Koniec programu Lisa w TVP? Dziennikarz zabrał głos i przeciął spekulacje

Tomasz Lis w swoim programie odniósł się do pogłosek, jakoby jego koniec w Telewizji Publicznej zbliżał się wielkimi krokami. W programie ?Tomasz Lis na Żywo?, w rozmowie z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, gospodarz programu przyznał, że to jeden z ostatnich odcinków.

Polub i bądź na bieżąco!

A było tak: gośćmi wieczornego programu "Tomasz Lis na żywo" byli m.in. narodowcy: Krzysztof Bosak i Robert Winnicki. Pierwszy z nich chełpił się, zwracając się do Tomasza Lisa: - Jestem zaskoczony, że pan nas dwóch zaprosił, bo to wychodzi poza standard pańskiego programu. Być może dlatego, że są spekulacje, że to jeden z ostatnich programów - stwierdził Bosak.

I tu Lis zaskoczył, wtrącając: "To nie spekulacje, to prawda". Dziennikarz przyznał tym samym, że doniesienia, jakoby koniec jego programu w TVP był bliski, są prawdą.

Koniec Lisa w Telewizji Publicznej

Program Lisa był emitowany na antenie TVP 2 od lutego 2008 roku. Doniesienia o możliwym zakończeniu współpracy ze stacją krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Sam nowy prezes TVP, Janusz Daszczyński, zasugerował, że nie zamierza przedłużać umowy z Lisem po jej wygaśnięciu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: