Jak przy okazji wczorajszego meczu prezydent Duda przekonał się, że w sieci nic nie ginie

Nasi piłkarze wygrali wczoraj z Irlandią i tym samym zagwarantowali sobie awans na Euro 2016. Do szczęśliwych kibiców dołączył sam prezydent. I szybko przekonał się, że internauci dobrze pamiętają, jak kiedyś wypowiadał się o naszych sportowcach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wczoraj Duda oglądał mecz naszych piłkarzy na Stadionie Narodowym. Kiedy okazało się, że wygraliśmy i jedziemy na Euro 2016, prezydent nie krył radości. Gratulował sportowcom w szatni, a na Twitterze zaapelował "do wszystkich pracodawców i szefów" o wyrozumiałość dla tych, którzy przez świętowanie będą w pracy w nie najlepszej formie.

Polska-Irlandia

Posted by Andrzej Duda on  11 października 2015


Pierwszy kibic RP?

Kreowanie się na pierwszego kibica RP nie jest jednak takie łatwe, jeśli kiedyś nie najlepiej wypowiadało się o sporcie. Duda szybko się o tym przekonał, gdy internauci przypomnieli jego tweeta sprzed 2 lat:

"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa" - pisał jeszcze poseł.Co ciekawe, już wtedy jeden z użytkowników Twittera przestrzegł go przed konsekwencjami takich wypowiedzi. "Zrobiłem screena. Wykorzystam za 4 lata" - napisał.

"O dwa lata wcześniej, kolego" - stwierdził wczoraj inny, przypominając tę wymianę zdań.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!Więcej o:
Komentarze (389)
Jak przy okazji wczorajszego meczu prezydent Duda przekonał się, że w sieci nic nie ginie
Zaloguj się
 • krolroger

  0

  Piłka nożna to rozrywka dla gawiedzi więc Prezydent nie powinien schodzić do szatni. Wystarczy posłuchać jakiej muzyki słuchają ci sportowcy by skonstatować, że ma się do czynienia z prostaczkami... Co innego jesli chodzi o turnieje dla dzieciakow czy amatorow. Sport to zdrowie.

 • iwano10

  0

  Ale 2 lata temu Duda nie wiedział,że zostanie prezydentem i dlatego krytykował całą "POlskę".Niedługo okaże się,że sukcesy naszych kopaczy to wynik tajnej pomocy PiSu i p.prezydenta osobiście dla naszego sportu,tylko przez jego wyjątkową skromność ukrywaną w tajemnicy.Slyszałem też,że p.prezydent,specjalnie dla naszego Narodu,załatwił iż rano słońce będzie wschodzić a wieczorem zachodzić.Ale co?...........

 • mczes57

  Oceniono 1 raz -1

  Dwa lata temu po kompromitacji na ME polskiej reprezentacji też bym tak napisał.

 • guru133

  Oceniono 1 raz 1

  Fałszywy uśmieszek plastusia, który chyba na stałe przykleił do swojej maski, w pełni odzwierciedla jego charakter.

 • jmma777

  Oceniono 2 razy 2

  Dudowie - won od piłki , nie zabierajcie się z nią , ani za nią . Pani Duda już dała temu wyraz , pan Duda niech się nie zmusza . Na Polskiej piłce daleko nie zajedziesz - kibic ma nosa i wie ,że PiS iole są nic nie warci .

 • Janusz Senex

  Oceniono 2 razy 2

  Jeszcze wiele kłamstw tego faryzeusza wyjdzie na jaw,bowiem "kłamstwo ma krótkie nogi".

 • jakub.stary

  Oceniono 1 raz 1

  Duda zjawił się z na meczu z nadzieją, ze polska przegra, a on będzie mógł powtórzyć to co mówił dwa lata wcześniej. Jakikolwiek byłby wynik Pan maliniak chciał wygrać.

 • blue-sky-0

  Oceniono 4 razy -2

  nie wypowiadał się o sportowcach, tylko o sporcie, a to zupełnie inna wypowiedź.. szukacie na siłę obłudy i niekonsekwencji, tymczasem przecież wszyscy wiemy jaki był stan naszego sportu taki, jak hymnu po tym jak zaśpiewała go Górniak. Boniek przyszedł i robi porządek, co widać po efektach. To nie była wypowiedź adresowana do sportowców, tylko do zarządzających polskim sportem raczej. sama taktyka i siła nie wystarczy - trzeba mieć jeszcze zaplecze logistyczne, a tego brakowało dotąd. nie ma w postawie prezydenta ani obłudy ani niekonsekwencji. przecież to wszyscy widzieli - było źle a jest.. o wiele lepiej.
  więcej obiektywizmu, mniej mowy nienawiści, wielce nieszanowna redakcjo.
  a może pracujecie na kolejnego newsa z jakiegoś morderstwa na tle politycznym? bo tak szczujecie że jeśli liczycie że burzy nie zbierzecie, to możecie się ostro przejechać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX