Marian Kowalski ma mumię chomika krajowego. I sam nie wie, po co

Wczoraj Marian Kowalski pochwalił się nową koszulką, pozując na tle fototapety z książkami. Dziś polityk pokazał światu ?zmumifikowanego chomika krajowego?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Marian Kowalski, kandydat Ruchu Narodowego w minionych wyborach prezydenckich, umieścił na Facebooku informacje o swoim niespotykanym znalezisku - "zmumifikowanym chomiku krajowym". Polityk deklaruje, że znalazł zwierzątko w opuszczonym wiejskim domu i umieścił je w "hermetycznej gablotce".Zgodnie z zapowiedzią prezentuję Państwu rzecz niepowtarzalną, która jest w moim posiadaniu. Oto zmumifikowany chomik...

Posted by Marian Kowalski on  2 października 2015


Po co Kowalskiemu ten dziwny eksponat? Tego nie wie nawet on sam. "Lubie pana, pana poglady sa bliskie moim ale nasowa się pytanie na xxuj panu ten chomik" - napisał pan Piotr w komentarzu do wpisu polityka (pisownia oryginalna). "No właśnie sam tego nie wiem" - odpisał Kowalski.

Rzadki gatunek chomika

Nie istnieje taki gatunek jak chomik polski. Jest natomiast chomik europejski - jak podaje Adam Wajrak - pamiątka po rozciągających się kiedyś aż do Polski stepach. "Pospolite niegdyś zwierzę dziś jest bardzo rzadkie i mało komu w Polsce znane" - pisał na łamach Gazety Wyborczej.

Niestety nie wiemy, czy znalezisko Mariana Kowalskiego jest faktycznie rzadkim okazem chomika europejskiego.Nietypowa biblioteczka

Działający aktywnie w polityce od ponad 20 lat Kowalski znany jest ze swoich poglądów politycznych i szczególnego zamiłowania do kulturystyki. Choć ostatnio odszedł z Ruchu Narodowego, nie przestaje dzielić się swoimi poglądami publicznie. W ostatnich dniach dał im wyraz, zachęcając do kupna koszulki, na której pojawia się hasło ''Stop! Nie dla Islamu w Europie''. Niezależnie od jego wydźwięku, najciekawsze w tej fotografii pozostaje tło, a dokładnie fototapeta markująca regał z książkami.

Jakby ktoś chciał ciekawy wzór na koszulce odsyłam do: Sklep Furia https://www.facebook.com/sklepfuria--------A w najbliższych wyborach głosuję na Jarosław K. Konowałek :-)

Posted by Trener Personalny Marian Kowalski on  30 września 2015


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (94)
Marian Kowalski ma mumię chomika krajowego. I sam nie wie, po co
Zaloguj się
 • avorum

  Oceniono 1 raz -1

  Pewnie trzyma go na prezent dla Alika - do serca prezesa przez żołądek kota :)

 • faustxyz

  Oceniono 5 razy 3

  No to jestem wybrańcem, spotkałam 2 razy tego chomika, śliczny zwierzak, do tego niestrachliwy. Kowalski i fototapeta, to symbol całego ich brunatnego szamba, wszystko u nich udawane i na niby, koślawce takie.

 • hipis3308

  Oceniono 6 razy 2

  Po wyborach,pewnie M.Kowalski sam się zmumifikuje razem z RN.

 • ar.co

  Oceniono 6 razy 4

  Ale pan o prawdziwie-polskim-nazwisku "Zalcman" (o ile oczywiście nazwisko jest prawdziwe) deklarujący publicznie miłość dla kogoś takiego Marian Chomik Kowalski to też niezłe dziwo.

 • man_with_no_name

  Oceniono 6 razy -2

  Absurdalne to są wasze artykuły o tapecie Mariana i jego chomiku. Takie typowe śmierdzące gazeciane gó... i to w dziale wiadomości.

 • korollaq

  Oceniono 6 razy -2

  Daleko mi do jego poglądów, ale to ponadprzeciętnie inteligentny facet z poczuciem humoru. Wystarczy go posłuchać, a nie szufladkować na podstawie wyglądu.

 • stellaney

  Oceniono 3 razy -1

  "Niezależnie od jego wydźwięku, najciekawsze w tej fotografii pozostaje tło, a dokładnie fototapeta markująca regał z książkami."
  Guzik prawda, najważniejsze jest koszulka. GW próbuje ośmieszać Mariana a robi mu miejsce na łamach. Dla mnie super.

 • arey

  Oceniono 3 razy 3

  Koniec Kononowicza, niech żyje Kowalski!

 • paastafarai

  Oceniono 8 razy 2

  Jasiu dlaczego obwinąłeś tego chomika taśmą klejącą?
  żeby mi się nie rozj jak go będę posu wał w du ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX