Poseł Sanocki chciał pracować w piątek do 12. W środę zrobiono mu TO zdjęcie

Sami nie wiemy, jak mogliśmy to przegapić. Poseł, który forsował pomysł, by Sejm kończył obrady w piątki o 12, czas na mały relaks znalazł już w środę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Poseł Janusz "Niech obrady w piątki kończą się o 12, by móc spokojnie wrócić do domu" Sanocki, który z list Kukiz'15 dostał się do Sejmu, podczas środowych obrad (najpewniej) uciął sobie regeneracyjną drzemkę. Zdjęcie z posłem półleżącym w ostatnim rzędzie sejmowych ław na Twitterze pojawiło się jednak dopiero wczoraj.

Nie wiemy, czy poseł przysnął, czy tylko bardzo skupia się na słuchaniu.

Poseł Janusz Sanocki jest posłem niezrzeszonym. Choć do Sejmu dostał się z list Kukiza, ale do klubu Ruchu Kukiz'15 nie wszedł. Bo - jak wyjaśniał rzecznik klubu Jakub Kulesza - powodem było "niedostosowanie Sanockiego do ogólnie przyjętych zasad współpracy".

W piątki fajrant o 12

Poseł Sanocki przejdzie pewnie do historii po tym, jak inauguracyjnym posiedzeniu zgłosił wniosek formalny, by Sejm prace w piątki kończył o godz. 12, by posłowie mogli spokojnie dojechać do domów (lub do okręgów wyborczych). Wniosek przepadł, ale widać, że praca posła to nie jest lekki chleb.Emocjonująca środa

Przypominamy, że w środę trochę się w Sejmie działo - swoje expose przedstawiła m.in. premier Beata Szydło, głosowano też nad wotum zaufania dla jej rządu.

Z mównicy przemawiali m.in. byli ministrowie w rządzie Ewy Kopacz, którzy recenzowali programowe zapowiedzi Szydło, a także np. Jarosław Kaczyński.

Ze stenogramów środowego posiedzenia wynika, że poseł Sanocki nie zabrał głosu.

Przypominamy, że ponad rok temu cała Europa mogła zobaczyć, jak w pozie sugerującej głęboki relaks, pracuje europosłeł Janusz Korwin-Mikke.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (223)
Poseł Sanocki chciał pracować w piątek do 12. W środę zrobiono mu TO zdjęcie
Zaloguj się
 • 1-wolne

  Oceniono 1 raz 1

  Sanocki to symbol pracy Kukiz 15. A gdzie się takie nieroby rodzą ?

 • lajosz3

  Oceniono 3 razy -1

  Świeżutki artykulik, a w nim:

  Imigrant z Tunezji został wydalony z Włoch za to, że powiedział w telewizji: "Państwo Islamskie dobrze robi, zabijając ludzi z krajów Zachodu, które bombardują Syrię". "Będziemy dalej tak robić" - dodał. Teraz władze zastosowały wobec niego przepisy w sprawie bezpieczeństwa.

  Poniżej artykuliku czytamy:
  "Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym."

  Diagnoza:
  Ciężki przypadek schizofrenii paranoidalnej.

 • f.kontrakcja

  Oceniono 3 razy 1

  Kolejno :członek PZPR,Solidarności,uczestnik Okrągłego Stołu,członek KLD,UPR,wspólpraca z Prawicą Rz. i w końcu JOWy.Nie ma co się dziwić,że zmęczony.Brawo Kukiz,więcej takich patriotów!

 • eugeniuszmg

  Oceniono 3 razy 3

  WŁAŚNIE WIDAĆ, JAKICH MAMY POSŁÓW TO TAKIE WŁAŚNIE MAMY PRZEGŁOSOWANE USTAWY. PRZES.ANE.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 3 razy 3

  Zmyncony poseł, bo nie poseł spoć do wyrka. Hej!

 • 12345janka

  Oceniono 4 razy 4

  Po wyborze takiego głupa widać jak głupi jest polski wyborca

 • Marek Paczkowski

  Oceniono 4 razy 4

  Zastanawiam się jak można wybrać do pracy taki szczyt intelektu i styranie życiem,Kukiz toż miałeś zrewolucjonizować geriatrie w sejmie i co,niech nie przyjeżdża na obrady i bierze apanarze,mniej szkody.A 1 mandatowe okręgi wyeliminowałyby takiego chrapacza!

 • ola-blue

  Oceniono 3 razy 3

  Jaki naród, tacy poslowie

 • arab-z-bajki

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego nie dostał służbowej poduszki pod głowę !!! Skandal !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX