To z konwencji PO umknęło wszystkim. Co szeptał Michał Kamiński podczas przemówienia Kopacz?

Jeszcze kilka lat temu Michał Kamiński był wielkim wrogiem Platformy Obywatelskiej. Dziś to on zna na pamięć przemówienie Ewy Kopacz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Reporterzy programu "Czarno na Białym" TVN 24 dotarli do fragmentu przemówienia Ewy Kopacz, który wiele mówi o dzisiejszej polityce.

Podczas sobotniej konwencji PO usłyszeliśmy jedno z najważniejszym przemówień Kopacz. - Nie ulegnę szantażowi, ale nie temu szantażowi z Brukseli, bo jego nie ma. Nie ulegnę w tej sprawie szantażowi PiS-u - powiedziała podczas przemówienia premier. W tym samym czasie na widowni siedział Michał Kamiński. Kamery uchwyciły moment przemówienia, w którym ruch warg Kamińskiego pokazuje, że znał on przemówienie premier na pamięć.

Kamiński znał przemówienie

Z jednej strony sytuacja nie jest zaskakująca. Michał Kamiński od lutego pełni funkcję sekretarza stanu w kancelarii premiera, gdzie nadzoruje Centrum Informacyjne Rządu. Przemówienia Ewa Kopacz są dla niej wcześniej pisane. Kamiński na pewno ma wpływ na ich wygląd.

Z drugiej strony, były rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wieloletni członek PiS, mówiący razem z premier "nie ulegnę szantażowi PiS-u", to bardzo wymowny przykład zmian przekonań w polskiej polityce.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (60)
To z konwencji PO umknęło wszystkim. Co szeptał Michał Kamiński podczas przemówienia Kopacz?
Zaloguj się
 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 1 raz 1

  Niedługo prosiaczek będzie musiał "wziąć kredyt i zmienić pracę" jak się ta łajba zatopi PO wyborach.

 • tp70

  Oceniono 3 razy 1

  Wylazły trolle PISdzielskie i zasmrodziły środowisko na tej stronie !
  Warszawiacy są zgodni : Kaczyński nie wejdzie do SEJMU !!!

 • andi.11111

  Oceniono 3 razy 1

  Po prostu nie można nazwać Kamińskiego inaczej niż grubym,sprzedajnym,podłym człowiekiem.Polacy,nie głosujcie na tą świnię!Głosując na niego dacie wyraz swojej głupocie.

 • kastoripollux

  Oceniono 6 razy 0

  Koparke chyba wody odeszły. Już przegrała wybory. Skoro się określiła, że chce tu przyjąć muslimów, to nie ma co szukać jako premier tego kraju. My tutaj nie chcemy tej obłąkanej muslimskiej szarańczy. Trzeba będzie wybaczyć Kaczorowi i Antkowi brednie o zamachu w Smoleńsku, bo Koparka szykuje nam zamach na naszą niepodległość sprowadzając tu to robactwo.

 • razb1947

  Oceniono 6 razy 6

  Kopacz nie rozumie co czyta z kartki albo jak bełkocze na konwencji PO np. 10% podatku dla wszystkich, a potem musieli jej przemówienia prostwać Szczurek i inni.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 10 razy 4

  Nie ulegnę szantażowi, ale nie temu szantażowi z Brukseli, bo jego nie ma. Nie ulegnę w tej sprawie szantażowi PiS-u

  A więc Polska to jest takie miejsce, gdzie opinia opozycji jest szantażem, zaś zewnętrzny szantaż, który Polska i Czechy oficjalnie nazwały szantażem, to nie jest szantaż.
  Autorką tej brawurowej dialektyki jest Koparka, damski Dyzma wyznaczony przez cwaniaczka z Gdańska, który uciekł z Polski na dobrze płatny zmywak, porzucając stanowisko i swą partię.

  Jak widzicie, Polska jest chÓjowa!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 3 razy 3

  Kamiński znał przemówienie Kopacz... no to ci dopiero niespodzianka :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX