Winnicki przeprasza u Olejnik. Odniósł się do komentarzy na profilu Marszu Niepodległości

- Nie należy stosować przemocy. W tym, że został pobity człowiek, nie ma nic radosnego - powiedział w Radiu Zet Robert Winnicki. Poseł odniósł się do komentarzy na profilu Marszu Niepodległości, w których narodowcy cieszyli się z pobicia Syryjczyka w Poznaniu.

Polub i bądź na bieżąco!

Świeżo upieczony poseł, działacz Ruchu Narodowego i organizator Marszu Niepodległości, który dostał się do Sejmu z listu Pawła Kukiza przekonywał, że takimi komentarzami nie warto się zajmować.

"Mogę przeprosić"

- Ubolewam, że pojawiają się takie niecenzuralne komentarze, które nie odpowiadają poziomowi debaty publicznej - powiedział Winnicki.

Winnicki w programie "7 dzień tygodnia" zapytał Monikę Olejnik, czy ona poczuwa się do odpowiedzialności za komentarze pod swoimi wpisami na Facebooku. - Tak, one są czyszczone. Przepraszam za nie i teraz ja pytam: czy pan przeprosi za komentarze, które są u pana? - odpowiedziała Olejnik.

- Mogę przeprosić - powiedział Winnicki. - Możemy się zajmować komentarzami w internecie, ale to chyba nie jest najważniejsze - powiedział poseł.

Agresja w internecie

Do pobicia Syryjczyka doszło we wtorek pod poznańskim Starym Browarem. Grizli mu śmiercią, wyzywali od muzułmanów (gdzie pobity Syryjczyk jest chrześcijaninem) i od śmieci. Obecnie George Mamlook leży w jednym z poznańskich szpitali.

Agresja po pobiciu nie ustała. Marsz Niepodległości poinformował o tej napaści na Facebooku, co wywołało mnóstwo negatywnych komentarzy. W końcu administratorzy usunęli post.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (235)
Winnicki przeprasza u Olejnik. Odniósł się do komentarzy na profilu Marszu Niepodległości
Zaloguj się
 • chris123456

  Oceniono 13 razy -9

  Oy Miknik Miknik tfoje dnie sa politchone Yak ty poktywasz snami tak my pokramy z toba

 • thadde

  Oceniono 44 razy -6

  Wiem , że to wołanie na puszczy ale kolejny już raz piszę, że nie kto inny jest winien wpuszczeniu na salony brunatnej hołoty jak Michnik i jego gazetowi pretorianie. Wasze wyalienowanie i pięknoduchostwo poskutkowało reakcją. Wizja "ubogacenia" nas kilkoma milionami muzułmanów wyrobiła w społeczeństwie odruch bezwarunkowy, każdy byle nie wy. Do tego dołożyło się kompletnie lekceważenie przez PO ludzi biednych i wykluczonych , którzy na dodatek mieliby ponosić kolejne ciężary związane z przyjmowaniem imigrantów., bo rozumiemy wszyscy , że w waszych willach w Konstancinie nie byłoby miejsca. Macie teraz Winnickiego i podobnych.

 • e50504

  Oceniono 30 razy 2

  Bo że w tej faszystowskiej Polsce bijo i mordujo to przecież wiemy nie od dzisiaj, dlatego jak narazie udało się znaleźć jednego pobitego Syryjczyka, kilka debilnych komentarzy w internecie i kilka napisów na murach, z czego połowa już oficjalnie została uznana za sfotoszopowane przez stażystów z Trybuny Ludu.

  Teraz powiedzcie mi, drodzy dziennikarze, ilu Syryjczyków zostało wczoraj pobitych w tych antyfaszystowskich Niemczech? 100? 200? Ale jak to, przecież tam wszscy się kochają i jest generalnie tolerancja.

  Ilu podpaleń dokonano wczoraj w tej tolerancyjnej Szwecji, która w eugenice przegoniła Hitlera i do 1975 roku sterylizowała ludzi? No ile było tych podpaleń? 10? 20?

  Wam naprawdę nie jest wstyd? Nie widzicie że wykorzystują was i działacie na szkodę sprawy? Czy wy w tej Trybunie Ludu kompletnie pozbawieni zostaliście już jakichkolwiek ludzkich odruchów?

 • 2-julita

  0

  ON NIE BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA WPISY LUDZI
  ręcze że cześć tych wpisów to prowokacja

 • naz-gul

  Oceniono 1 raz 1

  Grizli mu smiercia, bo Agora zwalnia korektorow. Traktuje swoich czytelnikow jak idiotow wiec juz nie musi pisac gramatycznie. Ma Was zwyczajnie gleboko w d... I nie musi dbac o poziom. Nie pozwalniaja przeciez funkcjonariuszy politycznych.

 • cillian1

  Oceniono 1 raz 1

  Przeprosiny Winnickiego są tyle warte, co przeprosiny Watykanu za (historię i pedofilię), oraz stalina za Katyń itp.

 • honkers

  Oceniono 5 razy 3

  Gdyby to ode mnie zależało to już byś siedział panie Winnicki a nie panoszył się po Sejmie... oraz po mediach wraz z nawalonym umysłowo Kukizem.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 3 razy 1

  Winnicki wygląda jak jeden z mojej kompanii, jedyny co jeszcze nie zamoczył. Dlaczego naziole mają zawsze takich Helmutów za wodzuniów?

 • guru133

  Oceniono 7 razy -1

  Ska w Polsce wzięło się tylu posranych neonazistów pozujących na patriotów? To jakaś epidemia jak ebola? Kto to i skąd przywlókł?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX