Tabloidy: Dziekanowski uderzył Iwanowa w studiu Polsatu. "Nic takiego nie miało miejsca"

Dariusz Dziekanowski rzekomo "uderzył" Bożydara Iwanowa w studiu Polsatu - donoszą brytyjskie tabloidy. Dziennikarz mówi nam, jak było naprawdę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W opartym na anonimowych źródłach tekście "The Scottish Sun" twierdził, że podczas meczu Polska-Szkocja w studiu Polsatu w Glasgow dał się słyszeć hałas. Z relacji gazety wynika, że Dariusz Dziekanowski, jeden z zaproszonych ekspertów, miał po kłótni uderzyć Bożydara Iwanowa. W tekście zacytowano wypowiedź Dziekanowskiego: "Nie zgadzaliśmy się w kwestiach piłkarskich", były piłkarz zaręczał jednak, że całe wydarzenie to był "wypadek".Po zajściu piłkarza wyprosiła ochrona, a dziennikarzowi trzeba było maskować makijażem obitą twarz. Podobno. "Whackie Jackie" - zatytułowała swój tekst szkocka gazeta. To gra słów. "Whackie" może kojarzyć się zarówno z "whack", czyli dosłownie "walnięciem", jak i z "whacky" - "kopnięty, szalony". A "Jackie", czyli Dziekanowski, grał w latach 1989-92 w Celticu Glasgow. 63-krotny reprezentant Polski zasłynął tam i dobrą grą, i rozrywkowym stylem życia. Ale czy rzeczywiście "walnął" dziennikarza?

Informację za Szkotami powtórzył "Super Express" i opatrzył ją tytułem, twierdzącym, że panowie się pobili. Portal Sport.pl skontaktował się z Iwanowem. Odpowiedź dziennikarza była krótka: "Nic takiego nie miało miejsca". Także w wypowiedzi dla piłkarskiego portalu Weszło.pl mówił, że "coś musieli Szkoci wymyślić".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (95)
Tabloidy: Dziekanowski uderzył Iwanowa w studiu Polsatu. "Nic takiego nie miało miejsca"
Zaloguj się
 • plautilla

  0

  polskiepiekiełko.pl
  Najbardziej przemilczane informacje tygodnia (4 X – 10 X 2015)
  polskiepiekielko.pl/najbardziej-przemilczane.../

  Wyłącz tv włącz myślenie

 • nina919

  0

  A zastanawiałem się o co chodzi Grosickiemu w pomeczowym wywiadzie. Teraz już wiem :)
  Widać Bożo ma i z Grosikiem na pieńku.

 • mrnobody24

  Oceniono 1 raz -1

  Narobi sobie tylko kłopotów Ja mogę powiedzieć Wam, jak zarobić prawdziwe pieniądze siedząc przed komputerem. Kilka godzin dziennie i nie musicie harować w robocie. Przeczytanie zajmie Wam pięć minut, a to już zależy od Was, czy zechcecie je poświęcić: skroc. pl/zarabiaj-15tysiecy-miesiecznie

 • kuri

  0

  coś musiało być na rzeczy, bo przecież Grosicki chyba pytał się niby żartem o to że Iwanow ma fioletowe oczy i musieli mu je dobrze zamalować... więc kto wie ;)

 • Oceniono 1 raz -1

  Przecież już parę dni temu szkocka prasa pisała, że polscy dziennikarze użądzili sobie alkoholowe mega party. Bodajże pisał o tym m.in. The Scottsman.

 • bombama

  0

  Opowiadał wam o tym swoim emocjonalnym dementi chyba o tym z godzinę jak czytam...

 • radhex

  0

  W polsacie niestety nie usłyszymy w czasie meczu komentarza - bramke strzelił nie kto inny jak Robert Lewandowski
  A Kowalczyk wyglada jak syn Janusza wlasciciel lakierni samochowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX