Komentarze (934)
"Newsweek" pisze o luksusach Piotra Dudy i przedstawia dowody. Przewodniczący "S" odpowiada
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • haber73

  Oceniono 5 razy 1

  To indywiduum Duduś Piotr pięknie wyglądał w TV jak przytulał się do drugiego Dudusia Andrzejka!Ale Piotruś jest jak wściekły pies:Juz nie może,a jeszcze chce ugryźć!Potrafi straszyć-Senat i senatorów,bo głosowanie nie było po jego myśli:teraz straszy dziennikarzy!Chce powołać do sądu p. Borusewicza,Kamysza,Piechocińskiego!!!!Wyluzuj się chłopie,wytłumacz sprawę merytorycznie.Całe jego tłumaczenie jest wielką bzdurą!

 • smutnymb

  Oceniono 4 razy 2

  no proszę! ale się pan Duda przedstawił! woda sodowa mu do głowy uderzyła i rozum odebrało ! WIELKIE ROZCZAROWANIE! Panie przewodniczący~!

 • jacmenos

  Oceniono 4 razy 2

  bardzo mi się spodobały słowa Dudy na konferencji : " moja firma" , " mój hotel" itp

 • internauta2013

  Oceniono 4 razy 2

  W jakich jeszcze Radach nadzorczych zasiada Piotr Duda? Czyżby zarobki z tytułu pełnionej funkcji były zbyt niskie? Tłumaczenie, że inni ludzie odpoczywali w tym czasie pod jego nazwiskiem, jest nie do przyjęcia. To jest teraz obłuda i wyłudzanie pieniędzy, które nie powinno mieć miejsca, a nerwowo-paniczne wzywanie tylu ludzi do sądu zaczyna zakrawać na śmieszność.

 • dzaga41

  Oceniono 4 razy 2

  Od wieków wiadomo,ze jak się nie ma konkretnych argumentów to najlepszą obroną jest atak.A ponieważ Duda kulturą ne grzeszy to i język tego ataku to chamskie wrzaski.
  Wyjątkowo paskudny typ i z aparycji i postępowania.

 • dorik2

  Oceniono 5 razy 3

  Spółka należąca do NSZZ "Solidarność" nie jest prywatną własnością Dudy! Spółka ma wypracowywać zysk, a nie fundować prezenty przewodniczącemu związku, jego rodzinie i jego psu!!!

 • kiwaczek11

  Oceniono 2 razy 2

  Ale o co to wielkie halo ??? Jeśli jest , jak napisał Newsweek, p.Duda idealnie wpisał się w nadrzędną zasadę obowiązującego systemu wartości, propagowaną również przez Newsweek, tj. „ coć jest tyle warte , ile ktoś chce za to coć zapłacić”. Ponieważ p.Duda za wymienione dobra nie chciał płacić, albo chciał płacić niezbyt wiele, a nikt za te cenę mu tych dóbr nie odmawiał, stąd wniosek, ze dobra , z których skorzystał są dokładnie tyle warte ile za nie dał. I tyle.

 • starszy-65

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkim wiadomo, że Duda ze ZZ był i jest wielkim naciągaczem ale któż by się odważył na powiedzenie tego bo to przecież święta związkowa osoba a tacy z natury są uczciwi (np. arcybiskup Wesołowski czy ten z Poznania) tym bardziej, że jest członkiem PIS- u.

 • jacmenos

  Oceniono 5 razy 3

  Piesek york , złote miseczki i haftowane ręczniczki ? Panie "komandos" Duda - może nosisz pan stringi i pończoszki ?

 • treblig

  Oceniono 4 razy 4

  Zwłaszcza ci "wrogowie narodu i ustroju" mi się podobają. Normalnie jak na szkolnym apelu za Jaruzela i stanu wojennego.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 4 razy 4

  a juz najbardziej śmieszą mnie forumowe (i nie tylko) trolle, które biora w obrone takich chamów i złodziei

  sami pewnie niedojadają, ale dla idei poswiecą się i własną piersią obronia wodza

  :)))

 • super_smaczny

  Oceniono 4 razy 4

  Przewodniczący "Solidarności" podważa również wiarygodność świadków cytowanych w artykule. Pisze, że są to ludzie, którzy rozstali się ze swoimi stanowiskami z woli zarządu spółki Dekom. W oświadczeniu padają również określenia: "szerzenie kolejnej fali nienawiści", "obelgi i pomówienia", "wrogowie narodu i ustroju".

  wrogowie ustroju ? chlopie zmien lekarza :-)

 • weredyk_pl

  Oceniono 9 razy -7

  Właśnie na konferencji Piotr Duda masakruje kłamstwa Lisa i Newsweeka zdjęciami, skanami dokumentów. W tym czasie był w innych miejscach. Ktoś nieźle wpuścił Newsweeka w kanał albo Lis tak zdurniał. Polsat News nadaje na żywo. Mam nadzieję, że Newsweek ostro pos.ra się w sądzie.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 8 razy 4

  stary ZOMOWIEC i KOMUCH zachowuje się tak jak i tamci - bezczelnie i arogancko

  pytanie:

  dlaczego związki zawodowe moga prowadzić działalność gospodarczą?

  to także odnosi sie do koscioła katolickiego

 • jacmenos

  Oceniono 6 razy 4

  Duda ! nie pier,,ol !
  lepiej powiedz : byłeś , czy ciebie tam nie było ?

 • kocurxtr

  Oceniono 6 razy 4

  Duda Dudy wart ...

 • super_smaczny

  Oceniono 5 razy 3

  zwiazki zawodowe nie powinny posiadac majatku. koniec kropka

 • kotekkot

  Oceniono 7 razy -3

  Dudzie stawiają, a ci od ośmiorniczek sami biora z karty służbowej pieniądze podatnika.

 • bień mak

  Oceniono 4 razy 4

  zamiast się odgrażać Pan Duda powinien się odnieść do informacji w artykule, a więc, czy rzeczywiście przebywał w tym hotelu, ewentualnie jakie poniósł koszty itd, mimo, że bliżej mi ideowo do Pana Dudy, to jednak jeżeli nie będziemy mówili prawdy, to czym się będziemy różnić od kłamców...
  i nie jest istotne, że zarzuty sformułowała gazeta, której nie poważam...

 • piters333

  Oceniono 5 razy 5

  Sukinsyn i Kłamca z Dudy , mota się z bezsilności, że nie ma jak się wytlumaczyc, pisze człowiek na umowie śmieciowej, Kłamca, Kłamca, Kłamca !!!!

 • Pati Cristina

  Oceniono 8 razy 8

  wstyd wstyd wstyd
  az chce sie powiedzieć: ideał (tj. zw solidarność) sięgnął bruku

 • norbertrabarbar

  Oceniono 6 razy 6

  Uwaga, tłuste wieprze przy korycie!

 • kraken1981

  Oceniono 11 razy 11

  Dlaczego jak ktoś nazywa się Duda to wydaje mu się że jest jakimś biskupem.
  Jeden Duda (Prezydent "wszystkich" Polaków) ciągle przemawia z ambony,
  drugi jak mu ktoś wytknie że przepieprza cudze pieniądze to odpowiada że to atak na ..... kościół. Jaja jak berety.
  W sumie to jeżeli Tomek Lis jest wierzący to może tez powinien w to iść i zacząć płakac po każdym negatywnym komentarzu w Jego stronę że to atak na kościół ;-)

 • mo60

  Oceniono 6 razy 6

  Może nie ma nic gorszącego we współczesnym świecie, że bonzowie związkowi są bogaci, ale niech będą bogaci za swoje pieniądze! Jeśli ten żałosny Duda nie odniesie się do konkretów przedstawionych w tygodniku, a NSZZ Solidarność będzie udawała, że nic się nie stało, będzie to oznaczało, że związek ten składa się z durniów.

 • ergosumek

  Oceniono 9 razy -5

  ""Newsweek" pisze o luksusach Piotra Dudy i przedstawia dowody. "

  Jakie dowody?
  Te "dowody" to chyba oświadczenia ludzi, którzy zobowiązali się- jakoby - potwierdzić w sądzie swoje rewelacje o bizantyjskiej rozrzutności Dudy za nieswoje pieniadze??
  I na razie te oświadczenia są u Lisa?
  To żadne dowody.
  Na razie mamy do czynienia z opluciem Dudy, a jak było naprawdę dowiemy sie w sądzie.

 • ewa-316

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Duda, to taktyka znana od wieków, obrona przez atak, może paru naiwniaków się na to nabierze, kumple i rodzina . Prosimy o fakty !!

 • xsawer

  Oceniono 7 razy 7

  Wiedzą sąsiedzi na czy kto siedzi, ale ten niedogolony troglodyta nie zna polskich przysłów i mentalność żula wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem i zwykłą przyzwoitością. Wal się ciulu.

 • anonim_ka

  Oceniono 10 razy 8

  "wrogowie narodu i ustroju"
  Termin z zamierzchłych czasów przaśnego komunizmu.
  Duda cofasz się ?? czy zawiesiłeś ! w czasie.

 • barwo

  Oceniono 11 razy 9

  A co na to skarbówka? Przecież to jest przychód i to niemały. Ludzi ściga się na zjedzony kotlet na imprezie. Czy Duda jest za wielki dla US?

 • wuem4301

  Oceniono 10 razy 8

  Wystarczy popatrzeć na tego osobnika i już widać,że to szuja ,krętacz i szczeżuja

 • astrolog-2

  Oceniono 16 razy -10

  Niebawem Lisowi, z nienawiści do PIS i Dudów, żyłka pęknie i krew go zaleje. Amen.;)

 • sarna291

  Oceniono 14 razy 10

  związki zawodowe w Polsce są organizacją przestepczą, są mafią, którą toleruje kazdy dyrektor i zarząd duzych spółek, zakładów itd...bo oni przychodzą i mówią jak mafia....zapłacicienam miesięcznie tyle i tyle, samochód, kierowcę , biura, a my wam zapewnimy spokój, że niewolnicy nie będą podskakiwać, chyba, że nie zgodzicie się, a zrobimy w zakładzie taki majdan, że popamiętacie. I zakłady w Polsce się godzą i płacą haracz tym b... w białych rękawiczkach. Teraz to Duda chodzi pod rekę z drugim Dudą. Oba po jednych pieniadzach.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 4 razy 4

  " Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym."
  Religijnym? Ale tylko jak to dotyczy islamu, nie? bo o KK to można wszystko od pedofilii po zawołania o eksterminacje, tak?

 • jonkasta

  Oceniono 9 razy 7

  imię pieska na ręczniku.... zapamietajcie sobie.. Ci robole, którzy za litr wódy są w stanie pracować dla tego mafioso i rozwalać stolicę !!!!

 • 123waz

  Oceniono 11 razy 7

  cokolwiek powie Piotr Duda, to znowu obrażanie iwsciekłosc. Ten facet, szlachciura..powinien byc wywieziony z zakładu na taczkach i nigdy nie wracac. Niech się buja za swoje zarobione pieniadze. Kuriozalne jest to , ze zakłady pasą tych nierobów, a powinni ich zwolnić natychmiast albo zagnać do roboty a w zwiazkach pracowac jako społecznik. Ta gnida zatraciła poczucie rzeczywistosci. I zwiazki pod jego kierownictwem też ....

 • repres1

  Oceniono 4 razy 4

  "Duda odpowiada"? Jak zwykle w Polsce, nie ma odpowiedzi ad rem. Jest atak ad personam. A ludeczkowie - wyznawcy dają się na taką "odpowiedź" nabrać.
  Oj, nieprędko zmądrzeje nasz narodek.

 • jes-ter

  Oceniono 4 razy 4

  Chciwość zawsze odbiera ludziom rozum. Jak można być tak bezdennie głupim, by nie brać pod uwagę tego, że ktoś takie zachowania w końcu wyciągnie na światło dzienne.

 • kot2ka

  Oceniono 5 razy 5

  Wierzę w taką zuchwałość i pazerność Solidaruchów !!!! Tak się dzieje gdy różne Zera dorwią się do koryta, to najbardziej wtedy dbają tylko o własne d.... !!!!!

 • nord-ost

  Oceniono 3 razy 3

  To jest odpowiedź???? Jaj sobie tym tytułem robicie?
  Odpowiedź to byłaby wtedy jakby Duda oświadczył, że wszystkie informacje Newsweeka to kłamstwa, a na potwierdzenie swoich słów przedstawił faktury wraz z przelewami. Lub, że w związku z zarzutami na przeciwstawieni się którym nie może okazać dowodów ustępuje ze stanowiska przewodniczącego.

 • block-buster

  Oceniono 5 razy 5

  ZOMOwiec,ktory pastwil sie nad uczestnikami prostestow w stanie wojennym - Duda,teraz obrosl w piorka i ma gdzies normalne zachowanie.Mysli,ze jest poza wszelka krytyka.Nie jest.Mozna go nazywac obecnie nawet solidarnosciowym SMIECIEM,ktory okrada wlasna firme swoim zachowaniem.Jak ktos tal wredny i zachlanny na darmowe prezyenty moze byc reprezentantem zwiazku zawodowego.Won do kopalni zlodzieju...

 • sirseb

  Oceniono 5 razy 5

  "wlasciciel firmy"
  :)

 • jes-ter

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Duda. Jesteś pan skończony, i raczej nikt z tego powodu nie będzie płakał. Wszyscy tylko czekali na tą chwilę, aż tak pięknie się pan skompromitujesz :) Publicznie tylko wielkie i piękne hasła i frazesy, a prywatnie...

 • matitalolo

  Oceniono 4 razy 4

  Skarbówka do roboty. Nie musi czekać na wyroki sądów. To przychód Dudy , który podlega zgłoszeniu i opodatkowaniu. Kontrole , kontrole i domiary , domiary ,oczywiście zgodnie z przepisami prawa podatkowego.

 • jfk63

  Oceniono 6 razy -6

  Zablokujcie i tu komentarze, bo obrażają Dudę. No chyba, ze obrażanie Dudy jest po myśli Gazety.

 • nika-65

  Oceniono 7 razy 7

  To jest granda. Dziękuję takiemu związkowi i takiemu Przewodniczącemu. Kto jeszcze do takiego dziadostwa należ?. Wstyd!

 • rafall09

  Oceniono 7 razy 5

  precz z dudą, solidaruchami, pisiorami - zorganizowaną bandą oszustów !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX