"Czy mogę pozdrowić babcię?". Chłopak zakpił z reporterów TV Trwam

Ten chłopak nie klnie, nie awanturuje się, ani nikogo nie obraża. Chcę po prostu kogoś pozdrowić. Robi to w sposób, którego reporter się nie spodziewał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na Marszu Niepodległości 11 Listopada byli reporterzy wielu stacji telewizyjnych. Wśród nich pojawili się też dziennikarze telewizji Trwam.

Ktoś jednak przerwał relację. Do księdza reportera podchodzi młody mężczyzna. Pyta, czy może pozdrowić babcię. Twierdzi, że "ona na pewno ogląda ten program".Księża reporterzy telewizji trwam nie byli jedynymi, którzy mieli problem z przechodniami. W transmisję Polsatu wtrącili się uczestnicy Marszu Niepodległości.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (308)
"Czy mogę pozdrowić babcię?". Chłopak zakpił z reporterów TV Trwam
Zaloguj się
 • Sławomir Nowak

  0

  Jaki marsz nienawiści. Przecież szedłem na niego z miłości do ojczyzny i rodaków. Z tego, że tworzymy wspólnotę, która potrafi nieść pomoc ludziom na całym Świecie. Ta mona nienawiści stosowana w niektórych mediach (także w GW) jest przerażająca.

 • jaslawek

  0

  Ryża bestia...potwierdził zasadę!!!

 • k0mentat0r

  0

  Bardzo rozsądny chłopak, sam powiedział, że nie bierze udziału w "Marszu Niepodległości", więc najwyraźniej to nie uczestnicy tego marszu się awanturują i zachowują jak oszołomy

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 2 razy 0

  dziwnym trafem, gdy przestaje rządzić platforma, nie ma zadym na marszu niepodległości ani prowokacji, nie płonie ruska ambassada. Czyżby możliwe jest choćby nawet pomyślenie, że to ministrowie PO organizowali prowokacje? Nie toż to myślozbrodnia !!! Unmogllisch !!!

 • amur-49

  Oceniono 2 razy 0

  Brawo fifny szczunie, przywaliłeś tym gupim szuszfolom rychtyk jak ryczką wew kalafe.
  P.S. Kto "Pyra" - zrozumie, pozostali - do słownika gwary poznańskiej. :-)))

 • Oceniono 2 razy 2

  Brawo, wspanialy Polaku, trzeba pokazywac jak Wolacy udajacy naszych ziomkow wprowadzaja nam do kraju PiSlam. Ta telewizja takze, jak ISlamisci tak i nasi PiSlamisci podszkoleni przez koscioly probuja nam ograniczyc wolnosc jak w w piatek 13-go w Paryzu. Tych terrorystow takze wychowala, dala naped religia. Okazalo sie, ze glowny tworca ataku na World Trade Center byl zwyklym mlodziencem uzywajacym czasem marihuany a mamuska aby go od niej odciagnac wyslala na nauki do imama i jak sie skonczylo: atakiem terrorystycznym. Te osili, tu maszerujace to jest ten sam "material ludzki" doskonaly na terrorystow. Jak ci z piatku takze oni probuja nam narzucic jedna, wlasna opcje, swiata Boga i magoga, nienawidza Zachodu i z pewnoscia takze Paryza, to sa nasi pISlamisci

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 5 razy -1

  Hej, Czerska, napiszcie, co tam u waszych przyjaciół z POprzedniego POrządku POlitycznego. ;)))))))

 • marekkilon

  Oceniono 1 raz -1

  Jak wielką ironią jest używanie w audycji TV Trwam utworu wykonawcy Two Steps From HELL (dokładnie Heart of Courage).

 • 0mag69

  Oceniono 7 razy 3

  Wprawdzie w tym roku po raz pierwszy ten marsz nie był tłem dla pisu do podburzania przeciwko obecnie rządzącym ale widać było, że daleko było tej demonstracji do pokojowej. Dziwi mnie też propagowanie w TV TRWAM haseł jakie przyświecały tej dziczy: "śmierć wrogom narodu". Bo oczywiście wszyscy ci są wrogami narodu kto przeciwko nacjonalizmowi, pisowi lub nie daj Bóg jest jeszcze nie wierzący ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX