi im o interesy prezesa i PiS, a zwłaszcza o możliwość dyktatorskiego rządzenia krajem przez szarą eminencję - szefa partii, któremu woda sodowa uderzyła do siwego łba. Służenie Polsce i Polakom mają w d... - bo teraz ku... my. Tak jak kiedyś partyjni pierwsi sekretarze i inni bonzowie socjalizmu, stale podkreślający służenie Polakom i Polsce...

 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 1 raz 1

  Kto zapłaci podatek bankowy? Każdy, kto korzysta z usług banków. Czyli praktycznie wszyscy (oprócz Jarosława, bo on konta nie ma). Przecież już część banków podniosła marże na kredytach, nawet nie czekając na majstrowanie pisiorów w ustawach. Wyjdzie im jak zwykle, czyli marnie.

 • cacadux

  0

  ja jestem ten gorszy sort, gestapowski. Więc nie służe Polsce tylko obcym interesom. Zadowolona ?

 • emerytgw

  Oceniono 1 raz 1

  Szydło podobnie jak kiedyś Fatyga bełkoce o pragnieniach Polaków i nawołuje do Pis-jedności, bo z węgła pis-wazeliniarze niszczą prawo. Niech sobie u Kaczyńskiego szermuje taką hipokryzją i bezczelnym uzurpowaniem sobie potrzeb ogółu Polaków.

 • Almagus Almaguski

  Oceniono 3 razy 3

  Ustawą bankową robi test.
  Niekumata w podatkach.
  Jaki sort Polaka jest.
  Krowa na rabatkach.

  Mało dają na tacę.
  Budżetowe nie starcza.
  Po pincet za to płacę.
  Miernota gospodarcza.

  2015-12-16 almagus

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX