Halicki w Radiu Zet: "To jest pełzający pucz". Kempa odpowiada: "W tym studiu jest łamane prawo"

Andrzej Halicki i Beata Kempa wdali się w mocną wymianę słów w programie "7 dzień tygodnia" w Radiu Zet. Polityk PO stwierdził, że od 3 grudnia politycy PiS łamą prawo.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Halicki powiedział, że po wydaniu orzeczenia przez TK "sytuacja jest jasna". - Pani minister Kempa włącza drukarkę po jego otrzymaniu - stwierdził polityk, dodając, że "premier Szydło dołącza do prezydenta Dudy na liście osób, które złamały konstytucję".

Halicki ostro ocenił także postawę Jarosława Kaczyńskiego - Stawia się w roli uzurpatora. To jest pełzający pucz - ocenił.

Beata Kempa nie pozostała dłużna i zapowiedziała, że w sprawie Halickiego i "innych osób" złoży zawiadomienie do prokuratury - To jest kłamstwo, pan zarzuca mi złamanie prawa. W tym studiu jest łamane prawo - mówiła Kempa w programie Moniki Olejnik.

Prowadząca od razu powiedziała "To proszę zawiadomić prokuraturę".

- Oczywiście - odpowiedziała Kempa - W sprawie pana Halickiego i innych osób, które mówią, że złamałam prawo. Dość tego, nie jesteście sądem! - zakończyła Beata Kempa.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (555)
Halicki w Radiu Zet: "To jest pełzający pucz". Kempa odpowiada: "W tym studiu jest łamane prawo"
Zaloguj się
 • kowalczyk.mateusz0

  0

  Pani Kempa złoży zawiadomienie do prokuratury aminister Ziorbo już niedługo kirując prokuraturą znajdzie haka, żeby "obronić" swoją koleżankę...

 • sacc77

  0

  I kto to mówi?
  Krępa tępa, która sama powinna iść siedzieć za zamach na konstytucyjny porządek Państwa.

 • korada-1928

  Oceniono 1 raz 1

  Stalo sie to co bylo do przewidzenia, a jednak narod kupil obiecanki, tak od Dudy jak i od Beaty, Kurski przewidzial, narod glupi wszystko kupi. Taraz zaczynaja sie narzekania.

 • remi-2

  Oceniono 1 raz 1

  Czy przez następne cztery lata będziemy nieustannie straszeni prokuraturą, gdy ktoś nie będzie zgadzał się z Kempą i PIS-em? Wygląda na to, że taką mamy perspektywę.

 • anias54

  0

  Czego ten " panstwowiec" Halicki się tak strasznie boi?

 • leszczjr

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Kempie jak zwykle wszystko się pier...li. Może co najwyżej pozwać z powództwa cywilnego Halickiego o naruszenie dóbr osobistych. A to i tak wątpliwe. Donoszenie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa kiedy go nie było - to jest faktycznie nielegalne. A reszta, to co się mówi na antenie to jest wolnosc slowa (czyli koncepcja obca Kempie, osobie wywodzacej sie z wodzowskiej partii).

 • unamatita

  Oceniono 4 razy -2

  Panie Halicki, niech pan nie podbiera marychy synowi!

 • Oceniono 1 raz 1

  Ty falszywko takze nie jestes sadem a nawet prawnikiem. Oszukalas caly narod udajac prawnika i tak o sobie mowiac gdy wspolpracowalas z Ziobra. Masz babo tylko 2 lata studium administracyjnego i pewnie z awansu ubecko-wiejskiego tylko, przestan wypowiadac sie jak prawnik, ktorym NIGDY nie bylas klamczucho.

 • selena-0

  Oceniono 2 razy 2

  Pani kempa zachowuje sie w mediach jak chora psychicznie idiotka, Jej śmiech jest chory i naprawdę jak wiekszosc ekipy wymaga diagnozy lekarskiej specjalisty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX