"Jesteś z Bangladeszu? Wyp..., ja mam prawo tu być, ty nie". Polak "ambasadorem kultury w UK" [WIDEO]

Niestety nasz rodak nie zrobił Polsce i Polakom najlepszej reklamy wyjeżdżając w świat. Niechlubnym dowodem jest nagranie z jego ?rozmowy? z mężczyzną z Bangladeszu.

Polub i bądź na bieżąco!

Konfrontacja miała miejsce w wagonie metra w jednym z brytyjskich miast. Oprócz Polaka i Banglijczyka, uczestniczyło w niej kilku Brytyjczyków i - sądząc z materiału wideo - Azjatów.

- Mój dziadek walczył za ten kraj! Twój pewnie zbierał ryż. Nie masz prawa tu przebywać - to tylko jeden z kilku fragmentów wypowiedzi Polaka do mężczyzny z Bangladeszu. Cała sytuacja w metrze została nagrana i wrzucona do internetu. Momentalnie Polak został okrzyknięty "Polskim ambasadorem kultury w UK".

Co jeszcze sprawiło, że nasz rodak "zasłużył" na taki tytuł? M.in. takie wypowiedzi: - My, Polacy, jesteśmy bardzo uprzejmi, w przeciwieństwie do nich - powiedział Brytyjczykowi z metra, jednoznacznie wskazując na Azjatów.

- Musicie ich tolerować, wiem o tym, ale ja nie muszę. Mój dziadek umarł, żeby wygrać wojnę. Czy ich dziadkowie walczyli? Oni nie mają prawa tu być! Są z pieprzonego Bangladeszu - tkwił w swoich przekonaniach Polak.

What a ignorant racist bast**d! I swear if I was there I would have smashed his face! Share the hell out of this post so people can expose this racist scum

Posted by Funny and Crazy Videos on 3 listopada 2015


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (631)
"Jesteś z Bangladeszu? Wyp..., ja mam prawo tu być, ty nie". Polak "ambasadorem kultury w UK" [WIDEO]
Zaloguj się
 • sisi64

  Oceniono 2 razy 0

  Kto spłodził to rasistowskie, odrażające, katolskie bydło?

 • plumgazeta

  Oceniono 1 raz 1

  Właściwie, skoro jego dziadek tu walczył, to ma rację.
  Przybywajcie potomkowie tych , którzy tu walczyli.

 • jan_sobczak1

  0

  Jeden polaczek żydowskiej proweniencji wynosząc z manier nie czyni obrazu polaków.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 4 razy -2

  Wybiorcza szczujnia z Czerskiej nie odpusci - szczuc ile wlezie, bez wzgledu na koszty. To wasza misja, choc nie przyniosla zamierzonych rezultatow.
  A teraz moze znow jakis wasz gotowiec do przedruku w Deutsche Welle lub NYT o "nadciagajacej fali nienawisci w Polsce" albo innej katastrofie ?

 • iwona k

  Oceniono 6 razy -4

  Wstyd mi za niego ale glupio nie mowil w niektorych kwestiach !! ci co sa za granicami kraju wiedza o co chodzi a ci co sa w Polsce nie powinni wogole komentowac!!

 • iwona k

  Oceniono 5 razy -3

  wstyd mi za niego ale glupio nie gadal ci co mieszkaja w Polsce i niedoswiadczyli tego to powinni sie zamknac bez komentary jedynie moga cos na ten temat powiedziec ci co mieszkaja zagranicami kraju!!!!

 • kmicic-1-1

  Oceniono 2 razy 0

  Fajny do PiSu GO hej.

 • marcinserwatka

  Oceniono 3 razy 3

  Ja proponuje tego "Pana Polaka " odnaleźć . Zrobić posłem albo celebrytą . A co.

 • Usx U

  Oceniono 4 razy 2

  Co tu można powiedzieć - IDIOTA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX