Michał Kamiński walczy o wyborców PO - nagrał dla nich piosenkę [WIDEO]

Michał Kamiński tym razem tak bardzo chce zdobyć wyborców PO, że nakręcił teledysk. Oto on, ale ostrzegamy: co się zobaczy, to się nie ?odzobaczy?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Michał Kamiński - spin doktor partii politycznych (najpierw PiS, potem PO), teraz popracował nad swoim wizerunkiem. "W grze tej byłem od wczesnego małolata, lecz już wtedy była ze mną ta zasada - jeśli o mnie chodzi - ja nie pękam" - śpiewa w swoim nowym spocie wyborczym.

Występuje w nim dwóch Michałów: jeden z nich prowadzi casting dla przyszłych parlamentarzystów, drugi gra siebie, czyli kandydata.

- Cześć, jestem Michał - mówi.

- No dobrze, ale dlaczego chce pan zostać posłem? - pyta drugi Michał.

- A to ja może zaśpiewam - odpowiada pierwszy. Jak mu poszło? Posłuchajcie sami:"Wierzę w to, co robię"

"Czasem wyzwą od najgorszych i oplują, plują chociaż święty obraz mają w rękach. To ja zawsze na to mam odpowiedź: jeśli o mnie chodzi - ja nie pękam" - śpiewa kandydat PO numer 2 w okręgu podwarszawskim. Na koniec prezentuje swoje hasło: "Wierzę w to, co robię".

Były poseł PiS i PJN już wcześniej startował z list Platformy Obywatelskiej - w eurowyborach w 2014 roku. Wówczas nie uzyskał mandatu. Od lutego 2015 roku został sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera. Objął nadzór nad Centrum Informacyjnym Rządu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (229)
Michał Kamiński walczy o wyborców PO - nagrał dla nich piosenkę [WIDEO]
Zaloguj się
 • 2-julita

  Oceniono 1 raz 1

  TA KREATURA DZIAIŁA NA ICH NIEKORZYŚĆ

 • hastatrespasos

  Oceniono 1 raz 1

  Zwolenników Platformy, a pewnie i wielu innych normalnych ludzi, przerażają te wygłupy celebryty, który wierzy w to co robi. ALE JEMU NIKT NIE POWINIEN WIERZYĆ! Kiedyś starszemu bliźniakowi budował famę ponoć największego geniusza, dla młodszego to podobno on załatwił pochówek na Wawelu. To największy cwaniak wrażego marketingu politycznego. Tak cwany, że nawet D. Tusk, przecież polityk poważny, dał się mu omamić. Przyjęcie MK do PO to chyba jeszcze gorsza decyzja, niż gościna dla Gowina. A premier Kopacz też go przejeła z całym – nie, dobbrodziejstwem inwentarza, lecz z przeciwieństwem dobrodziejstwa. Gdyby zrobić sondaż: ilu wyborców może przysporzyć PO ten pajac, obecnie szef Biura DEZINFORMACJI Rządu? ANI JEDNEGO, jestem pewien. To tajny agent sPISku, którego celem jest skompromitowanie Platformy, jej jawne ośmieszenie, czego ten teledysk wymownym dowodem. Niech ten Misio skoleguje się Kukizem, niech obaj się wygłupiają, ale w PO nie powinno być dla niego miejsca. Bazując na takich linoskoczkach politycznych Platforma pieczętuje swoją klęskę.

 • zizotrzy1

  Oceniono 3 razy 3

  śpiewa, tańczy ,recytuje,daje dupy i nie czuje

 • ryszard1955

  Oceniono 1 raz 1

  Polityka jest najgorszym narkotykiem. Platforma osiągnęła dno zatrudniając takiego pajaca. Jej "politycy" żyją w koszmarnym Matrixie samozadowolenia.

 • drabe1

  Oceniono 1 raz 1

  Mam ten komfort psychiczny, że nigdy na niego nie głosowałem. Gdyby nie to, krępowałbym się spojrzeć na siebie w lustrze.

 • andi.11111

  Oceniono 3 razy 3

  Wyborcy w Płocku,odsuńcie tę świnię od koryta.

 • iha-iha-iha

  Oceniono 4 razy 4

  platformo!!!
  jak ciebie ten imbecyl spodlił

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  Żydowski szpieg i szaman.
  Dla władzy zrobi z siebie nawet idiotę.

 • stachkaz47

  Oceniono 2 razy 2

  Jedno co ma na pewno--TO PARCIE NA KORYTO I DO WŁADZY.
  Nie ważne z kim- byle do władzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX