"Anonymous" zaatakowali ISIS. Na stronie internetowej tzw. Państwa Islamskiego została tylko reklama Viagry

Trwa atak Anonymous na tzw. Państwo Islamskie. Hakerzy przejęli Isdarat - jedną z głównych stron tej organizacji. Wszystkie informacje zamienili na reklamę Viagry. "To na uspokojenie" deklaruje Anonymous.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W swojej internetowej wojnie przeciw ISIS, Anonymous sięgnęli po nowy środek. Jak podają liczne źródła na Twitterze, grupa hakerów GhostSec przejęła jedną z głownych stron tzw. Państwa Islamskiego. Na portalu hakerzy zamieścili reklamy Viagry i Prozacu - leku na depresję. - Za dużo tego ISIS. Uspokójcie się - napisali Anonymous na stronie.

Część bojowników ISIS zainteresowała się ofertą

Zanim strona została zamknięta, część użytkowników zainteresowała się ofertą - widać było, że ze strony dokonywano transakcji w wirtualnej walucie Bitcoin, donosi serwis Yahoo! Finance.

Strona Isdarat znajduje się w tzw. "Głębokiej Sieci" (ang. deep web), części internetu niedostępnej dla większości użytkowników.

Zmasowany atak na tzw. Państwo IslamskieOd zamachów w Paryżu trwa internetowa obława na tzw. Państwo Islamskie. W wyniku akcji nazwanej przez jej autorów OpISIS (operacja ISIS) usunięto około tysiąca kont na Facebooku, Twitterze i innych portalach. Przyznała się do niej grupa Anonymous. Wszystkie usunięte konta były, jak twierdzi Anonymous, powiązane z Państwem Islamskim. Opublikowano listę usuniętych i podejrzanych stron.

O operacji OpISIS przeczytasz >>>TUTAJ<<<

Anonymous: ISIS to nie muzułmanie

- Jesteśmy hakerami i haktywistami, szpiegami i zwykłymi ludźmi. Jesteśmy chrześcijanami, muzułmanami i żydami - mówi metaliczny głos w filmie Anonymous. - Terroryści, którzy nazywają się Państwem Islamskim, nie są muzułmanami- twierdzą hakerzy.

Zapowiadają oni dalsze ataki, usuwanie kont i stron internetowych.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!