Konrad Piasecki wbija szpilę Andrzejowi Dudzie. Celnie. Wystarczyły dwa krótkie cytaty

"Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję" - mówił "GW" prof. Jan Zimmerman z UJ. Konrad Piasecki zestawił te słowa z innym cytatem - tym razem z samego Andrzeja Dudy. Efekt? Oceńcie sami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Prezydent Andrzej Duda jako absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i mój wychowanek nie powinien łamać konstytucji. Jest mi z tego powodu przykro - mówił " Gazecie Wyborczej" prof. Jan Zimmerman, promotor pracy doktorskiej Dudy na UJ.

Ale wydźwięk tych słów jest dla Andrzeja Dudy jeszcze bardziej przykry, jeśli zestawić je z jego własną wypowiedzią z czasu kampanii prezydenckiej, kiedy to kandydat PiS mówił właśnie o Zimmermanie. Oba cytaty przypomniał na Twitterze Konrad Piasecki - dziennikarz RMF FM i TVN24.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (568)
Konrad Piasecki wbija szpilę Andrzejowi Dudzie. Celnie. Wystarczyły dwa krótkie cytaty
Zaloguj się
 • Marko Markoni

  0

  Jeśli tak szacowna uczelnia jaką jest Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ma takie uprawnienia, to powinna odebrać Dudzie wszystkie tytuły naukowe, które mu UJ przyznał. Wstyd, że taki człowiek przyznaje się do UJ.

 • saammm

  0

  No i tak prof. Zimmerman przestał być w opinii PiS-owców- w tym UPAD- uczciwym człowiekiem. Pewnie wzorem roku 1968 zostanie "syjonistycznym elementem antypolskim"...

 • 1jedrula49

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie co wy chcecie od Dudy,przecież to pionek. I sekretarzem KC PiS jest Jarosław Kaczyński, .Czlonkami Biura Politycznego KC są Macierewicz, Gliński, Szydło. Jest kilku zastępców członka BP PiS do których należy nasz Prezydent, minister sprawiedliwości oraz słynny prokurator minionej epoki "Karamba". Kolejni to członkowie KC. Funkcje państwowe nie mają tu nic do rzeczy. Znaczenie tych osób zależy od funkcji partyjnych.

 • senior2244

  Oceniono 3 razy 3

  Miernota bez twarzy,honoru,łgarz, sługus pomylonego Świrosława, prezydentem Polski. Kupa wariatów łamiących na każdym kroku konstytucję dorwała się do koryta i w każdy dzień wystawia Polskę na pośmiewisko całego świata.

 • antybasta

  Oceniono 3 razy 3

  Ależ prezydent nam się nie dudał!

 • Oceniono 2 razy 2

  Nie trzeba bylo sie nad kalmucka miernota litowac i na zasadzie korupcji kolesiowej (rodzice) wydawac mu za frico dyplom, ktory mu sie nie nalezy bo on jest PRZECIW prawu a nie po jego stronie. To jest kompromitacja UJotu a i Pana takze.

 • jan10mar

  Oceniono 3 razy 3

  Mówił, że będzie naśladował Lecha, a robi to co chce Jarosław.

 • Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe co prezydent widzi ..patrząc w lustro. Ni sądziłem że za mojego życia taki tchórz będzie prezydentem. Na ustach wyćwiczony usmiech, wyuczone gesty i zero własnego zdania... mentor puści bąka a prezydent mówi że jest tornado

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX