Komentarze (931)
Wybory 2015. "Od początku jestem atakowany przez panią premier i jej rząd" - Duda u Rymanowskiego w "Kawie na ławę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mccudden

  Oceniono 6 razy 2

  Panie Prezydencie Duda,

  kto Pana "atakuje", najczęściej "brutalnie i bezprzykładnie"? i jakimi słowami?

  Czy takimi jakimi ludzie z Pana obozu politycznego, lżyli (nie "atakowali") urzędującego Prezydenta Najjaśniejszej?

  Należy się Panu szacunek, tak jak należy się on mojej Ojczyźnie, jakakolwiek by ona nie była. Zły, czy dobry - to mój Kraj, a Pan z woli wyborców jest głową mojego Kraju, mojej Ojczyzny. Nie powiem więc, co o Panu myślę. Z szacunku najpierw dla mojego Kraju, następnie z szacunku dla sprawowanego przez Pana najwyższego urzędu. Natomiast niech Pan nie oczekuje szacunku dla siebie jako osoby. "Prywatnemu, nie Prezydentowi" powiedziałbym wiele gorzkich słów.

 • 29elmi

  Oceniono 6 razy 2

  DO NIEZDECYDOWANYCH
  Ja juz zdecydowalem. Ide do wyborow po raz pierwszy od wielu lat. Uwazalem do tej pory, ze nie musze, ze gorzej nie bedzie, a przy korycie i tak zostana ci sami. Tak samo pewnie uwaza bardzo duza grupa rodakow. Mylilem sie do tej pory. Moze byc gorzej, moze byc znacznie gorzej, jesli wladze przejmie PIS. Wybory to wybor mniejszego zla, tak bylo gdy Walesa stanal do wyborow z Tyminskim. Polacy wybrali mniejsze zlo. Tak musi byc tez i teraz. Nie mamy w Polsce mezow stanu, mamy w wiekszosci karierowiczow, potakiewiczow i miernoty spoleczne. Dotyczy to zarowno PO, jak i PiS, dotyczy to wszystkich pozostalych partii. Nie mozemy jednak zgodzic sie na oddanie wladzy w rece nieodpowiedzialnych podpalaczy. W rece ludzi, ktorzy swoje chore ambicje stawiaja ponad dobro Ojczyzny i Narodu. To dlatego musimy wszyscy pojsc do wyborow. Elektorat PiS jest bardziej zmobilizowany i zdesperowany do przejecia wladzy, niz sympatycy PO. Dlatego nie popelniajmy tego samego grzechu co kolejne rzady polskie w ostatnich latach, grzechu zaniechania. Nie wolno nie pojsc do wyborow, bo w grupie osob nieglosujacych do tej pory sympatykow PiS jest niewielu. To ci, ktorzy jak ja unikali wyborow moga zrobic cos dobrego dla wspolnej ojczyzny. Musimy pojsc gremialnie do wyborow i wybrac mniejsze zlo, jakim jest PO. Mysle, ze oni (rzad) tez juz znaja swoje bledy i jesli spoleczenstwo jeszcze raz im zawierzy z pokora beda sluzyc narodowi, zapominajac o wewnetrzynch gierkach, prywacie i koltunstwie. Dlatego ja, dotychczasowy ignorant wyborczy, pojde tym razem glosowac bo to nie jest moja prywatna sprawa, to sprawa byc albo nie byc dla Polski. Prosze wszystkich, ktorym los Polski nie jest obojetny aby tez zmobilizowali siebie, swoje rodziny i znajomych. Wybierzmy PO bo to sluszny wybor, choc nie idealny. Ale w tych wyborach lepszego nie ma.

 • lob1

  Oceniono 4 razy 0

  Czyj jest polski Prezydent?????pisowski.Polska będzie rozdwojona ,nie będzie się dobrze rządzić,jak liczy się dla niego tylko jedna partia.Nie dobrze się zapowiada w naszej ojczyżnie.Boję się.

 • lob1

  Oceniono 4 razy 0

  Kto kogo atakuje?jak może prezydent Polski nie zaprosić kobietę Premier do Belwederu.Chańba,czyżby były dwie Polski

 • antykaczysta40

  Oceniono 5 razy 1

  "Kobieta mnie bije yhyyyyy, poddaję się"

 • kbl

  Oceniono 5 razy -1

  Atakujecie Dudusia a on taki delikatny, pupilek prezesa - jak za bardzo nie podskakuje...

 • bednarus78

  Oceniono 5 razy 1

  Panie Duda... Co za hipokryzja. BRAK spotkania z urzędującą Premier po objęciu przez Pana stanowiska Prezydenta RP - to dopiero jest "brudna kampania" i realizowanie planu prezesa. Przecież nie trzeba wielkich analiz aby to widzieć i ocenić.
  Jak przed wyborami prezydenckimi nie miałem nic przeciwko niemu i nawet kibicowałem "zmianie" - tak facet skutecznie zniechęcił mnie do wizji Polski rządzonej przez PIS.

 • ktos2014

  Oceniono 4 razy 0

  Po prostu Maliniak
  Atakowany choć nie bierze udziału w kampanii - żarty on cały czas bierze udział w kampanii PIS po za tym jest osoba publiczna i jak skarży się w Niemczech na Polskę i nie tylko, jak w tak trudnej sytuacji w świecie nie znajduje czasu żeby spotkać się z premierem rządu ( chyba Yaro zabronił) nie powołał jeszcze RBN to ja mam prawo powiedzieć że mi się to nie podoba

 • Ada Par

  Oceniono 6 razy 2

  Dudu się popłakało... ? Cóż takiego będziemy mieli teraz prezydenta, co się będzie żalił na niesprawiedliwości świata i własny kraj. On jest od żalenia się i narzekania. Rządzi prezes i jego kot.

 • Ada Par

  Oceniono 5 razy 1

  Oj, bo się rozpłaczę... Jaki biedny. Najbardziej pokrzywdzony prezydent świata.
  A Komorowskiego, to nikt nie atakował? Nie, skądże. PiS same słowa miłości wypowiadał.
  Nie chcesz być atakowany przez media i konkurencję - nie pchaj się na afisz. A jak wlazłeś na świecznik, to nie marudź.

 • notremak

  Oceniono 4 razy 2

  Ktoś wie, co to za superaktywny kretyn, co się wabi kochambolka?
  Wypuścili go właśnie z Drewnicy, czy na odwrót: leczą terapią komputerową?

 • notremak

  Oceniono 5 razy 1

  Popłaczcie, Maliniak, w rękaw małemu kaczemu!
  Może was utuli, Maliniak...

 • flying_pig

  Oceniono 4 razy 2

  Co to za prezydent który nic nie rozumie? Sytuacji nie rozumie, burzy to juz kompletnie nie rozumie. Ciagle nic nie rozumie...

 • zelenyles

  Oceniono 5 razy 1

  Duda nie jęcz chłopie że jesteś maltretowany bo to kłamstwo ! jesteś chłopecku prezydentem więc zachowuj się godnie !

 • anija777

  Oceniono 7 razy 1

  PAD:
  "A Pani Premier mnie bijeeeeeeeeeeeeeee...!!!"
  ps.
  I tu następuje płacz (tzw.ryczenieeeeee).

 • margetta22

  Oceniono 7 razy 3

  Panie prezydencie NIE UCHODZI NOCĄ jeździć po wytyczne do Jarosława . miał pan byc prezydentem WSZYSTKICH Polaków i tych co na tacę nie wrzucają bo robicie to za nas , bez naszej zgody !!!

 • zenler

  Oceniono 7 razy 3

  Pan prezydent Duda kazdym swoim slowem, kazdym zdaniem, kazdym gestem oraz kazdym swym usmiechem w rozmowie z redaktorem Rymanowskim potwierdzil, ze moja, dawno podjeta, decyzja oddania mego glosu na Platforme Obywatelska byla, jest i pozostanie sluszna.

 • 7kozyr

  Oceniono 11 razy 3

  Zgodnie z oświadczeniem Kaczyńskiego, zaczerpnietego z magla (wborczego) faktem jest, że emiigrańcy zawlekli cholerę na Węgry, dezynterię do Wiednia,szaryję do Szwecji i nowe, groźne fale nadciągają z Egiptu, Turcji, Maroka, Danii i Niemiec,
  W.Pan Duda w obronie zdrowia, honoru i dobra.., zabroni Polakom opuszczania kraju.
  Paszporty należy będzie oddać, w specjalnie powołanym urzędzie przy kancelarii prezydenta
  kierowanym przez Macierewicza...

 • 7kozyr

  Oceniono 12 razy 4

  Krótka lista sukcesów "wała wschodniego" Dudusia:
  1.Odmowa spotkania z Poroszenko (wała Ukrainie)
  2 I wizyta: w Estonii (wał wschodni) i złożenie wieńca pod pomnikiem estonskich SS-manów.
  Ofiar dyktatury hitlerowskiej nie było, bo Estonia była sojusznikiem Hitlera, a zabici SS- mani walczyli z partyzantką. Spece Dudy od historii widocznie nic o tym nie wiedzieli.
  3 W Niemczech przedstawił pani Merkel swoją żonę, germanistkę (szkolna znajomość języka)
  a w sprawie "wała" podstawiono mu prezydenta Gaucka. W sprawie nauczania języka
  polskiego w niemieckich szkołach, Gauck obiecał porozmawiać z nauczycielami, bo nic
  innego obiecać nie może.
  W sprawie 10 tyś emigrantów blufował (jak i Szydło),że Polska musi być przygotowana na
  700 tyś z Ukrainy, no i Polacy...
  Na pytanie ilu przyjechało już do Polski odpowiedzieć nie umiał. Teraz okazuje się, że
  może 100 rodzin
  4 Wizyta w W.Brytanii, to już zupełna komedia z Dudy
  Cameron nie miał o czym z nim rozmawiać, a że Duda chciał mówić o "wale", więc spot-
  kał się z min. obrony W.Brytanii...
  Na wspólnym spotkaniu z prasą, minister zapewnił z uśmiechem radości,że W.Bratania
  będzie stała ramię w ramię z Polska... (nie dodając już... "jak w 1939 roku).
  Teraz Duda jest pośmiewiskiem w Europie...
  To, że po dwa miesiące Polska nie ma ani jednej przyjaznej granicy ze swoimi sąsiadami, to wynik "aktywności Dudy-Kaczyńskiego

 • kochambolka

  Oceniono 15 razy -7

  Dlaczego jedynie słuszna partia przegrała?
  Oni chcą zgody na strzelanie do ludzi na ulicach!
  Zgody na bezkarne uprawianie GTA POd wpływem narkotyków!
  Oni chcą okradać POLAKÓW bezkarnie!
  Oni chcą żreć ośmiorniczki!
  Oni chcą, by POLACY pracowali za "miskę zupy"!
  Oni nie będą pracować nawet za 6 000 zł.!
  Oni są OBCY!!!

 • kochambolka

  Oceniono 10 razy 0

  Co ciekawe, poza Unią także szybciej wzrastał polski eksport i import. W latach 1995–2004 wartość handlu zagranicznego po uwzględnieniu inflacji wzrosła o 130 proc., podczas gdy w latach 2004–2013 – o zaledwie 69 proc. Warto dodać, że wszystkie dotacje z UE w ciągu 10 lat wyniosły zaledwie niecałe 3 proc. PKB Polski......

 • kaskris25

  Oceniono 11 razy -1

  Popolacy -ten Prezydent PO krzesłach nie skacze-schoguna nie wzywa-gazoporu nie otwiera.To jest prawdziwy Polski prezydent a nie jakaś szuja która wam POtrzebna.Polska chce zmian a nie was PAsożyty.

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -2

  Wielkie KORZYŚCI dla "NOWAKÓW":

  Oczywiście to kłamstwo, że wszystko to „sfinansowano ze środków UE”. Jeśli już, to współfinansowano. Dodajmy do tego co najmniej trzy uwagi. Po pierwsze, nie „ze środków UE”, tylko z pieniędzy zabranych pod państwowym przymusem unijnym podatnikom. Proszę zauważyć, że Unia nie ma fabryk ani nie jest właścicielem firm usługowych, więc nie zarabia pieniędzy, a wszystko, co ma i rozdaje, musiała komuś najpierw zabrać. Po drugie, to tylko jedna strona medalu. W dużej mierze są to inwestycje na kredyt, czyli z pieniędzy, których samorządy czy firmy nie mają, a skoro nas na to nie stać, to nie powinniśmy inwestować ponad nasze możliwości. Lepiej zainwestować mniej, z oszczędności, ale z głową i sensownie, nie zadłużając przyszłych pokoleń. Tym bardziej że inwestycje, o których Pan mówi, nie przyniosą zysków w przyszłości, to są inwestycje konsumpcyjne. Po trzecie wreszcie, chciałbym wskazać kłamstwo, jakie pojawia się na propagandowych tablicach przy tzw. unijnych inwestycjach, że „UE dała 85 proc.”. W rzeczywistości zwykle o inne kwoty się wnioskuje, a inne (mniejsze) potem otrzymuje, co wynika np. z rozstrzygnięć przetargów, zmian dokumentacji projektowej czy obniżania poziomu dofinansowania. W efekcie UE nigdy nie daje 85 proc. Zdarzają się inwestycje sensowne, ale w dużej mierze są to zmarnowane pieniądze, które nie przynoszą korzyści nikomu poza właścicielem firmy, która realizuje daną inwestycję....

 • kochambolka

  Oceniono 9 razy -3

  POLSKA traci na UNII.....???

  Niestety polska składka, która od wejścia Polski do UE do końca 2015 r. wyniosła około 160 mld zł, nie jest jedynym kosztem, jaki ponosi nasz kraj w związku z członkostwem. Do tego dochodzą koszty związane z nakładanymi przez Brukselę coraz to bardziej bzdurnymi regulacjami, a także koszty dotyczące pozyskiwania unijnych dotacji: niepotrzebne wydatki na gigantyczną liczbę biurokratów (w urzędach zajmujących się rozdzielaniem unijnej „pomocy”, w urzędach, najczęściej samorządowych, które biorą dotacje, oraz u beneficjentów prywatnych), którzy zarabiają znacznie więcej niż średnia w gospodarce, prefinansowanie i współfinansowanie funduszy przez budżet oraz beneficjentów, koszty przygotowania wniosków o dotacje (także tych odrzuconych), obligatoryjne kredyty związane z inwestycjami współfinansowanymi z unijnych dotacji. Do tego dochodzi również tworzenie korupcjogennego styku na linii państwo–sektor prywatny. Wymienione koszty mają znaczny wpływ na wzrost polskiego długu publicznego. To wszystko powoduje, że patrząc na stronę finansową, Polska traci na byciu członkiem Unii Europejskiej....

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -2

  Już za tydzień platfusy zastosują się...do:

  "ciężkie ..dramatyczne rany mogą się zabliźnić stosunkowo łatwo...dzięki procedurom demokratycznym..." - słowa BRONKA

 • kochambolka

  Oceniono 9 razy -3

  Co to jest ZGODA według BRUNKA????
  DYKTATOR??? "...nas nikt nie zakrzyczy, bo my mamy rację, racja jest po naszej stronie, bo większość Polski chce zgody i bezpieczeństwa". - Możecie sobie krzyczeć, ile chcecie, a Polska będzie szła tą samą drogą..."
  Polska należy do krajów o największej liczbie samobójstw w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. Wskaźnik ten u nas wynosi 17,5. W Niemczech 12,2, a w dotkniętych kryzysem ekonomicznym Hiszpanii i Grecji odpowiednio 7,6 i 3,5...a faktyczną ilość samobójstw należy pomnożyć przez 3, gdyż liczba 6000 to samobójcy natychmiastowi czyli np wisielcy...2 razy tyle umiera w szpitalu po zagazoawaniu czy przedawkowaniu leków...narkotyków...
  Dlatego mimo, że Choć nie jestem z "RODZINY" całkowicie się z BRUNKIEM zgadzam! POLSKI i POLAKÓW już nie stać na puste obietnice! POLACY chcą zgody i bezpieczeństwa dla siebie i swoich rodzin, a nie tylko zgody WSI owych z reżimowymi mediami..i żydów z żydami...!!! Tylko TY DUDA możesz przywrócić nadzieję POLAKOM!!

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -2

  Teraz cinkciarz i złodziej....KIMunJEST??? Co zrobił???

  1. PODWYŻSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO. W czasie debaty prezydenckiej 27 czerwca 2010 roku, Bronisław Komorowski mówił: „Nie ma potrzeby podnoszenia wieku (emerytalnego), można stworzyć możliwość wyboru, na przykład łącznie z wyższą emeryturą”.
  1 czerwca 2012 roku, Komorowski już jako prezydent podpisał ustawę podnoszącą wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn do 67 roku życia.
  2. OPŁATA ZA DRUGI KIERUNEK STUDIÓW. W roku 2010, Bronisław Komorowski mówił: „Konstytucja mówi w sposób jednoznaczny, edukacja w szkołach publicznych jest bezpłatna, koniec i kropka. Jest bezpłatna i tego trzeba trzymać się kurczowo, bo Polska nie jest krajem zamożnym na tyle, żeby można było obarczać w pełni odpłatnością, jak w ramach studiów prywatnych”.
  5 kwietnia 2011 roku, prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę wprowadzającą odpłatność za drugi kierunek studiów. 3 lata później, Trybunał Konstytucyjny uznał opłaty za drugi kierunek studiów za niekonstytucyjne.
  3. PODNOSZENIE PODATKÓW. „Podnoszenie podatków to najgorsze rozwiązanie” -mówił w czasie poprzedniej kampanii Bronisław Komorowski, po czym podpisał 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek podatków (m.in. VAT, akcyza) bądź zupełnie nowych podatków (np. od KGHM). Nie zgłosił ani razu weta, wobec planów podwyższania podatków.
  4. KOMPROMITOWANIE POLSKI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ. Prezydent Komorowski ośmiesza nasz kraj, na arenie międzynarodowej zaliczając kolejne wpadki. „Już jest przygotowywana strategia wyjścia z NATO. Już jestem po rozmowie z Panem premierem…” – zapowiadał w 2010 roku aktualny prezydent.
  „Bo z Polską i USA to jest, panie prezydencie, jak z małżeństwem. Swojej żonie należy ufać, ale trzeba sprawdzać, czy jest wierna” – zagaja rubasznie Komorowski podczas spotkania z Barackiem Obamą.
  „Chciałem tam zobaczyć statek marynarki. Służyły tam kobiety i nie rozumiałem, dlaczego taka sytuacja nie powoduje tam żadnych problemów. Kiedy mnie tam zawieziono i pokazano statek, zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty (śmiech)” – to kolejna gafa, a nie można zapomnieć również o włażeniu z butami na fotel japońskiego spikera w parlamencie i okrzyki „Chodź Szogunie” do szefa BBN.
  5. WPADKI POKAZUJĄCE NIEKOMPETENCJĘ I IGNORANCJĘ. „Łączymy się w bulu i nadzieji”, „jesteśmy pod wrażeniem katastrofy w Nepalu”, „pomóżmy nepalczykom”, „Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku”, zasypianie podczas mszy św. celebrującej inaugurację jego prezydentury, Wisława Czymborska, Uniwersytet Karola Stefana Wyszyńskiego i wiele innych… Ile by ich nie było, taki człowiek powinien wrócić do gimnazjum a nie pełnić funkcję prezydenta RP.
  6. POWIĄZANIA Z WSI . Bronisław Komorowski był jedynym politykiem, który głosował przeciw rozwiązaniu WSi a więc organizacji przestępczej, będącej w istocie długim ramieniem Moskwy. Ma wspólne zdjęcie m.in z Piotrem P. – oficerem byłych Wojskowych Służb Informacyjnych, podejrzanym o defraudację pieniędzy SKOK Wołomin. Kiedy Bronisław Komorowski był ministrem obrony narodowej, WSI zablokowały śledztwo wobec Fundacji Pro Civili. Dziś mówi głośno, że jest pewien iż rozwiązanie WSI było błędem, oraz że poczuwa się do kontaktów z WSI jako szef MON.
  7. PRÓBA SPRZEDANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH. Notatki z Wikileaks, mówią że Komorowski już jako marszałek sejmu wspólnie z Donaldem Tuskiem planował sprzedaż Lasów Państwowych a pieniądze uzyskane w ten sposób miały zostać przekazane Żydom w ramach „roszczeń za utracone mienie”.

 • gen_flaszka

  Oceniono 4 razy 4

  Szwedzi znowu maja gruzlice, która uwazano od dawna jest wytepiona. Emigranci sprawili Szwedom psikusa, nawet dokladnie nie wiadomo na jaka skale ...

 • leo_king1

  Oceniono 5 razy -3

  Nie ośmieszaj siebie P. Prezydencie i nas choć ryba psuje się od głowy możesz zachować trzeźwy umysł jeśli wiesz co to jest?...;)

 • kochambolka

  Oceniono 6 razy 2

  Skoro prezydentem 40 milionowego narodu w sercu EUROPY mógł być analfabeta BOLEK, czy pijaczek-krętaczek OLEK...a nawet panował nam wielki BUL WSIowy....to prezydentem TEORETYCZNEJ POLSKI może być każdy i z pewnością dla POLAKÓW już gorzej nie będzie! A ja z dumą i szczęśliwością POzbyłam się BULA...

  Teraz panuje nam inteligentny, niezależny, skromny, umiejący się godnie zachować i godnie reprezentować POLAKÓW PREZYDENT DUDA!

 • kochambolka

  Oceniono 4 razy 4

  Bóg nas uchronił przed "PECHEM"

  Do fartownych kampania Bronisława Komorowskiego nie należała. Wpadka goniła wpadkę. Prezydent wybiera się w Warszawie na Grand Prix na żużlu. I co? Klapa. Ale przecież to nie jego wina, że z powodu złego stanu toru na Stadionie Narodowym zawody przerwano. Nie miał też wpływu na to, że zabytkowy tramwaj, w który wsiadł w Konstantynowie Łódzkim, się wykoleił. To też nie z jego winy zalało salę konferencyjną w Warszawie, gdzie spotkał się z przedsiębiorcami. ....... Komorowski w najlepszej wierze pojechał do Inowrocławia obejrzeć budowę drogi szybkiego ruchu, na którą lokalna społeczność czeka od lat. Dopiero na miejscu się okazuje, że budowa rusza za trzy miesiące, a koparki i walec pozorujące pracę wzięto wyłącznie po to, by zrobić ładne tło konferencji. No ileż można mieć takiego pecha?!

  Teraz kolej na EWĘ!

 • pyosalpinx

  Oceniono 4 razy -4

  co do chorob to sie zgodze z tym cieciem....omamienie intelektualne wywolane przez bakcyla Jaroslavus Anas platyrhynchos drazy mozgi narodu niczym nowotwor

 • kochambolka

  Oceniono 5 razy -1

  Dziwne zachowanie Komorowskiego.......... Uczcił „ofiary czasów stalinowskich, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych”...

 • kochambolka

  Oceniono 5 razy -3

  Współpraca BOLKA z SB, gdzie wygrywał w kolekturze...a numerami był Jan Jasiński (mój brat), Henryk Jagielski, Józef Szyler, Lenarciak...
  jako PREZYDENT BOLEK wygrywał u SB ckich KULCZYKÓW:

  Tylko wybitni ludzie zrobili z Polski to, czym jest, a większości nie daliśmy szansy, by miała lepszy start, powiedział prezydent Lech Wałęsa podczas konferencji PB SPIN.
  Najbogatszy Polak, Jak Kulczyk podziękował byłemu prezydentowi, który rozpoczął demokratyczne zmiany w Polsce....

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -2

  Nawet POkraki POwskie chwaliły DUDĘ:

  Janina Paradowska, [współpr.] Anna Dąbrowska
  26 września 2013
  Ranking Posłów POLITYKI rozstrzygnięty

  Andrzej Duda (PiS) – jeden z najaktywniejszych posłów, jego wypowiedzi na sali obrad plenarnych dotyczą prawie wyłącznie ustaw i stanowionego prawa, nie są zaś oświadczeniami „na każdy temat”, bez ładu i składu. Wiceprzewodniczący Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, rzeczowy i kulturalny, co w tej komisji jest szczególnie ważne. Otwarty na argumenty opozycji, pokazuje, jak można dyskutować, nikogo przy tym nie obrażając. Zamiast uszczypliwości i ataków personalnych – merytoryczne argumenty.

 • kochambolka

  Oceniono 5 razy -1

  Nawet SZEPTUCHA nie mogła Pomóc!
  Dziwne zachowanie Komorowskiego. Uczcił „ofiary czasów stalinowskich, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych”...
  Oj, nie ma ten nasz prezydent ostatnio szczęścia. A to tramwaj, którym jedzie, wypada z torów. A to włącza się system przeciwpożarowy i sala, w której gości, spływa chemiczną cieczą. A to zawody żużlowe, na które się wybrał, okazują się kompletną klapą. A to w końcu budowa, na którą się wybrał, jest stworzona tylko dla niego... Czy to tylko nieszczęśliwe zbiegi okoliczności? A może to pech lub urok? Jeśli tak, to nie pomoże żaden lekarz, BOR ani inne służby. Tu może pomóc tylko odczynienie złych uroków! NIE POmogło!

 • lazymer

  Oceniono 5 razy -1

  Jeśli pozwolimy PObolszewii na zniszczenie Kaczyńskiego i PiSu to już nigdy w Polsce nie zdoła pojawić się siła by patriotyzm,

  godność, uczciwość postawić na pierwszym miejscu w polityce. Każdy następny będzie miał o niebo trudniej. Czy tego nie

  rozumiecie, że zabijacie własną wolność tak ciężko odzyskaną, prawo do swobodnego wypowiadania o najważniejszych dla

  Was sprawach. Jeśli teraz pozwolimy zawładnąć Ojczyzną grupie zakłamanej, fałszywej, przesiąkniętej mafijnymi układami,

  zbrodniczej POstkomunie....Szkoda, że obecna elita będąca przy władzy nie ma pojęcia co to dobro Ojczyzny, nie wiedzą co to

  patriotyzm, nie wiedzą co to honor. Platforma pokazała wyraźnie, że nie ma kwalifikacji by rządzić krajem dla dobra wszystkich

  Polaków. Najgorsze, że opanowali właściwie wszystkie resorty, promują najgorsze zachowania, nawet edukacja

  podporządkowana jest partyjnym interesom PO. A taka będzie Rzeczpospolita, jakie jej młodzieży chowanie. Jeśli z historii

  znikną najważniejsze, przełomowe daty dla naszego narodu bo za dużo obchodzimy rocznic (jak się wyrazili Mazowiecki z

  Bartoszewskim), szkoła przestanie uczyć patriotyzmu wykreślając najważniejsze lektury, a wprowadzi obowiązkowo gejowskie

  czytanki, z tradycyjnych obchodów świąt zostanie nam wesołe Helloween (a politycznie poprawna unia zlikwiduje nam

  św.Mikołaja i Boże Narodzenie-jak to już jest w innych krajach) to źle wróżę temu narodowi...Tusk chory z zawiści o władzę

  wywołał wojnę z PiSem. Blokując wszystkie inicjatywy poselskie PiSu pokazał antypolskie oblicze PO i wykorzystując układ z

  komunistami, ubekami i postubeckimi mediami doprowadził do upadku rząd PiSu. Rząd który pokazał, że drogie mu było dobro

  Polski, jej pozycja międzynarodowa i dobro Polaków. Tusk chory na władzę zniszczy wszystko, by dojść do Prezydentury, ale

  całe szczęście, że już nie ma na to szans. Kiedyś sądzono, że wymiana jednego pokolenia wystarczy. Ale bardzo wiele

  wzorców zachowań wynosi się z domu. Jakie poczucie patriotyzmu, system wartości mogły mieć np. dzieci byłych ubeków,

  zbrodniarzy - stalinowskich oprawców, partyjnych aparatczyków? Nie przesądzam tu o wszystkich, mogą być wyjątki, ale jak

  patrzę na zachowanie Pani Olejnik, córki pułkownika SB, zastanawiam się jak dobrze dla Polski chciała nasza negocjatorka

  Huebner córka i wnuczka oficerów UB "utrwalających władzę ludową"? Jak obiektywnie będą podchodzić do przeszłości, historii

  i tradycji dzieci aktywistów propagandy komunistycznej deprawujących młode pokolenie? Jak teraz młody elektorat PO ocenia

  swoich idoli? Najgorsze jest to, że PO swoimi zachowaniami deprawuje młode pokolenia Polaków pokazując wzorce niegodnych

  zachowań, pogoń po trupach za kasą, wszechogarniającą korupcję i zakłamanie, negację podstawowych zasad moralnych. Jak

  dzisiaj czują się młodzi głosujący wcześniej na PO?

 • realk

  Oceniono 6 razy 0

  nieźle wybiórcza powyrywaliście z kontekstu....a Ci co oglądali, jaki im kit wciśniecie???

 • beor

  Oceniono 5 razy -3

  Ładny wybór z długiego wywiadu, którego udzielił prezydent, taki osobisty, albo raczej redakcyjny. Żeby wyszło dobrze (dla redakcji).

  BTW, czy któreś z "wolnych" mediów: gadzieta, tnv albo tygodnik Lisa zauważyły, z której listy kandydują asystenci z kancelarii poprzedniego prezydenta, ci odpowiedzialny za sprzedaż "Gęsiarki"?
  Oni są tacy NOWOCZEŚNI, że już nie mogli wytrzymać w jednej ekipie z premier Kopacz i poszli do innego, lepszego żłobu... Idzie ku nam nowoczesna ekipa, nowa inaczej.

 • pyosalpinx

  Oceniono 6 razy 0

  prezydent ktory mowi ze jest atakowany ma manie przesladowcza....
  burak pewnie chce powiedziec, ze jest eksponowany jako prezydent....

 • pneumatyka

  Oceniono 10 razy 2

  Prezydentami to byli :
  Pan Wałęsa, Komorowski ale dupa ...:)
  nie wiem czy Wałęsa zgodziłby się aby duda nosił by mu kapcie i teczkę notabene pustą bo z pełnej na pewno coś by ukradł ....
  a za kilometrówki już duda zwrócił ukradzione środki ?.....

 • ryszard5

  Oceniono 8 razy -4

  Wreszcie mamy Prezydenta dzięki któremu nie będzie obciachu na cały świat. Lecz wielu jest sinych z nienawiści do Prezydenta, szkodząc tylko i wyłącznie swemu zdrowiu. Ale to i dobrze tym zajadłym przygłupom.

 • aluksz

  Oceniono 7 razy -1

  Świeci mu się gęba jak psu jaja. Coraz okrąglejszy na naszym wikcie!!! A ze durny wazeliniarz, to od początku było wiadomo

 • alingua

  Oceniono 6 razy 2

  Czytam komentarze miłośników PO (oczywiście nie do wszystkich to piszę mam sporo znajomych, sympatyków Po, ale potrafią zachować kulturę wypowiedzi) jacy wy mądrzy jesteście zajebiści i wybitni, ale wam gul skacze. Tak gul wam rozhuśtało, kruszą się podwaliny tej chorej władzy.Boli was, oj boli widać po wpisach idiotów co szacunku do ludzi nie mają...

 • pneumatyka

  Oceniono 5 razy 1

  Proszę przypomnieć Polakom ile kadencji ten pan na zdjęciu był prezydentem Krakowa ?
  podobno miał tam taaaaaakie poparcie :)
  chyb nawet więcej niż prawdziwi prezydenci dynamicznie rozwijających się miast jak Gdańsk, Gdynia :)

 • jvm410h

  Oceniono 4 razy 0

  "Atakuje się prezydenta, który nie bierze udziału w wyborach". Rzeczywiście, każde posunięcie Dudy do tej pory oczywiście wskazywało na brak jego zaangażowania w kampanię wyborczą.
  Prezydent Wszystkich Polaków, z Wyjątkiem Tych, Co Są Gorsi, Bo Nie Głosują Na Jedynie Słuszną Partię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX