Cejrowski ostro o Andrzeju Dudzie: Chowa się po krzakach prezydent

Bezkompromisowy głos środowisk konserwatywnych i słynący z ostrego języka Wojciech Cejrowski skrytykował prezydenta Dudę za jego postawę wobec Marszu Niepodległości. Swoim oburzeniem podróżnik podzielił się na Facebooku.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wspominając marsze z lat ubiegłych - "pałowali, gazowali, rozpędzali, czyli tak jak dwa lata temu i rok temu", Wojciech Cejrowski przyznaje, że zaczęły nachodzić go myśli, by w tym roku imprezę sobie darować.

"W tym roku może nie pójdę, bo na co tu iść. Pan prezydent Duda poprowadzi, wybierze se trasę komfortową, nie wpuszczą nas na żaden most... To nie będą gazowali, pałowali, rozpędzali..." - snuje swoją opowieść na nagraniu. Jednak w jednej chwili ta spokojna, nieco łzaw opowieść podróżnika zmienia się o 180 stopni. Wzburzony Wojciech Cejrowski podrywa się za stołu, na który stoi popiersie marszałka, by ostro zaprotestować:

"Gdy tymczasem dowiaduje się, że prezydent Duda nie poprowadzi. Znowu jakieś imprezy, chowa się po krzakach prezydent... Co znowu będą lepić orła z białej czekolady? Z którym potem nie wiadomo, co zrobić - wyrzucić czy zeżreć czy połamać? Co to w ogóle jest, że prezydenta nie będzie!?". Na koniec stwierdza w swoim stylu: "Coś mi śmierdzi... poprzednikiem".Marsz "Polska dla Polaków. Polacy do Polski"

Skąd pretensje Cejrowskiego? Andrzej Duda odmówił udziału w tegorocznym Marszu Niepodległości. Impreza tradycyjnie organizowana przez Ruch Narodowy w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, tym roku odbędzie się pod hasłem: "Polska dla Polaków. Polacy do Polski".

W tym dniu prezydent Duda weźmie udział we mszy za ojczyznę, wręczy odznaczenia państwowe oraz weźmie udział w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

Następnie już bez udziału mediów, w Pałacu Prezydenckim prezydent wzniesie "toast za Niepodległą". Na tę uroczystość zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, lokalnych społeczności, które prezydent odwiedził podczas kampanii wyborczej, przedstawiciele Polonii i Polaków mieszkających za granicą i osób, które niedawno otrzymały polskie obywatelstwo.

Po toaście Andrzej Duda uda się do Białej Podlaskiej, gdzie weźmie udział w lokalnych uroczystościach.

W tym roku nie będzie prezydenckiego marszu "Razem dla Niepodległej", który był współorganizowany m.in. przez Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz kancelarię prezydenta Bronisława Komorowskiego.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (490)
Cejrowski ostro o Andrzeju Dudzie: Chowa się po krzakach prezydent
Zaloguj się
 • qnqn

  0

  Nie bezcześć wizerunku Marszałka kanalio. Piłsudski do takich jak ty śmieciu, miał jednoznaczny stosunek... Bereza.

 • moro11

  Oceniono 4 razy -2

  Cejrowski ma KLASĘ !!! i FORMAT !!!! ale do polityki niech SIĘ RACZEJ NIE MIESZA !!!!! SIO od PANA PREZYDENTA DUDY !!!!

 • moro11

  Oceniono 3 razy -1

  PREZYDENT POLSKI to Prezydent Panie CEJROWSKI.....! a nie jakieś hoże dziewczę w BUSZU.....

 • moro11

  Oceniono 1 raz 1

  Po krzakach to ŁAZI Cejrowski......i BREDZI.....

 • moro11

  Oceniono 1 raz 1

  Cejrowski ...podatkowy spryciarz....,fuj.....Brat kapłanem w południowej Ameryce...NIBY BOSY ON.....CEJROWSKI Patriota..he,he....

 • Oceniono 1 raz -1

  PAN prezydent MA WAŻNIEJSZE SPRAWY , do wykorzystania są biliony ero ,, większe niż w całości otrzymaliśmy i 80% nie wykorzystane ,,,,,,,, od 2011 r leży 1 MILIARD ERO na szpital ,czyli medycynę ,,,najnowocześniejszą na świecie ,, to środki nauki światowej ,,,, dla młodzieży polskiej ,, najzdolniejszej na świecie ,,dla patriotów na pracę ,,,,,,, uprzedni politycy odmówili młodzieży pracy ,, praca i płaca jak w unii i młodzież nie musi wyjeżdżać ,,za podrzędną pracą ,,,,,,,,najpierw powiat będzie odbudowany i później region ,, jaki jest najlepszy ??????? całe pomorze aż do Noteci ,,,,,,,,sam i nauka nie odbuduje ,, tylko uzupełni wiedzę ,zarządzanie miliardami ,odbuduje przemysł i będziecie mieli,najnowocześniejszy region na świecie,,,,,,,, z wzorami i technologiami przyszłości ,,,,

 • ligrom_mechuma

  Oceniono 1 raz 1

  Cejrowski chyba ci się po... pitoliło.
  Jak Bolek padłeś ofiarą własnego geniuszu.

 • es-q

  Oceniono 1 raz 1

  czym on ru**a indianki? tym jadowitym jęzorem ?

 • chrisu_gd

  Oceniono 4 razy 2

  Cejrowski? Ten ujadający wiecznie kundelek? Zająłby się podróżami i nie robił z siebie pośmiewiska. Klaunów u nas dostatek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX