"Dzień sznura się zbliża" - pisze konsultant T-Mobile. "Chyba pracownik działu egzekucji"

"Dzień sznura się zbliża (..), lewackie k***y" - napisał w sieci pracownik T-Mobile. Zauważyła to Anna Dryjańska i spytała pracodawcę. Reakcja? Natychmiastowa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Ta sytuacja to dowód na to, że warto reagować na agresję w Internecie. A pierwszy był wiceprezes partii KORWiN Konrad Berkowicz. Na Twitterze ocenił, że Maciej Knapik z "Faktów" TVN dopuścił się manipulacji. "Dziś 'złoty Goebbels' dla Pana. A niebawem dzień sznura..." - napisał działacz."Dzień sznura"

O sprawie napisał NaTemat, a w komentarzach do tekstu pojawił się kolejny, bardzo podobny wpis. Brzmiał on następująco: "Dzień sznura się zbliża... już tej jesieni lewacki k***y".

Wielu z nas przyzwyczaiło się już do agresji w Internecie - niezwykle często spotykamy się z nią w miejscach, które zapewniają komentującym anonimowość. Tym razem jednak osoba, która umieściła wpis, podpisała się pod nim imieniem i nazwiskiem. Widoczne było również miejsce zatrudnienia.

Szybka reakcja pracodawcy

Zareagować postanowiła publicystka i działaczka równościowa Anna Dryjańska. Przytoczyła wpis na Twitterze i oznaczyła tam pracodawcę komentującego. "Konsultant? Chyba pracownik działu egzekucji" - pytała Dryjańska.

Na reakcję T-Mobile nie trzeba było długo czekać. "Bardzo dziękujemy za sygnał. Już zajmujemy się sprawą, aczkolwiek podkreślamy też, że poglądy Pana Radosława są jego osobistymi" - napisano.

Mężczyzna, który pisał o "dniu sznura", zmienił opis miejsca pracy na swoim profilu na Facebooku. Teraz zamiast "Konsultant w T-Mobile" widnieje "Trolling expert w Internety".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (290)
"Dzień sznura się zbliża" - pisze konsultant T-Mobile. "Chyba pracownik działu egzekucji"
Zaloguj się
 • plautilla

  0

  Wyłącz tv włącz myślenie

  Dziś 12.10.2015r odbyła się wielka manifestacja „Polacy przeciw imigrantom” zorganizowana przez Obóz Narodowo Radykalny. Ulicami Warszawy przeszedł także marsz „Wolności i Suwerenności” organizowany przez partię KORWiN. Wszystkie manifestacje zgromadziły tysiące ludzi sprzeciwiających się islamizacji Polski.
  ndie.pl/warszawa-przeciw-islamizacji-od-nas-zalezy-czy-pewnego-dnia-nie-obudzimy-sie-w-kraju-islamskim/

 • Oceniono 1 raz 1

  Cała ta afera jest bez sensu, co napisał to napisał, a że pracuje w T, co to kogo obchodzi gdzie pracuję. Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy

 • frag_counter

  Oceniono 1 raz -1

  No wpadł na pomysł aby gó...burzę w internetach zrobić, no to mu wyszło, tylko ile w tym prawdy? Co chciał tym osiągnąć? Tego chyba nie wie nikt :)

 • jan_sobczak1

  Oceniono 4 razy 2

  Kiedy lewacka dzicz pluje i grozi to jest to wg GW słuszny gniew. Mentalność Kalego.

 • jkredman

  Oceniono 5 razy 5

  a co z komentarzami Ewy Wanat i Ewy Wójciak - ich chamskie komentarze były ich sprawą prywatną

 • plautilla

  Oceniono 3 razy 1

  Dryjańska, kolesiówka M.Środy, Płatki i podobnych do promocji zabijania nienarodzonych dzieci, promocji tabletki poronnej "dzień po", do robienia z recyklingu sznurów do maso/sado na uniwersytecie warszawskim z seminarium quuer.
  To ci donosiciel, pawka morozow na miarę wybiórczej maleszki.

 • xelene

  Oceniono 1 raz 1

  skarzypyta :)

 • popijajac_piwo

  Oceniono 1 raz 1

  ZUS-owi to nie przeszkadza, że pracownicy kradną...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX