Bez spotów, bez plakatów. To ona zdobyła w okręgu więcej głosów niż Piechociński

W okręgu wyborczym nr 20 walka była zacięta. Na obszarze obejmującym m.in. Warszawę II i Wołomin konkurowali Małgorzata Kidawa-Błońska, Wanda Nowicka i Mariusz Błaszczak. Ale najgłośniej mówi się o kimś innym.

Największym zaskoczeniem był wynik mało znanej Justyny Samolińskiej. Okazało się, że kandydatka partii Razem zdobyła więcej głosów niż były wicepremier i prezes PSL - Janusz Piechociński.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Polub i bądź na bieżąco!

Więcej o:
Komentarze (70)
Bez spotów, bez plakatów. To ona zdobyła w okręgu więcej głosów niż Piechociński
Zaloguj się
 • jerpis

  Oceniono 1 raz 1

  Polski system parlamentarny jest chory! Nie ma znaczenia, czy kandydat na posła posiada jakieś kompetencje do stanowienia prawa. Nawet ci, którzy go łamią, mogą być posłami. Przykład M.Kamińskiego z PiS, który został skazany na 3 lata bezwzględnego więzienia za złamanie prawa a wyborcy PiS kierujący się podobno chrześcijańska moralnością dali mu 29 tys, głosów!

 • dumlat

  Oceniono 1 raz -1

  Piechocinski to kolejny przypadek psychopatyczny w PEEZELU. Co jest, że ta postkomunistyczna partia ma szczęscie do takich psychopatów, bo i Pawlak ma też pewne cech pssychopatyczne. Dla mnie sygnałem, alarmowym ,ze z Flinstonem jest coś niehallo" by ł jego klękanie po wyborze na konkgresie w prosuzkowie. POmyslałem, sobie , o cholera ktos tu nie ma wsytskich w domu.. jak to sie pospolicie mówi na wsi i nie tylko. z koleij jesłi PEEZEl, (oni tak sami wymawiaja nazwe swojej partii) wybiora sobie tego "gawrona" Kosiniaka -Kamyczka to wieko od trumny mogą zamknac juz symbolicznie czyli 1 listopada vr,

 • potp

  0

  Nikt jej nie musiał znać, wystarczy, że spodobała się komuś partia Razem, gdy nikogo na liście się nie zna jedynka zbiera niemal wszystko.

 • ksks3

  0

  Nie lubimy pajaców , w polityce też.
  A ten to już szczególny przypadek !

 • djenn

  Oceniono 3 razy 3

  Nastały czasy, że politykom coraz trudniej będzie ładować się do sejmu. W epoce cyfrowej lud wszystko widzi, wszystko wie i co 5 lat orzeka. Samo nazwisko, brylowanie w tv, bycie medialnym przychlastem - to już za mało. Ulubieńcy mediów - odpadają. Liczba elektoratu świadomego, która sama weryfikuje kandydata, będzie się zwiększać. Epoka politycznego nieróbstwa i zmasowanej propagandy - kończy się. Matołom tez będzie trudniej się ukryć.

 • goostav234

  Oceniono 5 razy 1

  O! Widzę że dalej onanizujecie komuchów.

 • razb1947

  Oceniono 1 raz 1

  Pajęczynę trzeba niszczyć,a nie chwalić.

 • jtp2

  Oceniono 5 razy -1

  I bardzo dobrze, że Smolińska przerżnęła
  Przecież Razem i ich ideologia to prakyycznie Korea Północna

 • perkis1234

  Oceniono 8 razy 4

  Abstrahując od programu Razem, z którym nie koniecznie jest mi po drodze, to jednak wielki respekt dla pani Samolińskiej. Oglądałem ją w TV i naprawdę wypowiada się z sensem, ładem i składem. Do tego sprawiała wrażenie osoby naprawdę skromnej i po prostu fajnej. Respekt i gratulacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX