Komentarze (568)
Konrad Piasecki wbija szpilę Andrzejowi Dudzie. Celnie. Wystarczyły dwa krótkie cytaty
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Jacek Broton

  Oceniono 8 razy -2

  ... a ja jestem pełen podziwu dla prezydenta a.dudy i premier szydło i dla paru innych osób - silni ludzie , nie każdy wytrzyma taką presję św jarosława i klepanie tak kretyńskich opinii o TK i o praworządności pis ...

 • w-andrzej52

  Oceniono 8 razy -8

  Dlaczego profesor Zimmermann nie zabral glosu gdy PO w lecie br. lamala Konstytucje? Dlaczego wczoraj nie zabral glosu wlasnie w tamtej sprawie? Daje to duzo do myslenia. Zawsze niedopowiedzenia „ smierdza „ na zgnilizne., a w tym wypadku na stronniczosc.

 • teddy_boy

  Oceniono 11 razy -11

  Cóż to za indywiduum ten Konrad Piasecki? Czy toto w ogóle konsultowało swój głupkowaty tweet z Profesorem Nauk Wszelakich Petru Ryszardem?

 • jerzysm42

  Oceniono 13 razy 7

  Co z tego że Konrad Piasecki wbił dudzie szpile?
  Śmieszniej byłoby, gdyby wbił mu szydło.

 • eski57

  Oceniono 3 razy 3

  Prezydent A. Duda jest z poręki prezesa , JEGO i WSI ( tylko na wsi wygrał nieznacznie z B. K) prezydentem i miastowych , a NIEpisowych olewa ...

 • 12345janka

  Oceniono 9 razy 3

  Prezydent Duda to polskie bagno.

 • dzakarta

  Oceniono 13 razy 5

  Takie mamy dzisiaj doktoraty: np. "o wkręcaniu żarówek" albo "o pobycie Jonasza w brzuchu wieloryba" ! Tragikomiczne !!!! Pawłowicz, Duda czy "księża-profesorowie" to najlepsze przykłady ile warte są tytuły naukowe z okresu rządów solidaruchów-oszołomów i katomoherów czyli od 25 lat !

 • gringi

  Oceniono 11 razy 11

  nie bardzo rozumiem tego szoku,bo czego mozna bylo sie spodziewac po czlowieku ktory wygral wybory prezydenckie na bezczelnych oszustwach

 • gerana

  Oceniono 13 razy 13

  Współczuję panu prof.Zimmermann - buta , arogancja i łamanie konstytucji przez p. Dudę jest policzkiem dla Waszej Uczelni......

 • armagedon888

  Oceniono 7 razy 7

  tchorzliwy karzel wysluguje sie innymi,,,,Kaczynski najlepiej wyglądal podczas pochodow z pochodniami pod belweder.....

 • rossignols

  Oceniono 7 razy 7

  coś powoła? pójdzie siedzieć za próbę zamachu stanu, zdradę, obalanie ustroju demokratycznego. powinno mu się odebrac imunitet. TK powinien rostrzygnac, czy politycy, którzy dokonują zamachu na ustrój demokratczny mają prawo do imunitetu w takich sytuacjach. uważam, że nie mają. demokracja jest największym dobrem i zdobyczą Polski. te buraki powinny zapłacić za swoje działania najwyższą cenę.

 • august.b-w

  Oceniono 12 razy -10

  "Celnie."
  Raczej bezczelnie.
  Chyba lepiej to świadczy o Panu Prezydencie niż o Panu Profesorze.
  Trochę logiki nie zaszkodzi.

 • ergosumek

  Oceniono 10 razy -2

  Albo rząd pod byle pretekstem zamknie to szamboforum, albo niedługo stanie się byłym rządem.
  Tu nie ma żadnej moderacji ani hamulców.

 • apacz66

  Oceniono 9 razy 9

  To wszystko stąd, ze Duda jara. Jara kaczohuanę.

 • kolona

  Oceniono 9 razy 9

  Duda Kacz, to nie prezydent a tylko notariusz pisowski.

 • jlesniewska1

  Oceniono 13 razy 13

  Wczoraj się dowiedzieliśmy ,że nie mamy prezydenta to politycy pisu mają swojego sekretarza wstyd mi że mieszkam w tym kraju gdzie prezydent łamie konstytucję .Do wyborców zła była ciepła woda w kranie to macie co dzień lodowaty prysznic a to dopiero początek

 • stara_foka

  Oceniono 4 razy 4

  Czy pani Agnieszka dalej nie boi się prezesia?

 • krycha_73

  Oceniono 11 razy 7

  Panie Prezydencie Duda, jednocześnie ma pan pecha, bo trafił pan na walec, który wszystko na swej drodze niszczy, czyli Jarosława K. Już jest pan jego ofiarą.

 • ucho03

  Oceniono 2 razy 2

  dno

 • sirseb

  Oceniono 9 razy -1

  swoja teorie ma na to pawlowicz, wygloszana na rydzykowej antence (piatek, 4.12). polecam!
  :D

 • piaski13

  Oceniono 14 razy -12

  Niepotrzebne mentorstwo starego Profesora. Tak można wobec studenta. Teraz Duda to polityk. Taki sam jak Miller , Tusk czy Komorowski.

 • plautilla

  Oceniono 27 razy -1

  Posłowie PiS i Prezydent RP dostali mandat od Suwerena by postawić pod sąd zarząd mafii Przestępczej Organizacji PO; również by zmieniać ustawy, TK i także koników z Konia Trojańskiego, którym dla nowej władzy i Sejmu mieli być ich podręczni z TK.

 • plautilla

  Oceniono 20 razy 0

  TK w zamiarach Po miał służyć mafii peowskiej, jako Koń Trojański przy nowym Sejmie i Rządzie RP. W interesie PO utworzyli niekonstytucyjną ustawę! Miał też uchronić przestępców PO przed sądem i karami.
  beem.deep.salon24.pl/683695,sedziowie-tk-utworzyli-niekonstytucyjna-ustawe
  Sędziowie sieją zgorszenie
  salon24.pl/683435,sedziowie-sieja-zgorszenie
  To jest już dno dna... publiczne tarzanie się w gó...e byłoby bardziej estetyczne...
  Tvp, witalisy, stokrotki, jarubasy, maniacy giertychy,pismacy i politrucy gw, / piaseccy a kto to jest ?/ ; gdzie byliście, gdy osłowie psl/po 7 kadencji uchwalali ustawy godzące w demokrację i w godność Narodu Polskiego ?!.
  1- gdzieście kuźwa byli, gdy usiłowano wprowadzić ustawę realnie zagrażającą demokracji, ustawę blokowania informacji na temat działań rządu? <nowelizacja Ustawy o dostępie do informacji publicznej>... Czy nie zauważyliście, bo to ludzie PO robili?
  2- Bo gdzieście kuźwa byli, gdy usiłowano wprowadzić ustawę realnie zagrażającą demokracji, ustawę ograniczającą jedno z najważniejszym praw w demokracji, czyli prawo obywateli do zgromadzeń? Czy nie zauważyliście, bo to ludzie PO robili?
  3- gdzieście kuźwa byli, gdy usiłowano wprowadzić ustawę realnie zagrażającą demokracji, ustawę de facto niszczącą instytucję referendum, jednego z najistotniejszych elementów naszej demokracji? Czy nie zauważyliście, bo to ludzie Komorowskiego i PO robili? W ogóle, wyczyny PO, to były realne zagrożenia
  4.-gdzieście kuźwa byli, gdy tuski szczynukowicz zwalniał zdrajców z kary śmierci na czas przyszłej wojny w Polsce ?
  5. gdzieście byli gnidy, gdy przeciw Konstytucji RP uchwalano ustawy promujące dewiacje , w interesie 2%marginesu społecznego przeciw rodzinom i małżeństwom ?

 • block-buster

  Oceniono 32 razy 0

  PiSda Maliniak.Wyjatkowo smierdzaca kreatura.Wynajety przez kaczora do rozbijania demokracji w Polsce.Bedziesz wisial kaczy wypierdku...

 • gefreiterhaber

  Oceniono 15 razy -5

  Czy pan professor protestował też przeciw łamaniu Konstytucji za PRL u ?

 • kotekkot

  Oceniono 17 razy 1

  Pewnie uczen przerósł mistrza i stad to ubolewanie.

 • representation1

  Oceniono 25 razy -1

  .Gdzie była gazetka, kiedy PO łamała konstytucję?
  --------------------------------------------------------------
  A złamała, co stwierdził właśnie TK. Wtedy pismaki nie rozdzierały szat, i dzisiaj też tego nie widzą. To nic nowego, bo szachrajstwa PO były tuszowane przez tyle lat. Zdążyli się przyzwyczaić. Chronimy PO, a rozliczamy tylko PiS, niezależnie od tego, czy rządzi, czy jest w opozycji. Ja też mam uwagi do stylu urzędowania Dudy, ale żądam obiektywnej oceny całej sceny politycznej.

  PO, jako formacja skorumpowana, powinna zniknąć ze sceny politycznej. Nie będą nas pouczać ludzie skompromitowani. Obłudna Henryka Krzywonos (to nie żadna legenda Solidarności, ale łamistrajk i oszust) nie ma moralnego prawa wymachiwać konstytucją z sejmowej mównicy. To samo z resztą tej bandy. Muszą odejść w niebyt polityczny.

 • siostra_burzy1

  Oceniono 7 razy 3

  Wielka szkoda, że profesor nie miał tyle szczęścia do doktoranta.

 • chinskibadziew

  Oceniono 6 razy 4

  To dlaczego uczeń przerósł mistrza ,mógł kandydować z listy po ,razem, zlewu itp ?

 • Dariusz Kowalczyk

  Oceniono 11 razy -7

  Herr Piasetzky? To ten Volksdeutch z niemieckiego RMF FM Funk? A Zimmermann, no cóż... "Tak wylazła z Archanioła stara świnia reakcyjna... "

 • starszy-65

  Oceniono 8 razy 2

  Nie jestem złośliwy ale z historii wynika jasno, że tylko Duda miał w życiu szczęście natomiast biedny Profesor ma wyjątkowego pecha.

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 7 razy 7

  Marionetka kaczora.

 • afeu

  Oceniono 10 razy -4

  zwracam uwagę że konstytucję złamali również posłowie platformy. pis powinien ich postawić przed trybunałem stanu teraz

 • ricci15

  Oceniono 14 razy 2

  Dzisiaj w monachijskim Muenchener Merkur jest wzmianka o odwołaniu w szkołach podstawowych Bawarii tradycyjnych uroczystości wigilijnych na skutek protestów muzułmańskich rodziców którzy oswiadczyli że takie imprezy to prowokacja, dzięki PiSowi unikniemy tej paranoi islamskiej zwanej integracją

 • Barbara Bartoszak

  Oceniono 5 razy 5

  Przestań człowieku mamić ludzi, tym twoim powołaniem zespołu do wyboru sędziów TK. Zespół już masz jest to PIS. Jakże żałośnie muszą się czuć twoi wyborcy kiedy przypomną sobie jak oskarżałeś Prezydenta Komorowskiego o to,że jest taki lojalny w stosunku do PO.

 • jedrek490

  Oceniono 15 razy 1

  Panie profesorze: czytać i myśleć, a nie politykować!

 • blue911

  Oceniono 8 razy 0

  PIS zostal wynajety przez ludzi Sorosa zeby dalej wdrazac program rozwalania I oslabiania UE! Ich pozorne oddanie Watykanowi jest doskonalym kamuflazem. Ja nauczylem sie patrzec na to,co ludzie robia ,a nie to CO MOWIA! To jest banda zakompleksionych panow z malymi przyrodzeniami,ktora chce pokazac wszystkim jak to oni "bendom rzundzic po bozemu" teraz. Zamierzony efekt: wieksza penetracja sluzb zza OCeanu zeby nas powalic na lopatki I uzaleznic. Przywozenie calych mas ludnosci muzulmanskiej ma stworzyc jeszcze wieksze zamieszanie I pomoc w osiagnieciu celu. Tacy,jak Obama I Soros nie lubia silnych rywali. Oni nienawidza UE, Rosji, Chin itd.

 • blue911

  Oceniono 7 razy -1

  To zwykla kukla na uslugach bankierow tylko lepiej zakamuflowana niz Komor! Potrzebujemy duzo widel I palek zeby te holote pisowska pogonic na Wschod!

 • Oceniono 3 razy 1

  Prezydent Pisu wyda dekret o usunieciu profesora z UJ dlatego,ze nie ma polskiego nazwiska i jest oblacany z pieniedzy Narodu a krytykuje Dudy postepowanie.

 • 123waz

  Oceniono 3 razy 3

  Czekam, kiedy Szczerski wprowadzi tego zapowiadanego Chrystusa do Sejmu.

 • selena-0

  Oceniono 11 razy 1

  oszust Duda , który przez teatr który odstawił w kampanii wyborczej został prezydentem. wczoraj tez w orędziu odstawiał teatr. Zaauwazyliscie ... ta mimika, ta tonacja, te teatralne gesty, ta modulacja- manipulował nami, by udawać, że jest jednym sprawiedliwym, a jest zwykłym pisowskim sekretarzem. nigdy w RP nie zdarzył sie taki prezydent. !

 • fctheduck

  Oceniono 15 razy 1

  Maliniak to kretyn, on nie rozumie, ze za kilka lat wyląduje w pierdlu i tam mu pokażą jak wygląda prawdziwy 'zespół'.

 • alfalfa

  Oceniono 5 razy -1

  Spoko, konstytucję też się zmieni. Cierpliwości.
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX