Komentarze (494)
Andrzej Duda szepcze, Ewa Kopacz słucha zaskoczona. Krótka rozmowa przy Grobie Nieznanego Żołnierza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alimariko

  Oceniono 7 razy 5

  Mnie też ta sytuacja zaskoczyła. Takiego "dżentelmena" jeszcze nie było wśród polskich mężów stanu.

 • kuma1

  Oceniono 17 razy -3

  Podobno jego rodzice są profesorami, to czemu mam wrażenie, że Prezydent pochodzi z z zapadłej dziury i nie ukończył podstawówki. Fata Morgana czy fakty kłamią. Czy składanie przysięgi na Konstytucję a następnie jej łamanie i zapowiedź całkowitego nie liczenia się z nią, to norma w polityce czy całkowite zaćmienie umysłu podobnie jak stwierdzenie Polska w ruinie Kaczyńskiego.

 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 6

  odpowiedz powinna brzmiec - panie Duda, wyslij pan swoje sugestie do mojej kancelarii. A tam sie tym zajmie jakas stazystka.

 • Maria Koperska

  Oceniono 8 razy 6

  Celowo zrobił to publicznie, na widoku i wizji.
  To są typowe pisuarowe zagrywki.
  A skoro PAD nie podaje ręki Pani Premier, to może on w zawoalowany muslim.

 • Andrzej Jankowski

  Oceniono 6 razy 4

  TO JEST DOPIERO KRETYN I MALOWANY PREZYDENT ZAWSZE BYLO ZE USTEPUJACY RZAD SKLADAL SWOJA DYMISJE W PALACU PREZYDECKIM MOZE TO CO NAPISZE TO SIE WIELU NIE SPODOBA ALE DLA MNI NAJLEPSZYM PREZYDENTEM BYL I POZOSTANIE GENERAL WOJCIECH JARUZELSKI I PRZEPRASZAM ZE PISALEM TO Z DOZYCH LITER

 • tekameka

  Oceniono 7 razy -5

  premierka myślała, że to chodzi o Malibu w Kalifornii , więc w pierwszej chwili chciała lecieć.
  Niestety okazało się że to tylko Malta

 • 123waz

  Oceniono 7 razy 5

  ta szeptanka prezydenta Dudy była przykładem jego braku klasy, kultury, i dobrego wychowania. facet , który ignoruje premiera polskiego rzadu od miesięcy, poniża...w taki dzień, gdy wszystkie kamery patrzą na niego on urzadza szeptanki na ucho. To urąga powadze panstwa.

 • gab48

  Oceniono 4 razy 0

  Zmarl byly kanclerz Niemiec Helmut Schmidt. Wazna postac europejskiej polityki i niemieckiej polityki odprezenia na wschodzie. A w Polsce nikogo to nie interesuje. Za to wazne jest czy jeden pan jednej pani podal reke

 • kuma1

  Oceniono 8 razy -2

  Skoro Polska w Ruinie, to co Kaczyński sugeruje, że tak jak kiedyś naród składał się na przymusowe datki na "Warszawę w ruinie", teraz będzie przymus składania datków dla odbudowy Polski w ruinie.

 • unterhose

  0

  Jest taki dialog Krempisha do Kwinto, we filmie Vabank, może to samo usłyszała. Dlatego taka zaskoczona?

 • tetradrachma

  Oceniono 7 razy 7

  Czy Wy Polacy nie widzicie, ze rzadzi Wami (przemiennie) straszna hołota ?!

 • krowa2015

  Oceniono 5 razy 5

  Maliniak wraz ze swoją kancelaria dali d upy na całego zmuszając do wcześniejzej dymisji premier Kopacz. Oczywiście rżnął do końca głupa. A podchodząc do p. PREMIER chciał ppkazać swoim wyborcom jaki on troskliwy prezydent. MALINIAK CIAMAJDA ZAWSZE ZOSTANIE BUDYNIEM. AMEN!!

 • matitalolo

  Oceniono 2 razy 0

  Weź Ewka nie rżnij głupa . Błagam cię, jedź na tą Maltę, bo mam już przesr.. u wodza.

 • gustdelf4

  Oceniono 2 razy -2

  Korespondencja wyborczej jak zwykle z d u p y, Duda podchodzil do Kopacz z wyciagnieta dlonia, ta udawala po raz kolejny, ze go nie widzi, podobnie bylo wczesniej, w koncu Duda postanowil, ze z nia pogada, Kopacz w brew temu co pisze wyborcza nie tylko sluchala ale prowadzila rozmowe.

 • observanto

  Oceniono 2 razy 2

  Przeżyjmy to jeszcze raz:

  www.youtube.com/watch?v=YnZYnW37pGI

 • immun

  Oceniono 1 raz 1

  Penie powiedział jej coś sprośnego w stylu : "Ja i Agatka chcemy cie wYroochać tak jak ZUS polaków, jutro u nas w tajnej bazie PISdoo"

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 3

  No cóż biedny Duda chciał mieć ostatnie zdanie bo tak nakazuje mu partyjna dyscyplina i to mu wyszło gdyż prezes go pochwali oficjalnie na naradzie partyjnego kolektywu (czy jak to się teraz nazywa?).

 • jackie53

  Oceniono 5 razy 5

  Rzeczywiście "nowa jakoś" w polskiej polityce. Prezydent kraju podczas defilady załatwia na ucho z premierem rządu, gdzie i jak ma się odbyć dymisja. Takiego numeru nie wymyśliłby Mrożek, ale jak widać w ekipie Kaczyńskiego wszystko jest możliwe.
  Następne konsultacje ministrów rządu z prezydentem odbędą się... przy pisuarze. Tylko panowie, przed podaniem sobie rąk proszę skorzystać z umywalki!

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  A. Duda ma wieloletni i systematyczny trening w szeptaniu w konfesjonale więc nie ma się co dziwić. ON TO UMIE, ON MA TO WE KRWI !!! Ciekawe czy wyspowiadał się za Nowy Tomyśl?

 • hassy

  Oceniono 4 razy 4

  Czekam na memy dot. tej rozmowy. Np. "Pani Ewo, tyle tu kamer.... nie ma Pani przypadkiem pod ręką jakiejś hostii, którą mogłaby Pani ostentacyjnie przede mną upuścić?". Albo informuje o promocji biletów na Maltę, tłumaczy, że to nie ta co w Poznaniu itp. itd.

 • dekaton

  Oceniono 4 razy 4

  Mając w pamięci dotychczasowe dokonania Pierwszego Ministranta w relacjach z Panią Premier można przypuszczać, że chodziło o zwabienie Pani Premier do Pałacu, aby tam w korytarzu - bez udziału mediów - jakiś cieć podał Pani Premier akt odwołania z funkcji Premiera.

 • tekameka

  Oceniono 2 razy 0

  Ewa Kopacz miała jechać na szczyt w Malcie w dniach 11 i 12 listopada - wynika z dokumentów Biura Ochrony Rządu, do których dotarł portal niezalezna.pl. W komunikacie datowanym na 9 listopada czytamy, że na najbliższy okres zostały zaplanowane dwie wizyty zagraniczne osób ochranianych. Jedną z nich jest udział premier Ewy Kopacz na Malcie. Ostatecznie wizyta została jednak odwołana, o czym informuje aktualizacja komunikatu.
  Oznacza to, że Ewa Kopacz planowała udział w szczycie na Malcie.
  Oto link z ksero komunikatu BOR:
  wiadomosci.onet.pl/kraj/bor-kopacz-miala-jednak-jechac-na-malte/72x8xz

 • kuma1

  Oceniono 9 razy -1

  Duduś Polakom delikatnie zapowiedział co wybrali i co ich czeka na początku pokazał sędziom Trybunału Konstytucyjnego środkowy palec a Prezesom Sądów i sędziom jak mają sądzić w zależności od przynależności partyjnej. Wstydził się chyba ze względu na pochodzenie wprost zapowiedzieć że nadchodzi era Patriotów wypuszczona na ulicę . Nieśmiało wysłał cichym koalicjantom list. Nie mogli przecież rozwalać miasta gdy swoi sprawują rządy w państwie. Więc system demokratyczny możemy pożegnać. Już kilka razy w historii było, że rację miała zawsze władza. Niestety Polacy o tym najwidoczniej zapomnieli mając pełne brzuchy , ciepełko w domu i możliwość flaszeczki na stole . Nie zauważyli kiedy drzwi wejściowe im okratowano i wódz będzie decydował co jego zdaniem jest prawe i sprawiedliwe a co be i do wykluczenia. Ciekawe czy w przypływie miłości bliźniego wypuści też szwadrony praworządności Kamińskiego, do sprawdzania miłości bliźniego i siły miłości partii i koalicjanta w sukienkach.

 • Maria Maria

  Oceniono 4 razy 4

  Widać jak kancelaria Prezydenta ustawia Prezydenta do pionu,Prezydent dziennikarzowi mówi ,że dymisja będzie w pałacu Prezydenckim a Panowie z kancelarii mówią ,że w sejmie ,są ważniejsi niż P.P tak samo mogło być z powiadomieniem przesunięcia terminu na Maltę kancelaria odpowiada ,że nic nie wpłynęło a może wpłynęło tylko głupa rżną ,

 • niezalany

  Oceniono 9 razy 9

  rozmowa? raczej głupawa (ze względu na miejsce i okoliczności) próba zakomunikowania czegoś osobie, z którą jarek zabronił im wszystkim rozmawiać... jakież to małe i jakie pisowskie

 • Oceniono 7 razy -7

  No i proszę, gazeta.pl, mimo usilnych starań nie doprowadziła do spotkania prezydenta i premiery. Trzeba było "bliskiego spotkania" w święto 11 listopada.

  Ta chwila pokazuje, jak dużo brakuje Ewie Kopacz samodzielności, kompetencji, refleksu. Wyraz zaskoczenia, nieporadności, strachu na twarzy to wyraźnie pokazuje. Nie było z tyłu Misia, by rad udzielił.
  Komiczna sytuacja.

  P.S. Pod tekstem komentarze nie odnoszą się do meritum. Za to ukazują płyciznę bezkrytycznego stosunku do obozu politycznego jego zwolenników.

 • m_j_1977_byd

  Oceniono 8 razy 8

  Ministrant. Wczoraj odznaczył Hosera, który uczestniczył w ludobójstwie w Afryce, sprowadza afrykańskich szamanów by uzdrawiali polski ciemnogród i chroni pedofilów w sutannach. Brawo!

 • prelude93

  Oceniono 1 raz -1

  Sztandar wyprowadzić!

 • langston

  Oceniono 18 razy 0

  Bronkowi jeszcze WSI nie powiedziało żeby czuł się odwołamy? Pałęta się chłopina...nie wie co ma ze sobą zrobić

 • ateofi

  Oceniono 16 razy -10

  Jeśli ktoś tu nie ma klasy, to jest to ustępująca premier, co zresztą wcale nie dziwi. Sztucznie wywowala awanturę o szczyt na Malcie, na który powinna pojechaż robienia łaski i robienia z prezydenta chłopca na posyłki. Babka bardziej boi sie o swój stołek w PO niż dba o interesy Polski. A swoją drogą, czy wiadomo już, dlaczego byla pani premier wyglądała na naćpaną podczas wizyty w Berlinie?

 • senior2244

  Oceniono 11 razy 9

  Kancelaria rezydenta cały czas przypomina gó...arzy w piaskownicy. Na ekranie widzimy i słyszymy jak prezydent mówi że złożenia dymisji rządu będzie w pałacu,kancelaria mówi że prezydent nie zaprosił do siebie Pani Premier a kancelaria premiera informuje że złożenie dymisji odbędzie się na posiedzeniu sejmu. Czy tego dumnego prezydenta nie stać na kompetentnych ludzi tylko takie same miernoty.

 • maxim-sn

  Oceniono 7 razy 5

  robi miny jak Duce .uważaj byś tak nie skończył

 • kocurimysza

  Oceniono 7 razy 5

  I Stal sie CUD Niemy Przemowil !! AMEN

 • ksiadz_ale_pedofil

  Oceniono 10 razy 10

  Premier Kopacz to jedna z ostatnich osób, którym Maliniak może coś powiedzieć.
  bo tak generalnie jego rola polega na słuchaniu i wykonywaniu poleceń.

 • zdzisek1949

  Oceniono 7 razy -5

  Miałem zatwardzenie ale wreszcie udało mi się nasr... na "GW"
  kloc był naprawdę bardzo duży - zrobię zdjęcie i prześlę do gazety.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 14 razy 0

  może powiedział jej ze oprócz HOSERA chciał odznaczyć posmietnie orderem Wesołowskiego, co wprawiło ja w osłupienie

 • dupawka

  Oceniono 7 razy 5

  Bo kto sie urodził wroblem nie umrze skowronkiem ,,po prostu zwykly burak

 • tripskajter

  Oceniono 4 razy 4

  Bo jak wół pierdzi , to obora ma słuchać !

 • arbor_1

  Oceniono 7 razy 5

  jemu jest brak kindersztuby. Rodzice go nie nauczyli, jak należy się zachowywać. Akurat ta uroczystość nie powinna służyć do spóźnionych rozmów

 • saammm

  Oceniono 4 razy 4

  "Tylko mi k..wa nie przychodź z dymisja do Sejmu, to nasz teren, przynieś mi ją w zębach do mojego pałacu. Wejściem dla służby !

 • raindogshow

  Oceniono 2 razy 2

  Umawiali się na kebaba po uroczystościach

 • bonifacyp

  Oceniono 8 razy 8

  Prezydent-doktor do piet nie dorasta prezydentowi-elektrykowi!

 • Tadeusz Marczak

  Oceniono 9 razy -7

  Faszyzmowi i pogardzie dla Polskiej tradycji(m.innymi katolicyzmu) won.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ANDRZEJ DUDA ŁĄCZY!
  NIEMCY, ŻYDZI, ROSJANIE CIESZCIE SIĘ RAZEM, Z NAMI
  Niech niech nie będzie aktualny moja wczorajsza refleksja (poniżej).

  Refleksja przed dniem Niepodległości.
  Urban , w rocznicę Niepodległości wypina dupę , z flagą Polski Walczącej, fotografuje się ********************************************************************************************************
  ,robi ostentację kpiąc , z Polski.
  *********************************************
  Gazeta to relacjonuje, ale nie potępia, nie wartościuje.
  Gazeta zatrudnia na etacie rysownika, który, Flagę Polską wsadził , w gó....
  radośnie hołubi rysownika i jego czyn, afirmuje.
  Hołota poniżej(komentatorzy) ma carte blanche kpić , z obchodów tragedii narodowej i lumpiarsko poniżać Polskość i uczestników uroczystości.
  To wszystko dzieje się , w kraju wg. GW. nietolerancyjnym.

  Ja jestem ciekaw , co działoby się gdyby , w Polsce powstała gazeta opisująca
  niemal codziennie (prawdziwie, lub nieprawdziwie) , że , u jakiegoś rabina stwierdzono
  skłonności homoseksualne , lub pedofilskie et. cetera.Gdyby kpiono i lżono pamięć
  Holocaustu. Szydzono, z Judaizmu.......

  Jaka byłaby reakcja Wasza- gdyby ktoś(np. polityk PIS, artysta klerykalny) wsadził Flagę Żydowską, w gó...?
  Gdyby przypiął sobie do dupy Flagę ŻOB , wypiął tą dupę i sfotografował się upubliczniając to
  ---------------------------------------- zdjęcie? ------------------------------------------------

  No cóż smutne mam refleksje nad tym światem i niektórymi mediami.
  Chyba zgodzicie się ze mną, że umiar i zwyczajne wyczucie kultury jest (może być) remedium i antidotum na faszyzm...faszyzm ten prawdziwy.

  ZRÓBMY WSPÓLNIE STOP ZDZICZENIU i FASZYZMOWI

  Pozdrawiam

  Tadeusz Marczak

 • zen801112

  Oceniono 9 razy 9

  polski katotaliban przez 4 lata

 • goplana24

  Oceniono 10 razy 10

  Ato buc pisowski....

 • tmx1

  Oceniono 6 razy 6

  TO TEATR - minimum dobrego wychowania nakazywało spotkac sie z ustępującą premier - a ten burak niezłomny - na uroczystosciach próbuje coś ustalac pod kamerki - żenada

 • ubiquitousghost88

  Oceniono 7 razy 7

  Wszyscy w czerni.
  Fakt, okazja raczej smętna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX