Zelnik chce wysłać Barcisia na emeryturę. Barciś: "Nie komentuję"...

Jerzy Zelnik dał się wkręcić dziennikarzom Radia Rock. Jednak Artur Barciś bardzo spokojnie przyjął fakt, że kolega po fachu chce go wysłać na wcześniejszą emeryturę.

Polub i bądź na bieżąco!

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski zrobili to po mistrzowsku. Zadzwonili do Jerzego Zelnika i podali się za przedstawicieli Kancelarii Prezydenta. A potem podeszli go pytaniem: - "Którego antysystemowego artystę moglibyśmy wysłać na wcześniejszą emeryturę za krytykowanie Andrzeja Dudy?" Zelnik się zastanawiał, aż w końcu wytypował dwóch kandydatów: Łukaszewicz i Barciś!- Nie będę tego komentował - mówi nam krótko Artur Barciś. Chyba czuje się niezręcznie, bo dodaje, że nie chce skarżyć się na kolegę. Podejrzewamy jednak, że słowa Zelnika mogły go zaboleć, bo aktor wciąż jest bardzo aktywny zawodowo. Ma rolę w "M jak miłość", a w Teatrze Capitol gra właśnie w spektaklu "Między łóżkami", który także reżyseruje.

Z kolei Olgierd Łukaszewicz ma od rana wyłączony telefon. W Związku Artystów Scen Polskich, którego jest prezesem, usłyszeliśmy, że wyjechał za granicę i będzie dostępny dopiero w przyszłym tygodniu.

Jerzy Zelnik odpowiedział na to nagranie oburzeniem, na swoim Twitterze: "W przekonaniu, że rozmawiam z kancelaria Prezydenta, zgodziłem się zebrać opinie artystów na temat wieku emerytalnego. Reszta to prowokacja!" - napisał aktor. Dodał, że to "ubecka prowokacja", a pytania zostały dograne już po rozmowie z nim.

Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (460)
Zelnik chce wysłać Barcisia na emeryturę. Barciś: "Nie komentuję"...
Zaloguj się
 • ojca

  0

  Ludzie. Zatrzymajcie się w tym swoim ujadaniu. Już raz była afera z Wojewódzkim nt. Ukrainek. Wyłgał się. Jego pracą jest by manipulować i wkręcać ludzi, potem tłumaczy się, że to takie żarty i jaja. Teraz poszło to za daleko, dlatego radio idzie w zaparte. To nie była prowokacja Wprost, GW, Newsweeka czy NIE. Pomyślcie czy Eska Rock słynie z dziennikarstwa śledczego? Nie, to tania, prosta rozrywka. Ma być śmiesznie i głupio, taka pożywka dla gimbazy.
  Miało wyjść śmiesznie, a wyszło jak zwykle w Eska Rock.

 • ola-blue

  Oceniono 1 raz 1

  No to szykują nam się czasy pisowskiego donosicielstwa, kapusiowstwa, ohydnego lizusostwa rodem z głębokiego stalinizmu. Czy rzeczywiścia na naszych oczach rodzi sie pisi totalitaryzm?

 • Unkel Satan

  0

  Wojewódzki mistrzem wojewódzkiego. Kubuś mieszasz ludziom w głowach.

 • karol_7

  Oceniono 2 razy 0

  Zelnik to tylko faraon, poza tym w ogóle nie istnieje

 • zdrufko

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Prezesie uprzejmie donoszę, ten Norek, ten Czerepach to podła szuja i szczerzuja, na emeryt go wysłać!

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 1 raz 1

  Zelnik chce rolę Barcisia w Rancho? Niedoczekanie. Czerepach nudny jak flaki z olejem i bez jaj....... jeszcze może by tak Czerepach zmienił się w wazeliniarza biskupa.... niedobrze mi się robi. Panie Barciś, dla Narodu nie daj się. Rancho to jedyny serial, który czasem oglądam.

 • Iza Wojsław

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to nie wstyd, że taka osoba jest prezesem Związku Artystów Polskich??? Chyba ktoś go wybrał.... może warto się zastanowić przed następnymi wyborami na prezesa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX