Komentarze (87)
"Stonehenge na sterydach". Większy i starszy krąg odnaleziony 3 kilometry dalej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plumgazeta

  Oceniono 11 razy -1

  Dania i Wyspy Brytyjskie nie należą do AZYLANDU i im to lotto.
  A Pan Tusk za nieobecność w Ojro Parlamencie bedzie pociągnięty za konsekwencje.

 • sselrats

  Oceniono 8 razy 2

  Nie ma sensu zeby wylaczac komentowanie pod artykulami o imigrantach. Forumowicze sa nieruchawa masa i oprocz gadania nic z tego nie wynika. Zablokowanie komentarzy moze wlasciwie zmusic ludzi do dzialania przeciwko imigrantom.

 • sselrats

  Oceniono 18 razy 4

  Gazeta zaglusza komentarze o imigrantach tak jak komuna za PRL-u zagluszala Solidarnosc.

 • jan.w2

  Oceniono 27 razy 9

  Nie 10-12 tysięcy, a nawet blisko 80 tysięcy uchodźców trafi do Polski. Komisja Europejska potwierdza: każdy uchodźca będzie miał prawo ściągnąć swoją rodzinę do kraju, w którym otrzyma status azylanta. KE nie mówi tego wprost, by dodatkowo nie niepokoić społeczeństw UE, ale - jak ustaliła korespondentka RMF FM - może to oznaczać liczbę imigrantów nawet siedmiokrotnie większą niż ta, którą przypisała nam w swoim dokumencie Komisja Europejska.
  Tego wam judshe Zeitung nie napisze i przy tym zabroni komentować.

 • super_smaczny

  Oceniono 33 razy 9

  Przebrzydli Dunczycy zamkneli granice kolejowa i drogowa z Niemcami :-) jak mozna byc tak nieczulym na los uchodzcow ? Eurokomuna rozerwie was na strzepy :-) jestescie gorsi niz Polacy bo my tylko gadamy a wy robicie swoje ...

 • dorotkaidarek

  Oceniono 32 razy 14

  Oni nie boją się jadu i ksenofobi. Najgroźniejsze dla nich są argumenty racjonalne. Jad i ksenofobię można ośmieszyć. A z argumentami trzeba dyskutować innymi argumentami. A tych nie ma zbyt dużo. Poza pięknymi słówkami idealistów.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 10 razy 6

  No to Ylvis będzie musiał na nowo napisać piosenkę o Stonehenge...

 • ksobier

  Oceniono 10 razy 8

  Durrington Walls to nic nowego. Od setek lat wiadomo, ze tam jest i byl od tysiecy lat. 'Archeolodzy' po prostu weszli na teren z georadarem (takim jak nasz pociag ze zlotem odkryli) i sprawdzaja co jest pod ziemia. Take to odkrycie jak wejscie z georadarem na teren cmentarza i stwierdzenie, ze pod ziemia ODKRYTO szczatki ludzkie.

 • aegina

  Oceniono 28 razy -4

  "Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym."

  Rozumiem, że wszystkie przypadki nawoływania do nienawiści Kościoła Katolickiego, księży, biskupów i osób zakonnych też zgłosiliście do prokuratury? A nawoływanie do nienawisci Prezydenta Dudy? A może Wasze wrażliwe serduszka są bardzo hmm... wybiórcze?

 • ad2009

  Oceniono 28 razy 10

  Prawdopodobnie byli to uchodźcy z właśnie zatapianej Atlantydy.
  Cenzorze , przejdzie? czy też od razu prokurator?

 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 6

  Fantastyczne!

 • jamjacek

  Oceniono 48 razy 28

  Ponieważ przypuszcza się, że początki ery zwanej megalitem sięgają w Europie pięciu tysięcy lat BC wiadomość ta może dotykać w sposób drastyczny podstaw kosmologii religijnej dużej grupy społecznej.
  Uprasza się zatem o wyłączenie możliwości komentowania tego kontrowersyjnego newsa.

 • milleniusz

  Oceniono 46 razy 22

  Tu można komentować? Łaska pańska nie zna granic!
  Ups, napisałem "granic", to chyba też zakazane...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX