Kopacz: Żeby zatrzymać moją córkę i młodych w Polsce, trzeba zatrzymać PiS i Kaczyńskiego [KOMENTARZE PORANKA]

Ewa Kopacz uderza w Jarosława Kaczyńskiego, Paweł Kukiz oświadcza, że mógłby stworzyć rząd razem z PiS, a Beata Szydło odnosi się do krytyki pomysłu z restauracją ?Ewa i Przyjaciele?. Oto skrót porannych wypowiedzi polskich polityków.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Artykuł powstał we współpracy z serwisem

Ewa Kopacz, mówiąc, że chce powstrzymać młodych ludzi od wyjazdu z kraju, nawiązała do wywiadu, którego udzieliła jej córka "Super Expressowi". Katarzyna Kopacz-Petranyuk przyznała, że boi się rządów Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, a jeśli PiS wygra wybory, to ona wraz z mężem wyjadą z kraju.Beata Szydło na dzisiejszym briefingu odniosła się do słów Ewy Kopacz oraz innych polityków PO, którzy komentowali "restaurację Ewa i Przyjaciele". Jak mówiła kandydatka PiS na premiera:Z kolei Paweł Kukiz nie ukrywał w rozmowie z RMF FM, że gdyby od niego zależało powstanie rządu mniejszościowego PiS, jest w stanie go poprzeć.Barbara Nowacka, liderka Zjednoczonej Lewicy, w radiowej Jedynce przekonywała, że jej partia trzyma się razem i ma wspólny interes, w przeciwieństwie do PiS i PO:Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (361)
Kopacz: Żeby zatrzymać moją córkę i młodych w Polsce, trzeba zatrzymać PiS i Kaczyńskiego [KOMENTARZE PORANKA]
Zaloguj się
 • pestekw

  0

  Córcia ma grubo za paznokciami skoro już chce pakować rzeczy i uciekać... może afera na miarę amber gold??? tam synek Tuska, gdzie indziej córka Kopacz??? 8 lat a wy dziś znowu obiecujecie?? Obiecaliście Irlandię!! A robicie tu Somalię!!!!!

 • stara_foka

  0

  żebyś nie wykrakał, idą lata 50-te.

 • stara_foka

  0

  A co, pani premier ma być lepiej?
  Mój syn wyjechał do Anglii parę lat wcześniej, nie narzeka choć też nie chwali, wszędzie da się żyć, zresztą pewien mądry facet powiedział: "Nie chcem, ale muszę."
  A dla Polski i Polaków może i lepiej że pis to za mordę chwyci, teraz już się tak łatwo tej swołoczy nie pozbędziemy. Wracają lata PIĘĆDZIESIĄTE, kto przeżył ten wie!
  Jakoś dociągnę.

 • lazymer

  0

  Michnik zakłada brunatną koszulę. Spójrzmy uważnie dookoła. Media zawłaszczone przez bandę wpływowych esbeków nadają na jedną nutę, a każda próba wejścia na rynek medialny jest z miejsca niszczona przez wpływową faszystowską oligarchię.
  Przykład walki z Telewizją Trwam i obrzydliwe przekręty i manipulacje towarzyszące poselskim(!!!) debatom i działania KRRiT są aż nadto wymowne. Zniszczona prasa lokalna, zniszczone radio lokalne i opanowanie rynków lokalnych przez szmatławce wielkich koncernów walczących wszystkimi sposobami z każdą niezależną inicjatywą.
  Czyżby brakowało nam częstotliwości radiowych i telewizyjnych by otworzyć całkiem rynek medialny? Czy brakuje nam papieru? Nie, tylko spadkobiercy POstkomunistycznej biurokracji chcą mieć wszystko pod kontrolą. Kto ma dostęp do mediów, ten ma władzę!
  Faszysta Michnik rozumie to nazbyt dobrze kierując medialnym POstubeckim molochem, zgarniającym miliardy z rynku reklam zlecanych z urzędu przez instytucje "państwowe". Ta korupcyjna struktura zżera bezkarnie polską gospodarkę.
  Przebieranki faszystów w tęczowe koszule i zmasowana propaganda ma przedstawić jawnie faszystowskie działania blokowania wolności słowa, niszczenia niewygodnych wydawnictw, filmy niewygodne dla władzy kręcone w konspiracyjnych warunkach, eliminacja (nawet fizyczna) niewygodnych dziennikarzy przedstawiana jest w propagandowej tubie Gazety Wyborczej jako "demokratyczny liberalizm".
  Bandyci z bojówek niemieckiej "antify"(!!!) bezkarnie biją uczestników patriotycznej, pokojowej demonstracji i grupy rekonstrukcyjne w historycznych mundurach w rocznicę niepodległości, a nieudolna policja i prokuratura nie tylko nie chroni polskich obywateli, ale nawet nie potrafi zidentyfikować właścicieli pozostawionych w mateczniku SLD kastetów, kijów bejsbolowych, noży i bandyci zaproszeni przez polskich tęczowych faszystów bezpiecznie wjeżdzają i wyjeżdżają z Polski.
  Ba, nawet policjant w cywilu który potraktował gazem i skopał po twarzy niewinnego przechodnia dostał symboliczną karę po półtorarocznym(!!!), nieudolnym śledztwie. Trudno o większą hipokryzję. Niestety zmasowany wrzask hałaśliwej POstkomunistycznej propagandy latami robi swoje. Destrukcja młodych umysłów karmionych fałszem, obrzydliwą deprawacją, manipulowanych propagandą, bez dostępu do niezakłamanej historii zbiera żniwo.
  Zanikają wydawnictwa niezależne niszczone procesami, nękane kontrolami skarbowymi, topione finansowo przez wpływowe mafijne struktury. Nie wznawiane są niewygodne dla POstkomuny książki, brak dostępu do najnowszych faktów nie skażonych faszystowską interpretacją, - milionowe marsze w Madrycie w obronie życia przemilczane przez media i ostatnio w Paryżu zakłamane przez brunatną propagandę.
  Największe tradycyjne wartości: wolność wyznania, sumienia, wolność słowa, rodzina, wiara, miłość do ojczyzny, prawo do wychowania dzieci w zgodzie z systemem wartości rodziców - zostały zohydzone przez brunatno-tęczową, antypolską "elitę", gloryfikowaną przez antypolskie media.
  Trzecia RP wymaga radykalnych zmian. Szkoda Polski dla tęczowo-czerwono-brunatnych faszystów.

 • flymen22

  0

  Wygrana PiS to nie jest sukces PiS, tylko porazka PO z Tuskiem i Kopacz. Tusk grał na siebie z cygarami i winem, a Kopacz to beznadzieja. Na pewno spadnie bezrobocie, bo z Polski kaczorskiej wyjedzie każdy, który będzie miał na bilet. Tak się skończy PO.

 • kaskris25

  Oceniono 2 razy 2

  Ja i moja rodzina przez pani matkę nie mamy na mieszkanie i ledwo na jedzenie i tego wam życzę za granicą.No i 250kg węgla z mopsu na zime taki daliście dobrobyt.

 • smerfofil

  Oceniono 2 razy -2

  Nikt młodych nie zatrzyma jak zacznie rządzić stra-szydło.

 • smerfofil

  0

  Zatrzymuję już od lat, kaczor to jednak uparta sztuka

 • Michał Kruk

  Oceniono 2 razy 2

  mama tyle nakradła ze i córce skapnie i tak rządzi ze ze nie ma pracy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX