"Waterboarding z ręcznikiem czy celofanem?". Żarciki Millera i Palikota

"Waterboarding z ręcznikiem czy celofanem?" - pyta na Twitterze internauta. "Zdania są podzielone" - odpowiada Leszek Miller w imieniu Zjednoczonej Lewicy. Takich "żarcików" było więcej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Janusz Palikot i Leszek Miller ze Zjednoczonej Lewicy cały wieczór odpowiadali dziś na Twitterze na pytania internautów. Niespodzianek, zaskoczeń i wzruszeń - nie brakowało.
Stare Kiejkuty. "Będzie cela dla Leszka Millera?"

A internauci nie byli litościwi. Nie przebierali w słowach. Padło pytanie o Stare Kiejkuty. I zaczęły się wymijające odpowiedzi: Ktoś inny zapytał Leszka Millera: "Waterboarding lepiej z użyciem ręcznika czy celofanu?", na co dostał dość zaskakującą odpowiedź: Były też ostrzejsze pytania, ale Zjednoczona Lewica nie daje się zbić z tropu:


Milioner Palikot i kobiety

Potem przyszedł czas na pytania o zarobki. Katarzyna Paprota z Partii Razem wywołała do tablicy Janusza Palikota: Palikot odpowiedział twierdząco, ale dodał, że jest już zajęty: No i się zaczęło. Paprota nie ustępowała: "Czy uważa pan, że jedynym sposobem na poprawienie sytuacji ekonomicznej kobiety jest wyjście za milionera?". Palikot odpowiadał: "Nie. Inwestycja w swoją edukację i wiara w siebie". I Paprota stawia kropkę nad i:

Pytania o życie i wszechświat

Było też lekko sentymentalnie... I pytania o życie i wszechświat... Ale i konkretnie: PS. Tak, Edward Snowden założył dziś konto na Twitterze. Nie, nie zadał dziś pytania z hashtagiem #PytaniaDoZL.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!