Cały świat podbija cały świat. Nepal i Seszele też zasłużyły na okładkę "wSieci"

"Prezydent Duda podbija świat" - ogłosiło na okładce "wSieci". "Dowodem" miało być zdjęcie Dudy z prezydencką parą USA. Ale takie zdjęcia mają także inni uczestnicy szczytu ONZ. Skoro przywódcy Seszeli czy Nepalu też podbijają świat - sprawdźmy, jak to wygląda na okładkach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Niedawno prezydent Andrzej Duda był z oficjalną wizytą w USA. Prezydent zabrał m.in. głos w debacie generalnej 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, gdzie wystąpił jako trzeci mówca - bezpośrednio po Baracku Obamie. Ma też zdjęcie z parą prezydencką.

Tygodnik "wSieci" ogłosił na okładce, opatrzonej tym zdjęciem, wielki triumf polskiego prezydenta. Opatrzył fotografię pompatycznym komentarzem: "Polska wstaje z kolan". Wielu internautów - dziennikarz Dariusz Ćwiklak - zwróciło uwagę, że nie tylko Duda "załapał się" na zdjęcie z pierwszą parą USA.

"Niepokorny tygodnik #wSieci z dumą ogłosił: "Prezydent Duda podbija świat". Gratuluję naszemu prezydentowi, jak również przywódcom Białorusi, Tanzanii, Seszeli, Kosowa, Gruzji, Malediwów, Armenii, Estonii, Węgier, Czech, Słowacji, Szwajcarii (i innym), którzy w podobnym stylu podbili świat - napisał z kolei na Facebooku Ja Pomyka i umieścił zdjęcia innych liderów z prezydencką parą USA.

Skoro zatem inni też podbili świat, to zasłużyli na miejsce na okładkach. Oto, jak mogłyby one wyglądać, gdyby "wSieci" ukazywało się w krajach takich, jak:

1. Gruzja2. Albania2. Kosowo4. Mołdawia5. Grecja6. Macedonia7. Finlandia8. Białoruś9. Tanzania10. Nepal11. Seszele12. Czechy13. Estonia14. Szwajcaria15. Nigeria16. RumuniaChcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: