Komentarze (114)
Kaczyński i Macierewicz w koszulkach reprezentacji. Kopacz i Szydło na ringu [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zsaba

  Oceniono 10 razy 4

  popaprańcy post ablowi i kainowi..z kancelarii wałęsy nieudacznicy wykopani przez pana mietka. od tego momentu pan mietek został nazwany przez jednogłowych bliźniaków wielokrotnym przestępcą. za co ich wygnali bo jeden z nich na placu zamkowym w dzień konstytucji zawyrokował, że jego brat to jak vice prezydent w usa. tak już im się we łbie pokręciło.po odejściu do niebios tak kainowi teraz wali podwójnie.

 • boguslawbch6808

  Oceniono 37 razy 13

  Blokując komentarze pod artykułem o młodzieżówce CDU sami potwierdzacie, że legła polityka Merkel, Tuska i Kopacz w sprawie uchodźców.

 • biuro.gazety

  Oceniono 13 razy -7

  RYNEK WOLNYCH i DEMOKRACJA JUŻ NIEDŁUGO!
  ________________________________________________________________________
  * Powoli będzie wracał wolny rynek mediów. Teraz sprzedawcy(Inmedio, Ruch, Empiki) mają nakaz ukrywania, w niewidocznym miejscu prasy patriotycznej i demokratycznej( W Sieci, Gazeta Polska )
  _____________________________________________________________________
  SZEFEM TAI (TV-PUBLICZNA) JEST TOMASZ SYGUTA , KTÓRY HE HE
  AKTYWNIE DZIAŁA, W FACEBOOKOWEJ GRUPIE " Zrobimy prawie wszystko, aby PIS nie
  wróciło już do władzy" .
  Lis uprawia na max publicystykę propagandową anty-PIS....rzucagównem, kłamie i konfabuluje-jakby media publiczne były jego folwarkiem.
  Nu i haroszij pluralizma...!
  Gazeta Wyborcza pasie się rządowymi pieniędzmi ,za reklamy( dodatek "KOMUNIKATY" tutaj wiedzie prym). Jest setka innych przykładów nawet nie ukrywanych. Ta władza i media są po prostu aroganckie i bezczelne wobec zwykłych ludzi.
  ___________________________________________________________________________
  Ale dyktat i terror medialny się skończy i wtedy m.innymi pan Prezydent Duda będzie mógł skutecznie informować, o swoich działaniach, zamiarach i konsultować , z ludźmi!
  Pan Kaczyński wreszcie będzie mógł udzielać wywiadów.
  Bez nienawistnego jazgotu i hucpy (a la Zelnik) poznawać będziemy argumenty p. Macierewicza dotyczące katastrofy Smoleńskiej...

  Bardzo bym chciał, żeby to się spełniło.
  DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ MEDIÓW NIEBAWEM WRÓCI.
  Wystarczy zagłosować na PIS.

  Pozdrawiam
  Tadeusz Marczak

 • pracaludzka.pl

  Oceniono 9 razy 1

  Panowie dziennikarze i Panowie Politycy.
  Przez wiele lat poruszałem wiele spraw dotyczących okradania ludzi pracy, a co za tym idzie Urzędów Skarbowych, czyli Skarbu Państwa. Zwróciłem się z tym tematem w 2005 roku do Parlamentu Europejskiego, moje ostrzeżenia się sprawdziły, ale co z tego?
  Można tylko się smucić, że nikt wcześniej nie reagował. Przecież jeśli ludzi zatrudnia się takich warunkach, że ich wynagrodzenie balansuje w okolicach najniższej płacy, to od takich wynagrodzeń są wpływy do instytucji państwowych, czyli NFZ, ZUS, Urzędy Skarbowe i koło się zamyka, a deficyt państwa rośnie. Czy decydenci nie powinni ponieść kary, za lekceważenie swych obywateli?... Smutne to ale prawdziwe, dla przypomnienia chcę zwrócić uwagę że w 2001 roku, przedstawiłem ten problem w liście otwartym wysłanym do Ojca Świętego Jana Pawła II, do wglądu na stronie www.pracaludzka.pl. Wcześniej w listach informowałem Ojca Świętego Jana Pawła II o lekceważeniu ludzi pracy i o wielu patologiach życia politycznego. Jan Paweł II, gdy był w Polsce w 1991 roku to aż krzyczał, poruszając związane z tym tematy, a Polacy tylko klaskali, a czy wzięli te słowa pod uwagę?
  Jedną z innych przyczyn walącego się systemu emerytalnego, jest kwestia pracy poza swą Ojczyzną dobrze wykształconych młodych Polaków. Wzbogacają Oni system emerytalny obcych sobie państw, wypełniając w tych krajach ich lukę demograficzną.
  Wybór do życia w innym kraju, nigdy nie powinien być wymuszony przez brak pracy, czy brak perspektyw do godnego życia w własnym kraju. Ale y zadać sobie pytanie, czy jeśli będzie więcej urodzin dzieci w kraju, to problem rozwiąże się sam? Znowu wykształcimy młodzież za nasze pieniądze, a Ona znowu opuści swój kraj z braku perspektyw na godne życie. Obecna koalicja, widocznie ze względu na różne, nie do końca wiadome układy nie ma odwagi wprowadzić faktycznych reform służących ludziom.
  Co zrobiono z reformą emerytalną, może trzeba było zrobić sondaż wśród najnowszej emigracji, zapytać ich ilu z nich wróciłoby do kraju, gdyby zaoferowano im pracę i godne wynagrodzenie, a nie podnosić wiek emerytalny ich rodzicom,

 • biuro.gazety

  Oceniono 10 razy -4

  ____________
  PIS utrzyma władzę i Polska wejdzie na drogę rozwoju
  Ale koniecznie musi równoważyć wpływy, w mediach.
  ___________________________________________________________________________________________
  W 2007 nie udało się:
  Między innymi dlatego, że kapitał beneficjentów skutecznie ogłupił ludzi.
  Bilbordy-outdoory Agory(dziesiątki tys) ogłupiały:" rządzi PIS, a Polakom wstyd"
  Rozgłośnie radiowe, z pnia Agory( eska , planeta itp. szczuły młodzież. Płatne autorytety niczym greccy eryści-udowadniali , że gó... pachnie. Wajda zaklinał
  do boju "zaprzyjaźnione media" itp. et cetera. Wtedy poznałem, co znaczy totalitaryzm mediów i nienawistny faszyzm, w imię władzy i mamony.
  Dobrze , że ta ponura rzeczywistość zostanie(teraz) choć trochę ukrócona, a i obywatele są mądrzejsi ośmioletnim doświadczeniem.

  Pozdrawiam
  Tadeusz Marczak

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 18 razy 6

  Kto pragnie następnego rozbioru Polski, czyli cofnięcia jej w rozwoju cywilizacyjnym, niech głosuje za partię, która obiecuje wiele krótkoterminowych nierealnych reform, odizoluje ją kompletnie od Europy, tworząc własną enklawę między Rosją a EU. Dzięki solidarności Europy ten kraj wzrósł jak nigdy w swojej historii i tej życiowej szansy nie wolno zaprzepaścić, przez ludzi nie posiadających żadnych wizji, perspektyw, nie tylko dla siebie ale głównie dla społeczeństwa, które z roku na rok maleje-również dzięki nim. Kto im zawierza gospodarkę kraju, nie przyczynia się do rozwoju kraju.

 • val_drakul

  Oceniono 11 razy -7

  Ostatni tydzien EWY i PELO...
  LAMENT NIC NIE DA..
  POZOSTANIE TO FORUM Z CENZURA...

 • stevanek

  Oceniono 15 razy 7

  Idzie nowe????Nowe już przyszło.Facet,który jest śmieszny,malutki z plakatu.Dla pisuarów,wyznawców Rydzyka jest "zbawienie"bo wiedzą,że to ich tchnienie.Polacy mają ich w d...e.Tak samo tego co powiedział do mieszkańca Warszawy "spieprzaj dziadu"Został wybrany przez przypadek.

 • mrmarmark

  Oceniono 32 razy -2

  co trzeba zmienić, żeby polacy nie uciekali z polski? koniecznie wybrać pis - kaczyński z macierewiczem i podobnymi zamknie granice niby przed uchodźcami potem może się zabrać za paszporty...

 • wojto51

  Oceniono 26 razy -2

  'od rzeczy" i "w sieci (kłamstw) jak zwykle trzymją poziom dobrego socrealizmu....Niezależne media... - żenada.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy 3

  "W Sieci" z kolei stawia na cytat z Piłsudskiego: "Bić k...y i złodziei"

  Jestem za, ale jest problem: "Polacy - wspaniały naród ale ludzie kÓrwy" [J. Piłsudski] - musi więc dojść do narodowego samookaleczenia i to w skali ogólnokrajowej, a nie jak to było w 1944, kiedy ograniczono się do autodestrukcji warszawskiej

 • lodzermensz1

  Oceniono 40 razy 12

  "Idzie przełom. Co trzeba zmienić, żeby Polacy przestali uciekać z Polski?"
  To oczywista oczywistość.
  Należy zaostrzyć ustawę o aborcji, należy zakazać in-vitro i wprowadzić penalizację zabiegów dla lekarzy, należy przeznaczyć większe sumy pieniędzy na Świątynię Opatrzności Bożej, wprowadzić dodatkową godzinę religii w tygodniu, przejąć media by emitować w nich więcej narodowo - patriotyczno - katolickich programów oraz publicystyki serwowanej przez Karnowskich, Wildsteina, Pospieszalskiego, Semkę i Gargas. Należy też koniecznie postawić smoleńskie pomniki w każdym mieście, zmultiplikować ilość ulic pod wezwaniem Lecha Kaczyńskiego. Zabronić 6 latkom chodzenia do szkoły.
  Przecież to właśnie za tymi rzeczami Polacy jeżdżą na Wyspy i do Niemiec

 • pysio62

  Oceniono 26 razy 8

  Najwazniejsze to niedopuscic Kaczynskiego, Macierewicza i PIS-u do wladzy. Co pozniej to sie zobaczy, na pewno nie moze byc gorsze od tych szalencow przy wladzy.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 11 razy 1

  Może media dla mas tymi histerycznymi nagłówkami w stylu "trzeba zatrzymać to szaleństwo" spowodują, że paru lemingów, którzy mają w 4literach wybory jednak ruszą się i zagłosują.
  W końcu połowa społeczeństwa i tak nie chodzi do urny.
  Jeśli jednak zostaną w domach, to rząd pożal się boże Kopacz może się już pakować.
  Zamaszysty kop z czuba w sam środek... wiecie czego.

 • benia_b

  Oceniono 18 razy -10

  Kaczyński jest jak każdy widzi, ale jego oponentami są znacznie gorsze mendy!

 • ladychapel

  Oceniono 8 razy 4

  Dlaczego w tych wyborach wszystkie partie chcące jak najlepiej dla Polaków nie wspominają ani słowem o chęci doprowadzenia do podpisania przez Polskę punktu w Europejskiej Karcie Społecznej, którego to Polska nie podpisała?
  "Europejska Karta Społeczna - Podstawowy dokument Rady Europy, dotyczący praw społeczno-ekonomicznych obywateli otwarty do podpisu 18 października 1961 r. w Turynie. Obowiązuje od 1965 r. Zapewnia prawa oraz wolności obywatelskie i polityczne bez dyskryminacji ze względu na rasę, kolor i płeć, religię, poglądy polityczne, pochodzenie narodowe lub społeczne. Karta gwarantuje szereg praw i wolności dotyczących sfery społecznej. Polska ratyfikowała kartę 10 czerwca 1997 r.

  Spośród wymienionych zagadnień Polska nie ratyfikowała zobowiązania w zakresie zapewnienia pracownikom wynagrodzenia zapewniającego godziwy poziom życia, pozostałe ustalenia nas wiążą (por. Dz. U. z 1999 r. Nr 8, poz. 67). Podpisanie tego punktu zobowiązałoby Polskę do określenia minimalnego wynagrodzenia za pełnoetatową pracę na poziomie 66% średniej płacy w kraju. Zobowiązałoby również Państwo Polskie do pomocy socjalnej, zapewniającej minimalny poziom wynagrodzenia w celu zapewnienia "godnego życia". WIKIPEDIA

 • and155

  Oceniono 14 razy 0

  Pozdrawiam serdecznie Prezesa Kaczyńskiego i jego drużynę ‹^›_‹(_)›_‹^›

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 39 razy -3

  Jedyny prawdziwy sukces Kaczyńskiego jest taki że udało mu się rozlać pisowską frustrację ii wsciekliznę na całe społeczeństwo, w ciągu ostatnich lat przyjęliśmy bez oporu, przy aprobacie KK język zamordyzmu, nietolerancji, czepiania się rodziny, pochodzenia, orientacji seksualnych etc etc zamiast spraw istotnych dla funkcjonowania państwa

 • jxl82

  Oceniono 43 razy 13

  Jak na Boga Kaczka mogła porodzić Orły? Dryfujący po mieliźnie archaiczności Jarosław, odgrzewa z zakamarków niedorzeczni postacie typu Błaszczak i Antek. Aranżacja tej swoistej musztra nagich członków (orłów) Pis przed obliczem prezesa jest szyderczą, dosadną i lekko kpiącą prezentacją prawdziwego oferty programowej Pis.Naskórkowe traktowanie obywateli świadczy o tym, że partia ta zastygła w cuchnącym mule własnych słabości, nostalgii i miałkości. Odór tego wywaru lekka smużka paruje i opada, niczym mgła na spragnione oblicza wyznawców. Na ich twarzach ostatnio z rzadka błąka się uśmiech.Naburmuszeni i zacietrzewieni żądają bezkompromisowego rozliczenia wszystkiego i wszystkich. Ale czy rozumieją że taka postawa jest zalążkiem sytuacji kiedy przestaną być użyteczni, pozbyć się ich tymi samymi metodami? Rewolucja pozera swoje dzieci.

 • antropoid

  Oceniono 68 razy 16

  kaczor i szmacierewicz powinni mieć raczej połatane bolszewickie uniformy, przewiązane powrozem - bo takie "wartości" reprezentują.

 • fakiba

  Oceniono 37 razy 11

  A na tych koszulkach reprezentacji pisory mają orła z dziobem kaczora , no bo jak inaczej , godło też będzie nowe jak dorwą się do "wadzy"

 • fakiba

  Oceniono 71 razy 17

  No proszę nawet "w Sieci" przeciw kaczorowi , Biereckiemu i Rydzykowi , pierwszy raz ich popieram

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX