Usiłował zgwałcić 21-latkę. Jak się to dla niego skończyło, widać na zdjęciu

- Myślę, że teraz już nie zaatakuje żadnej kobiety - powiedziała przed sądem dziewczyna, która zbiła niedoszłego gwałciciela na kwaśne jabłko.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

35-letni Brytyjczyk Johnathon Holmes wypatrzył 21-latkę wieczorem 1 listopada w Sheffield. Śledził ją przez dłuższy czas, a gdy oboje znaleźli się w odludnej okolicy, rzucił się na nią i usiłował zaciągnąć w krzaki - podaje "Independent".

Nie przewidział jednak, że napotka na opór. Kobieta ścisnęła w dłoni klucze i dwukrotnie uderzyła napastnika w brzuch. Zaczęła też głośno wołać o pomoc.

Holmes powalił ją na ziemię, położył się na niej i złapał za piersi, mówiąc "spodoba ci się to". 21-letka jednak nie dawała za wygraną. Wciąż okładała mężczyznę kluczami po twarzy, szyi i brzuchu.

Gdy 35-latek usiłował jej wepchnąć język do ust, z całej siły go ugryzła. Wtedy udało jej się wyrwać. Dwóch przechodniów usłyszało jej krzyki i pośpieszyło z pomocą.

Byłam przerażona, ale też wściekła - powiedziała kobieta, gdy spotkała posiniaczonego Holmesa na sali sądowej. - Myślę, że nie zrobi już nic podobnego żadnej kobiecie - dodała.

Niedoszły gwałciciel został skazany na 4,5 roku więzienia.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (154)
Usiłował zgwałcić 21-latkę. Jak się to dla niego skończyło, widać na zdjęciu
Zaloguj się
 • M Sulek

  0

  Sorry taki maja klimat i zbrodniarz ,złodziej jest piętnowany .To jak w Polsce tyle ze odwrotnie .

 • zcs1990

  Oceniono 1 raz 1

  Jak tak można pobić człowieka, przecież on jej nie zgwałcił. W Polsce były przecież podobne przypadki i sądy wykazały, że przecież do gwałtu nie doszło. On na pewno żartował a ona okazała się taka okrutna i pozostała bezkarna. Organizacje ochrony praw człowieka powinny zaproponować jemu emigrację do Polski tu będzie bezpieczny.

 • kocurxtr

  Oceniono 3 razy -1

  u nas co najwyżej dostałby nową parafię i awans w hierahii... może nawet na biszkopta..

 • rudy_63

  0

  Ciekawe czy gdyby był czarny lub śniady to też by jego zdjęcie pokazano (większość gwałcicieli taki ma kolor) - ot taki niewinny przekaz podprogowy

 • adolfiutin11

  Oceniono 1 raz -1

  nie mógł iść do agencji? Wydałby z 60 -70 funtów i byłoby ok.............

 • kocia_noga

  Oceniono 1 raz 1

  Wreszcie coś optymistycznego!

 • notremak

  Oceniono 5 razy -1

  We Wolsce dostałby może pół roku z zawieszeniem. A kobitka ze dwa lata za pobicie plus konieczność zapłaty sowitego odszkodowania na rzecz nieszczęsnego pobitego.
  A poza tym prokuratura i policja wytłumaczyłaby, że to - jak zawsze - wina baby.
  I Tuska.

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy 2

  Wspaniała wiadomość dla prawdziwych mężczyzn, że są tak dzielne kobiety.

 • 20portal

  Oceniono 4 razy 4

  Dopiszcie jeszcze, że gwałciciel został b. szybko osądzony (nie zdążyły mu nawet zleźć siniaki). W Polsce wyrok zapadłby może za dwa lata, a w tym czasie dobrze opłacony adwokat udowodniłby, że to dziewczyna zgwałciła typa i jeszcze go pobiła (dowody na zdjęciach). Również polski internet - odpowiednio sterowany przez "moderatorów" - nie zostawiłby na dziewczynie suchej nitki.
  Z Panem Bogiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX