95-latek zadzwonił do radia opowiedzieć o swojej samotności i miłości. Został zaproszony na kawę do programu [POSŁUCHAJCIE]

W ubiegłym tygodniu słuchacze Radia BBC Solent byli świadkami niezwykłej rozmowy. 95-latek o imieniu Bill zadzwonił do prezentera Alexa Dyke'a i... zaczął opowiadać o swoim smutku i samotności.

Polub i bądź na bieżąco!Poruszył serca słuchaczy

Bill i jego żona znają się od 30 lat. Co istotne, można ich nazwać nowożeńcami, bo ukoronowaniem tej przyjaźni był ślub, który wzięli w lipcu zeszłego roku. Starsza pani niedawno nieszczęśliwie upadła i Bill musiał się nią opiekować, jednak zdrowie przestało mu na to pozwalać. Ona trafiła do domu starców, a on codziennie ją odwiedza.

95-latek opowiedział tę historię na antenie brytyjskiego radia, poruszając słuchaczy oraz Alexa Dyke'a. Bill jest fanem programu Alexa i telefon do rozgłośni był dla niego lekarstwem na samotność i tęsknotę za żoną.

- Czy chciałbyś przyjść do studia i napić się ze mną kawy? - zapytał Billa prowadzący audycję. 95-latek zgodził się i niedługo potem przyjechał do studia. Tam raz jeszcze opowiedział swoją historię, ponownie wzruszając prezentera oraz słuchaczy, z którymi później mógł porozmawiać na antenie.

Bill phoned BBC Radio Solent. He was upset, lonely and missing his wife.Alex decided to invite him in.We sent a cab to pick him up, have a listen to what happened next.

Posted by BBC Radio Solent on  21 październik 2015


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!