Czarna propaganda, neoliberalizm i szanse na koalicje [NAJLEPSZE CYTATY U LISA]

Joanna Mucha o Polsce w ruinie, Ryszard Petru o zamykaniu nierentownych kopalni, a Tomasz Lis o tym, że przedstawiciele PiS nie przychodzą do jego programu. Wybraliśmy najlepsze cytaty gości ?Tomasz Lis na żywo?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Tradycyjnie do programu zapraszaliśmy przedstawicieli PiS i tradycyjnie nie skorzystali. Tradycyjnie jest mi bardzo smutno. Tradycyjnie zaproszenie będzie podtrzymywane. I od pana Kukiza też. Też jest mi smutno - powiedział Tomasz Lis, rozpoczynając program.- Mamy do czynienia z wszechobecną czarną propagandą państwa w ruinie, państwa w zgliszczach, najgorszych rządów wszech czasów (...) Niestety część Polaków uwierzyła w to czarnowidzenie, to malowanie Polski w czarnych barwach - ubolewała Joanna Mucha, rzeczniczka sztabu wyborczego PO.- Na tym polega neoliberalizm, że się próbuje ludzi na siebie napuszczać. Jakby pan był na demonstracjach związkowych [wiedziałby pan, że] na demonstracje pielęgniarek przychodzą górnicy, a na demonstracje górników przychodzą pielęgniarki, bo czują solidarność ludzi pracy - wyjaśniała liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka.- Jeżeli ktoś może mówić o skuteczności w polityce i realizacji swojego programu, to my - przekonaliśmy w tej kadencji naszego koalicjanta do programu prorodzinnego. Największego w historii programu dla rodzin (...) Koalicje są lepsze od tego, co proponuje PiS - rządów jednej partii - mówił minister pracy i polityki społecznej z ramienia PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.- Od dawna mówiłem, że nie możemy dotować nierentownego górnictwa. Górnictwo w rękach państwa będzie nierentowne i Komisja Europejska pewnego dnia nie zgodzi się na kolejną pomoc publiczną - przekonywał Ryszard Petru, lider Nowoczesnej.Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (351)
Czarna propaganda, neoliberalizm i szanse na koalicje [NAJLEPSZE CYTATY U LISA]
Zaloguj się
 • rita57

  0

  A kto chodzi do Lisa?:)

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 1 raz -1

  Tradycyjnie pisuar prowadzi w polityce taktykę rosyjską(TO NIE MY,TO ONI), bardzo niestety to się sprawdza.

 • doni72

  Oceniono 8 razy 8

  Tak,Petru bedzie zamykal kopalnie,a otwieral rozne instytucje o charakterze lichwiarskim takim na ksztalt "prowidenta".

 • lspi

  0

  Do wyborów parlamentarnych pozostało tylko 12 dni (2 dni będzie trwała cisza wyborcza). W najbliższym tygodniu PiS, które wpadło we własne sidła ataków na PO, będzie nerwowo i histerycznie reagowało na kolejne wystąpienia premier Ewy Kopacz. Dowodem jest wystąpienie prezesa J. Kaczyńskiego na dzisiejszej konferencji prasowej w Koninie, na której atakował koalicję PO - PSL za zwijającą się polską energetykę, proponując powołanie Ministerstwa Energetyki. Żenada.

 • ilo_nor

  Oceniono 3 razy 1

  W przekazie PIS-u brakuje wykazania błędów i patologii rządów PO w zakresie luki podatkowej w VAT CIT -to są setki miliardów złotych strat za,które odpowiada głównie wiceminister Finansów Jacek Kapica ale także cały rząd ,szarej strefy, rozrastającego się do niebywałej skali przemytu. PIS nic nie mówi o ustawie hazardowej ,którą tak szczycił się rząd PO a która okazała się bublem prawnym ponieważ nie została uzgodniona z Unia Europejską!!i Sądy już zasądzają odszkodowania dla firm hazardowych a w grę wchodzą miliardy złotych odszkodowań!!

 • Polak Patriota

  Oceniono 7 razy -3

  I bardzo dobrze że nikt z PIS nie przychodzi. Kukiz też wypiął się na tego anty-Polaka. Teraz widać dokładnie towarzystwo wzajemnej adoracji, resortowe dzieci i ich sympatyków. dobrze że po wyborach to wszystko zniknie a wróci prawda i normalność.

 • edza4

  Oceniono 3 razy 1

  I tak podziwiam Lisa że się uparł i dalej sektę zaprasza do dyskusji,przecież trudno z kimś dyskutować jak pięć osób patrzy na ten sam obraz ,czterech widzi to samo a sekciarz zupełnie coś innego,czy to nie jest zastanawiające?Więc trudno się dziwić że patrząc na piękniejący kraj, ludzie o niskich pobudkach widzą tylko ruinę,każdy kto widzi coś innego to już odmieniec i wróg.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 4 razy 2

  nie wiem jak nazwać napuszczanie zwiazkowców różnych grup na siebie nawzajem... neokomunizmem?

  jak zwykle propagandowe pitolenie

 • Wiesław Winnicki

  Oceniono 6 razy -6

  Ja z ta menda tez bym nie dyskutował. On nie ma POjecia co to znaczy być dziennikarzem bezstronnym. Zadbał o prace w TV dla swojej zony , teraz próbuje za wszelka cenę utrzymać to swoje gniazdo hiPOkryzji czyli Newsweek. Dlaczego on z tym swoim nienawistnym i zakłamanym POdejściem do PIS może prowadzić programy publiczne w TV państwowej. Każdej partii można coś zarzucić , ale to co wyprawia Lis można nazwać wścieklizną lisia lub choroba wściekłych krów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX