Andrzej Duda nie wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu"

Byłby to występ "nie licujący z powagą urzędu" - poinformowało Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta. To odpowiedź na zaproszenie, które Wojewódzki ponawia od początku jesiennego sezonu swojego show.

Polub i bądź na bieżąco!

Portal Wirtualnemedia.pl podał, że prezydent nie wystąpi w tym programie. - Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w show "Kuba Wojewódzki" - poinformowała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Duda nie skorzysta

Z jej wypowiedzi dla Wirtualnychmediów.pl możemy wnioskować, że Duda na pewno nie będzie gościem Wojewódzkiego, gdyż "Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu" - powiedziała Adamiak-Sroczyńska.

Wojewódzki wielokrotnie na antenie zapraszał Andrzeja Dudę. - Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli o nich porozmawiać. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Wzywa pan ludzi do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj o ludzi, którzy są od siebie dalej niż my - mówił do kamery Kuba Wojewódzki.

Prezydenci na kanapie talk-show

Portal przypomina, że przed drugą turą wyborów prezydenckich na kanapie w programie telewizji TVN usiadł były prezydent Bronisław Komorowski. Odcinek z jego udziałem, wyemitowany 19 maja, był najchętniej oglądanym w całym sezonie wiosennym. Przed telewizorami zasiadło 2,1 mln widzów.

Problemów z "licowaniem z powagą urzędu" nie ma Barack Obama. Prezydent USA od 2009 roku jest częstym gościem programów telewizyjnych. Kilka miesięcy po zaprzysiężeniu pojawił się u Jaya Leno w "The Tonight Show", stając się pierwszym w historii prezydentem Stanów Zjednoczonych na kanapie w talk-show.

Od tamtej pory regularnie pojawiał się na antenie u takich amerykańskich gwiazd jak Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Jon Stewart czy Ellen DeGeners, z którą - jeszcze jako kandydat na prezydenta - tańczył do jednej z piosenek Beyonce.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (545)
Andrzej Duda nie wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu"
Zaloguj się
 • lactum

  0

  Od czasu jak ten czlowiek zostal wyglosowany na ten urzad, powaga tego urzedu jest niczym.

 • sadul

  Oceniono 1 raz 1

  Nadęta du*a, a nie prezydent...

 • tommychicago

  Oceniono 1 raz -1

  Zaraz zaraz! Nie POrownujcie Jay Leno z Kupa POwiatowym. To nie ta liga, Kupa moglby Jay Leno tylko buty sznurowac. nic wiecej

 • doberto

  0

  Nie głosowałem na Pana Dudę, nie ufam mu jako Prezydentowi, nie zgadzam się z jego światopoglądem i uważam , że obiecuje rzeczy szkodliwe dla Polski, ALE

  GRATULUJĘ DECYZJI. To błazen przychodził na wezwanie Pana, a nie Pan do błazna. Trzeba się szanować.

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie licuje? No prawda. Wojewódzki nie powinien tak się zniżyć..... ;)

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego na forum jakiś pie...ięty trol wypisuje w kólko te same ogloszenia a gazeta nie reaguje ;pomimo zgłaszania. Co za gó...arstwo wśród moderatorów

 • zyks

  Oceniono 1 raz -1

  Nie licuje, absolutnie. Dostojny Maliniak - Pinokio nie pasuje do błazna wojewódzkiego, czy tam powiatowego. Co innego Szczynukowicz - Komoruski...

 • red.kris

  Oceniono 4 razy 0

  gostek wymiękł przed innym gostkiem, który niewiele ma więcej do powiedzenie niż on. LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX