Cimoszewicz: Skutek fatalnej polityki Donalda Tuska, to Ewa Kopacz walcząca o fotel premiera

Włodzimierz Cimoszewicz w ?Kontrwywiadzie? w RMF FM twardo ocenił ostatnie lata Platformy Obywatelskiej i polityki Donalda Tuska. Podał również w wątpliwość kompetencje premier Ewy Kopacz i Beaty Szydło.

Polub i bądź na bieżąco!

- Widać gołym okiem, że Tusk wymordował w PO wszystkich, którzy byli wybitniejsi - powiedział Włodzimierz Cimoszewicz , dodając, że "będziemy skazani na rządy PiS-u przez kilka lat, kiedy on (Donald Tusk - red.) będzie siedział w Brukseli".

Premier nie ma kompetencji

Cimoszewicz powiedział także, że "skutkiem fatalnej polityki Tuska jest to, że o fotel lidera rządu walczy Ewa Kopacz". Z drugiej strony barykady jest Prawo i Sprawiedliwość, gdzie "Jarosław Kaczyński musi się schować", a efektem tego jest to, że "oglądamy inne twarze".Ewa Kopacz i Beata Szydło po raz kolejny zostały ostro ocenione przez Włodzimierza Cimoszewicza. - Obie panie nie mają kwalifikacji do kierowania rządem takiego państwa jak Polska. To wymaga większej wiedzy i większego doświadczenia - powiedział w "Kontrwywiadzie" w RMF FM.

Więcej o:
Komentarze (247)
Cimoszewicz: Skutek fatalnej polityki Donalda Tuska, to Ewa Kopacz walcząca o fotel premiera
Zaloguj się
 • 0

  Cimoszka weź przestan pie...c głupoty OK? Jakbys ty sie nie zachował jak obrazona dziewica i nie zrezygnował za minute dwunasta ze startu w wyborach prezydenckich -po zakonczeniu 2 kadencji Kwasniewskiego to L.Kaczynski nigdy by nie został prezydentem. Miałes wygrana w kieszeni mimozo a zachowałes sie jak ostatni gó...arz !!!! Pokazałes ze nie masz kregosłupa i wystarczy na ciebie tupnac zebys spieprzał pod stól. Moze i w sumie dobrze sie stalo ze nie zostales prezydentem bo z takim cieniasem daleko bysmy nie zajechali??? Nie mniej zwyciestwo kaczynski zawdzieczał tobie a pozniejsze rzady platfusów to wypadkowa tego co sie wydarzylo.

 • zejman02

  Oceniono 1 raz -1

  Kopacz to notoryczna kłamczucha. Ziemię w Smoleńsku przekopała na głębokość półtora metra i przesiała. Kolejki do lekarzy specjalistów miały być krótsze a wydłużyły się! Rząd Kopaczki nie ma wiarygodności. POkemony zrujnowali kraj...

 • junkamm

  Oceniono 2 razy -2

  co ty nie powiesz czerwona ś....a kto popierał tuska bandyte? jak nie ty cimoszewicz . a. oj jak dobrze że nie kandydujesz bo dalej polska by była uwikłano w bagnie . . a tak nawiasem . czt ty cimoszewicz masz jeszcze tą czerwoną legitymacjie partyjną czy ją może spaliłeś?

 • rita57

  Oceniono 2 razy 0

  Tow. Cimoszewicz! Wiemy o ŚP.Macieju Płażyńskim. A Póki co Rokita & A. Olechowski żyją, choć ten ostatni zamierza się pakować do Australii ?

 • rita57

  Oceniono 3 razy 1

  Cimoszka , a ty walczysz o mandat dla syneczka, który niczym się nie zasłużył? Jak sam POwiedziałeś w tvn lub POlsat lub w tvp?:)

 • arabraska67

  Oceniono 2 razy 2

  Cimoszewicz możesz się umyć do Donalda TUSKA. Cimoszewicz z kim ci było po drodze , z nikim bo jesteś cyniczny bufon. Cimoszewicz, czego dokonałeś? twoje motto to KRYTYKA I CYNIZM podobny do Kaczyńskiego i nie tylko wzrostem.

 • spoko-spoko

  Oceniono 3 razy 1

  Gdy Cimoszewicz probował startować na Prezydenta Tusk załatwił go i wysłał na lata wraz z żubrami do puszczy. Ciekawe jak ten mało wybitny Tusk daje rade takim "wybitnym" jak Cimoszewicz.

 • dorik2

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Włodzimierzu, zapewne byłby pan lepszym premierem niż Kopacz, a zwłaszcza Szydło. Ale nie dał pan szansy nam, wyborcom - w roku 2005 wycofał się pan z wyścigu prezydenckiego, zniesmaczony intrygą oszustki Jaruckiej i jej popleczników, w tym Miodowicza z PO. Czy nie jest pan zbyt delikatny jak na polską politykę? A skoro nas pan opuścił, czy wypada dziś, na mecie kariery politycznej, stawiać znak równości między PO i PiS?! Doskonale pan wie, że to PiS chce zniszczyć demokrację liberalną, patrz ich projekt konstytucji!

 • arabraska67

  Oceniono 2 razy 2

  Cimoszewicz możesz się umyć do Donalda TUSKA. Cimoszewicz z kim ci było po drodze , z nikim bo jesteś cyniczny bufon.Cimoszewicz, czego dokonałeś? twoje motto to KRYTYKA I CYNIZM podobny do Kaczyńskiego i nie tylko wzrostem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX