Komentarze (469)
Kopacz: Współczuję pani Szydło. Ja sama dobierałam skład swojego rządu [U LISA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kuma1

  Oceniono 6 razy 0

  Już widać jak wielką stratę ponosić będzie Polska na arenie międzynarodowej przez brak Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego.
  Za takie działanie wymierzone wprost w serce narodu Polskiego, odpowiada Jarosław Kaczyński i PIS.

 • idziezimaodmorza

  Oceniono 3 razy -1

  Nie tak do końca z tym samodzielnym ustawieniem rządu Ministra Siemoniaka (super ministra) chyba narzucił Pani Pan Prezydent Komorowski . No ale to był tylko jeden.
  Czy należy współczuć Pani Beacie Szydło? NIE NIE .Zdecydowanie NIE
  Wielki szacunek miałem dla Pani prof wicepremier Zyty Gilowskiej ,która w pewnym momencie powiedziała nie. Wprawdzie zastawiła się mężem, ale z polityki odeszła.
  Pani Beata Szydło jest poniżana w sposób niespotykany i wręcz okrutny . Gdybym był na miejscu męża Pani Szydło powiedział bym stanowcze NIE i postawił warunek : albo Rodzina, albo upokarzająca polityka. I nie ma tu żadnego znaczenia (do hejterów), że syn Pani Szydło jest studentem wyższego seminarium duchownego. W tym przypadku jako dobra żona, matka i katoliczka bierze bez zastanowienia się RODZINĘ i odchodzi od ludzi tak marnego pochodzenia. Dlatego Jej nie współczuję.
  Bóg Honor Ojczyzna.
  Wybieram Boga i Honor.
  Ojczyzna bez jednego nie upadnie, tym bardziej, że w PiS jest ich na kopy.

 • kuma1

  Oceniono 3 razy 1

  Zarząd PO chyba już zrozumiał, że nie jest właściwe trzymanie na fotelu Premiera, który gdy zagraża niebezpieczeństwo mówi, że schowa się do domu a opozycja poprzez sterowaną propagandę, zmienia mu najzdolniejszych i sprawnych ministrów. To na samym początku był nokaut Premier Kopacz przez PIS . Natychmiast należało reagować zdecydowanie z myślą o następstwach zaniechania. Nie można wysyłać wagi piórkowej, do walki z wagą super ciężką i to jeszcze stosującej wolną amerykankę.

 • rownowaznik

  Oceniono 3 razy -1

  sama ustalała rząd (co wynika z tekstu - osobiście to w to nie wierze), i jak na tym wyszła ? niektórym ludziom ciężko się przyznać do błędu czy porażki ...

 • kuma1

  Oceniono 3 razy 1

  zwolennicy PIS jak widać nie pojęli nawet w jakiej sytuacji znalazła się ich partia i Prezes. To nie jest wstęp do nowych wrzasków i wyciąganie rączki pod stołem to za tydzień z haczykiem przejecie odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Ten który je będzie wydawał nie będzie za nie odpowiadał. Już raz tą metodą Polska pozbawiła się wywiadu i kontrwywiadu . Czego teraz się pozbędziemy?

 • tupolew71

  Oceniono 3 razy -1

  A co się tak peowcy i postkomuniści martwią o rząd Prawa i Sprawiedliwości? Przerżnęliśta głąby wybory to byćta cicho!

 • kuma1

  Oceniono 3 razy 1

  PO , PIS i każda inna partia, wszystkie zostały w cwany sposób wykiwane przez imigranta urodzonego w Polsce i przez niego przez cztery lata będą trzymane na smyczy. Tego nie zmienią ani plusy ani czerwone minusy. To klęska wychowania i kształtowania świadomości pokoleń urodzonych w Wolnej Niepodległej i Samorządnej Polsce. To nasza klęska , nasza odpowiedzialność i poważne ryzyko cywilizacyjne.!!!!!!!

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 0

  Kryminalista w Zarządzie PIS nie jest krytykowany ani przez dziennikarzy ani przez środowisko PIS i ich organy prasowe. Został Posłem jego głos będzie decydował o zapisach ustaw. Wrzask PIS był o kolacje w restauracji i rozmowach kolegów. Nikt nie zajmował się imiennie złodziejami i grabieżą kasy milionów biedaków w Skokach osłanianych nagonką kolacją ministra z ośmiorniczką na talerzu i prawdą o USA wyłożoną precyzyjnie i dosadnie rozmówcy. Polacy i przed i po okazali się durniami nabitymi w butelkę i zakorkowani. Cóż durniowi po rozumie. Zostali wystawieni do wiatru przez imigranta , cwaniaka urodzonego w Polsce. Ten haniebny wstyd, zapisany zostanie Waszemu pokoleniu, urodzonemu i wykształconemu w niepodległej Polsce.!!!!!

 • szczurek22

  Oceniono 1 raz -1

  A komu Kapacz miała ufać więc musiała sama tworzyć - Dlatego przegrała niech się zajmuje osustami w swoim rządzie a rząd Szydło ocenią POLACY a nie kopaczka

 • dzikimietek

  Oceniono 5 razy 3

  nowy rzad, nowy prezydent a wszystkim steruje Kaczynski, czy to jest normalne ? nie bardzo.....

 • jedrek490

  Oceniono 5 razy -1

  Kłamacz była kretynką i żaden rząd cieni tego nie zmieni.

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 2

  Już raz Polska na własne oczy widziała jak politycy z Brukseli uzgadniając zapisy akcesyjne nie mogąc się doczekać odpowiedzi bezpośrednio dzwonili do Jarka. Dziś będzie rozszerzenie w każdej sprawie będą dzwonić do niego , podpisywać i przywozić papiery będą popychadła na fotelach. Po raz kolejny ten kto decyduje nie będzie odpowiadał za czyny i decyzje identycznie jak w Smoleńsku.

 • wiesscar

  Oceniono 1 raz -1

  Do Rzeczy.

 • wiesscar

  Oceniono 3 razy -1

  Odnośnie samodzielnosci Kopacz na stołku premiera. Mysle ze Tusk zdalnie sterowal i zadaniowal premier Kopacz.

 • wiesscar

  Oceniono 2 razy -2

  Teraz PO przezywa to co PiS przezywalo w 2011r. Wtedy Ziobro ze swoja frakcja chcial obalić Kaczyńskiego. PiS to partia wodzowska i Kaczyński go pogonil - wg mnie słusznie. Wynik PiS w 2011 byl dobry. Nie dali się wtedy więcej uzyskać. Teraz w PO Schetyna chce pogonić Kopacz. Wg mnie Schetyna jest zdolniejszym od Kopacz politykiem. Wybory w PO to jednak sprawa członków PO. Co do Sikorskiego - ten polityk jest skompromitowany.

 • kocurxtr

  Oceniono 4 razy 0

  nie ma się co dziwić
  w skrócie cały PiS można scharakteryzować jednym zdaniem:

  'ein PiS ein Wolska ein führer''

 • wiesscar

  Oceniono 3 razy -1

  Kopacz przegrala wybory i powinna się poddać weryfikacji natychmiast w PO. Nie powinna trzymać sie stolka tylko w ciagu z 2 tygodni zarzadzic swoja weryfikacje przez członków PO. Wg mnie nie ma charyzmy. Mówi w sposób nerwowy. Zle rzadzila Polska. Zle kierowala PO. Wynik 24% dla PO to slaby wynik. Poniżej 20% bylaby kleska. Ponieważ jest troche ponad 20% to jest tylko lub aż slabo. Glosowalem na PiS a o PO napisałem tu w sposób neutralny. Moja ocena PO jest negatywna. Tusk, Kopacz i reszta POwcow wg mnie szkodzili narodowi polskiemu.

 • mczes57

  Oceniono 4 razy -2

  W platformie prawie 8 lat rządził Donald Tusk .Pani Kopacz jak nawet była premierem , nadal robiła to co Tusk jej nakazał.Pani Kopacz nie może pogodzić się z przegraną.Trzeba umieć też przegrywać. Pani domagała się od PIS-u konstruktywnej opozycji a teraz robi pani coś zupełnie odwrotnego. Ma pani szansę pokazać jak powinna wyglądać konstruktywna opozycja.

 • skok

  Oceniono 3 razy -3

  piękne zdjęcie "Donald Tusk i Ewa Kopacz bijąca pokłony" świadczy o wielkiej samodzielności premiery

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Premier gdyby rychło w czas przez Zarząd partii wysłana na chorobowe a jej miejsce zajął ktoś potrafiący działać i prowadzić dialog z partiami i społeczeństwem jak Premier Donald Tusk Po nie przegrało by ani Prezydenta ani kierowania państwem. Brak decyzji Zarządu i bezmyślne odwoływanie ministrów z klasą jak np. MSZ R. Sikorskiego umożliwiło PIS przejąć inicjatywę i znokautować Kopacz . Komorowskiego i ostatecznie PO. Bezwolny, otępiały Zarząd, nie reagujący na rażące błędy polityczne , to był klucz do klęski PO.

 • 5-mamuska

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Lis wyznawcy PiS apelują od dłuższego czasu,(czasami straszą) aby odebrać Panu program w TVP. Powinien Pan być dumny z oglądalności .Po wpisach na tym forum widać, że Pana program oglądają w większości wyborcy PiS.

 • kocurxtr

  Oceniono 3 razy 3

  przecież wiadomo, że w PiSie rządzi tylko i wyłącznie Ukochany Wódz
  reszta to figurancji
  przecież Kaczyński od początku wzoruje się na wodzach ustrojów totalitarnych - jak Stalin, Hitler, Mao, czy dynastia Kimów
  nie rozumiem skąd zdziwienie, że ma totalnie w dupie Szydło i całą resztę i robi na co ma ochotę...

  Polacy to jednak tępy naród...

 • luzyczanin

  Oceniono 6 razy 0

  Biedna sfrustrowana przegrana stara kobieta po nieudanych operacjach plastycznych. Szczerze współczuję.

 • dryl1

  Oceniono 4 razy 0

  Dobrać to dobrałaś sama. No nie za wysokiego lotu,a kobiety to jak mawiał klasyk Bronek -kaszaloty. Co na marginesie w Polsce raczej w takim nasileniu trudne.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 13 razy -1

  nie bedę odkrywczy, ale

  był premier techniczny

  jest premier teoretyczna

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 7 razy -1

  w PISlamie kolektyw decyduje :)))

  a kolektyw ma na imie jarek

  :)))

 • gabrielr

  Oceniono 8 razy -2

  Kopacz znów bajki opowiada - znów tylko o PISie. Gorszych rządów od PO to nie było i nie będzie.

 • notremak

  Oceniono 7 razy 3

  A po co zapraszać Szydłę?
  Jak przyjdzie pora, to się Szydle zakomunikuje i Szydło będzie wykonywało rozkazy.
  "Nazywam się Szydło. Beata Szydło..." - to brzmi dumnie, co nie, Pani tzw. Premier?

 • badziewiak66

  Oceniono 9 razy 1

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego czy rząd PO i PSL działa na szkodę Polski to przedstawiam niezbite dowody. Unia Europejska zdecydowała się na wsparcie Polski kwotą 420 mln EUR na dokształcanie się Polaków. W Brukseli zauważono że w polskim systemie edukacji nie ma jednolitego systemu wydawania świadectw i kwalifikacji. By Polska uczestniczyła w tym programie Kluzik-Rostkowska zadeklarowała , pod koniec 2104 roku, że przepisy regulujące jednolity system wydawania świadectw i kwalifikacji zostanie uchwalony i wprowadzony w życie do końca 2015 roku. Niestety , rząd Kopacz przez ostatni rok był zajęty kampaniami, najpierw prezydencką, potem do parlamentu i przepisu nie powstały do dziś. Nie ma nawet projektu. Ślepy widzi , że to celowe działanie , w PO i PSL uknuli, że na wypadek porażki w wyborach przerzucą na PiS odpowiedzialność za ten stan rzeczy. Głupi naród jak zwykle łyknie spreparowaną papkę w gazecie, newsweeku, tvn, polsacie, i innych przekaziorach. PiS ma dziś dokładnie 38 dni na sporządzenie przepisów , ich uchwalenie i wprowadzenie ich w życie. Przypominam, chodzi o bagatela 2 mld złotych !! Uważam , że za takie rzeczy ludzie z PO i PSL powinni iść do więzienia. W imię prywatnych gierek, animozji, złośliwości, prywaty i chamskich chwytów grają gigantycznymi pieniędzmi , szkodzą Polsce i Polakom., traktują władzę jak rzecz prywatną, a nas jak motłoch. Pytam się ile takich chamskich chwytów zastosowała odchodząca w niesławie koalicja ? Na jakie straty narazili nas ci ludzie kierując się złośliwością , pychą i pogardą ? Ile min podłożyli z rozmysłem kolejnemu rządowi , czyli nam Polakom ? My się w ogóle nie liczymy w tej grze PO i PSL. Musimy takich ludzi wytępić za wszelką cenę , jak trzeba rozdeptać jak robaka, bo tacy ludzie swą prywatą i złością, cynizmem i chamstwem doprowadzili kilka razy ten piękny kraj do upadku.

 • wranek

  Oceniono 7 razy 1

  Pani Beato, pisiarstwo cały czas zwracało się do pani: pani Premier.
  Zdaje sobie Pani sprawę, że jest pani następną pacyna( po prezydencie).
  Zarówno On jak i Pani nigdy nie będziecie mieli satysfakcji z pełnienia swoich urzedów, mając swiadomość, że was los jest w rękach Kota. Każdy, kto będzie z Wami rozmawiał i patrzył Wam w oczy, będzie w nich widział, nie Was, ale Kota.
  Czy warto zgadzać się na objecie stanowiska, pacynki?
  Czy warto jest sobie spaprać honor i sumienie na lata?

 • aper12

  Oceniono 8 razy 4

  Wcześniej już pisałem, że po wyborach Jaruś Beatkę wymydli bez szydła, tfu, wyszydli bez mydła. Moje przewidywania zaczynają się sprawdzać!!!

 • val_drakul

  Oceniono 10 razy 2

  EWA nieudaczniku
  chcialas spotkac sie z prezydentem ??
  bedziesz miala okazje jak otrzymasz dymisje

 • gazeta-za-10

  Oceniono 7 razy -1

  Trzeba przyznać, że w towarzystwie L. Millera premier E. Kopacz może więcej.

 • wszyscyklamiecie

  Oceniono 12 razy -2

  ....prowincjonalna baba sama przekopala tylko te ziemie pod Smolenskiem i za to dranstwo uznana zostala przez krola Tuska za wlasciwa mende, aby Zajac jego miejsce.....

 • cena1309

  Oceniono 8 razy 4

  Polska Zjednoczona Partia Sprawiedliwości i jej KC będzie decydować kto będzie premierem!
  Stawiam na Wodza,tego co jest Wielki jak na drabince stoi.

 • Oceniono 9 razy 5

  Kabaret,ktory odgrywa kaczor z tzw.kacza demokracja/odwolam lub nie/to zapowiedz najczarniejszych dni Polski od cwierc wieku.Zero odpowiedzialnosci,a wladza wieksza niz cara podczas zaborow...

 • gab48

  Oceniono 6 razy 2

  Troche juz mieszkam na "tym zgnilym" Zachodzie. Tu panuje taki zwyczaj, ze jak polityk przegrywa wybory, to podaje sie do dymisji. Kropka.

 • kontest_two

  Oceniono 7 razy -5

  Pani Ewo, taki gabinet cieni to ekstra pomysł.... tylko może najpierw, żebyśmy wszyscy wiedzieli z jakiego punktu startujecie do tego gabinetu cieni niech Pani zrobi takie zestawionko waszych obietnic z 2007 i 2011 i skonfrontuje je z wykonaniem. Pamięta Pani takie coś jak 3x15 czy jakoś tak?

 • plorg

  Oceniono 15 razy 3

  Koparze to pewno pozwolono wybrać Terenie Piotrowską na ministra s. wewnętrznych '')

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy -3

  "Kopacz: Współczuję pani Szydło. Ja sama dobierałam skład swojego rządu" i dlatego już mnie nie ma.

 • kontest_two

  Oceniono 12 razy -2

  Gabinet cieni? Miro, Rychu, Zbychu, Radzio, Sienkiewicz, Sawicka.... a facet od amber gold będzie waszym ministrem finansów, aaaa, jeszcze Sławek i Ela B. Ale jaja, ale jaja, ale jaja.

 • sunim

  Oceniono 11 razy 1

  Kopacz współczuje pani Szydło. Pewnie nie mniej niż Komorowski współczuje panu Dudzie a Miller współczuje panom Kukizowi czy Petru.
  Tylko ludzie nie współczują i się cieszą.

 • ateofi

  Oceniono 13 razy -5

  Ja nie miałam swojego zwierzchnika, który by z tylnego siedzenia mówił, co mam robić - mówiła premier.
  ------------
  LOL, i w tym momencie chyba nawet zwolnennicy PO wybuchnęli gromkim śmiechem :)
  Pani Ewo, gdyby była Pani pinokiem, miałaby Pani nos długi na kilometr.

 • stachkaz47

  Oceniono 13 razy 1

  Ewka ma poczucie humoru.
  Ona twierdzi ,że Tuska nie znała tylko o nim słyszała.

 • k0mancz

  Oceniono 10 razy -2

  Pani Ewo Peron, platformy wkrótce nie będzie, jeszcze góra pół roku i się rozpadnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX