"Słyszę, że jestem księdzem faszystą. Niech sobie gadają". To wideo odpowiedzią skrajnej prawicy na coming out ks. Charamsy

Na reakcję skrajnej prawicy na coming out ks. Krzysztofa Charamsy nie trzeba było długo czekać. Szybko znalazł się także potencjalny symbol walki z poglądami duchownego - to młody ksiądz z wrocławskiej parafii, który ostatnio swoim wystąpieniem zdobył uznanie wśród uczestników antyimigranckiej demonstracji.

Polub i bądź na bieżąco!

"Oto nasza odpowiedź na herezje tzw. 'księdza' Charamsy. Tylko Kościół Walczący! Nie chcesz więcej lewactwa w Kościele? Dołącz do Młodzież Wszechpolska &ONR Obóz Narodowo-Radykalny" - napisał na swoim fanpage'u Marsz Niepodległości i zamieścił nagranie z ubiegłotygodniowej antyimigranckiej demonstracji we Wrocławiu.

Widać na nim młodego księdza przemawiającego do zebranych. - Będą o was mówić, że jesteście faszystami! Ja często słyszę, że jestem księdzem faszystą. Bzdura! Niech sobie gadają - zagrzewał uczestników demonstracji duchowny. - Potrzebujemy męstwa i odwagi, ale nie od Allaha i lewaków. My nie atakujemy, my bronimy się przed inwazją, przed atakiem ze Wschodu, który jest idealnie zaprogramowany.

Oto nasza odpowiedź na herezje tzw. "księdza" Charamsy. Tylko...

Oto nasza odpowiedź na herezje tzw. "księdza" Charamsy. Tylko Kościół Walczący! Nie chcesz więcej lewactwa w Kościele? Dołącz do Młodzież Wszechpolska &ONR Obóz Narodowo-Radykalny

Posted by Marsz Niepodległości on 3 października 2015


Jak podaje "Gazeta Wyborcza", ks. Jacek Międlar pełni posługę w parafii św. Anny na osiedlu Oporów. Uczy też religii w pobliskiej szkole podstawowej. Wrocławska kuria liczy na interwencję przełożonego Zgromadzenia Księży Misjonarzy w sprawie politycznego zaangażowania ks. Międlara.

Coming out polskiego księdza przełomowym momentem dla Kościoła

Wpis Marszu Narodowego to jedna z wielu ostrych reakcji polskiej prawicy na coming out ks. Charamsy. "Ja pier..., co za żenada i masakra!!!!!!", (...), "katolicki ksiądz czyniący ze swego homoseksualizmu centrum świata i najważniejszy wymiar antropologii to naprawdę zadziwiające zjawisko. (...)W tym człowieku nie ma za grosz wiary, pokory, służby. Jest tylko opętanie własną seksualnością i rzutowanie jej na wszystko. Niewola" - tak np. wyznanie księdza Charamsy skomentował Stanisław Janecki, były naczelny "Wprost", fizyk kwantowy, historyk sztuki i filozof. Reakcje na prawicowym Twitterze na wyznanie ks. Charamasy. Czytaj więcej >>

Ks. Krzysztof Charamsa wyjawił wczoraj polskim mediom, że jest gejem i żyje z partnerem. Od rana o jego sprawie rozpisuje się włoska prasa. Watykan już zareagował. Ogłosił, że duchowny zostanie odwołany z Kongregacji Nauki Wiary. Duchowny zorganizował zaś konferencję prasową.

Pojawił się na niej razem ze swoim partnerem, Eduardem.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (197)
"Słyszę, że jestem księdzem faszystą. Niech sobie gadają". To wideo odpowiedzią skrajnej prawicy na coming out ks. Charamsy
Zaloguj się
 • Alojzy Burak

  0

  Błądzi, niech Bóg mu wybaczy. A Ks. Międlarowi niech da siły bo nagonka na Niego dopiero się zacznie, jak na Popiełuszkę, jak na Wyszyńskiego, jak na biskupa Wojtyłę.

 • wyciety

  0

  Chociaz faszyzm jest odmiana lewactwa,to jednak wymaga jakiegos zaangazowania i ideowosci.Ten gosciu jest tylko pedalem.ktorego ch...j prowadzi.Tu nie potrzeba wielkich slow.

 • kochamrydzyka

  0

  Najwiekszym problemem z ksiedzem Charamsa jest ze zadna spowiadajaca sie u niego dziewczynaie zyska od niego rozgrzeszenia I sakramtu swietego na plebni w jego luzku.:)

 • hen-live

  0

  Oj tam,oj tam ten młody ksiądz wśród narodowców to jego coming out.On po prostu najlepiej czuje się wśród chłopców tylko jeszcze nie ogłosił który to jego narzeczony.

 • aluksz

  Oceniono 1 raz 1

  Miłość bliźniego, to podstawa religii chrześcijańskiej. jak można być księdzem, jeżeli się tej miłości nie ma w sobie panie Miedlar???

 • wandazhuty

  Oceniono 1 raz 1

  Międlar to ideał polskich biskupów staruszków

 • ryllaa

  Oceniono 3 razy 1

  Lektura tego artykułu jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłam zrywając na dobre z kościołem! Przynajmniej nie muszę tam oglądać faszystowskich mord!

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 1 raz -1

  Młodzież Wszechpolska &ONR Obóz Narodowo-Radykalny walczy o kurtki:

  www.youtube.com/watch?v=laSkhLvT8V4

 • gen.rydzyk

  Oceniono 5 razy 1

  Ale gładziutki ten kleszka na tej paradzie miłośników hitlera.Dać takiemu trochę swobody a w mig kominy w Oświęcimiu by dymiły. Gdzie są przełożeni tego bydlaka ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX