Kuźniar o tym, jak odnajdzie się w DDTVN: "Rozrywka taka jak z Pawłowicz"

Jak Jarosław Kuźniar, były gospodarz Poranka TVN24, odnajdzie się w programie śniadaniowym? - Ja kompletnie, przynajmniej na razie, patrząc po gościach, nie widzę różnicy między posłanką Pawłowicz a inną rozrywką, którą będziemy mieli od godziny ósmej - skomentował dziennikarz.
Przejście Jarosława Kuźniara z TVN24 do "Dzień dobry TVN" było zaskoczeniem. Dziennikarz przez ponad 8 lat prowadził poranek, rozmawiał z politykami i komentował najświeższe wydarzenia. Krótko po tym, jak poinformował o zmianie, pojawiły się spekulacje, że władze TVN przygotowują się w ten sposób na nowe rządy. Transfer Kuźniara był też jednym z tematów, który pojawił się na wczorajszym jubileuszu 10-lecia DDTVN. Padły ciekawe stwierdzenia. Ale po kolei.

"Moje ego, jak widać na scenie, jest mniejsze niż Marcina"

Oficjalną część jubileuszu, który stacja świętowała w Pałacu w Wilanowie, prowadziła Agnieszka Szulim. Na scenie stali prowadzący DDTVN, m.in. Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk, Dorota Wellman, Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar. Szulim zapytała Prokopa o jego relację z Wellman - ta para jest bowiem najbardziej lubiana przez widzów.

- Nasz związek od małżeństwa różni tylko to, że nie ma w nim seksu. I mieszkamy w różnych miejscach. Ale gdyby nie to, że jak małżonkowie musimy sobie czytać w myślach, musimy być wobec siebie lojalni i musimy jakoś znosić swoje towarzystwo i cieszyć się nim, toby się to nie udało. A poza tym: narkotyki i rock and roll. No i Dorota co chwilę rozdaje komuś pieniądze, więc warto z nią być - zażartował Prokop.

- Jarku, czy skorzystasz z tych rad? - Szulim zwróciła się do Kuźniara.

- Tak, zdecydowanie. Zwłaszcza że moje ego, jak widać na scenie, jest mniejsze niż Marcina - odparował Kuźniar. Odniósł się tym samym do komentarzy Prokopa, który zapytany o przejście Kuźniara odpowiedział, że "jeżeli będzie w stanie schować swoje ego do kieszeni i trochę się wyciszyć, wycofać, żeby dać pole drugiej osobie, to będzie znaczyło, że jest dojrzałym telewizyjnym graczem".

- Nogę masz mniejszą też - zripostował Prokop.

"Może emocje, może złośliwość jest inna"

Na tym się jednak wymiana zdań nie skończyła. - Ja mam ten problem, że od poniedziałku przychodzę do redakcji i słucham. Szefowej i pracowników. Oni wszyscy do mnie mówią, jak ty sobie poradzisz z tym, że będziesz musiał rozmawiać o waginoplastyce. Myślę sobie, a jaka jest różnica między waginoplastyką a łosiem przechodzącym przez Wisłę live - powiedział Kuźniar.

Tu Szulim wtrąciła: - Spora. (..) Ale Jarku porzuciłeś już prasę polityczną, tygodniki opinii i zacząłeś przeglądać show-bizową? Jak się odnajdziesz?

Kuźniar: - Nie, nasz Gość Niedzielny zawsze rano w niedzielę leży na naszym stole. Nie ma żadnego znaczenia. Ja kompletnie, przynajmniej na razie, patrząc po gościach nie widzę różnicy między posłanką Pawłowicz a inną rozrywką, którą będziemy mieli od godziny ósmej.

- W tym przypadku ja też nie widzę - skwitowała prowadząca.

Kuźniar: - Może emocje, może złośliwość jest inna, ale wydaje mi się, że to wszystko i tak się kończy tym, kto jakie pytania zadaje. Tylko tyle.

Szulim: - Oczywiście, liczy się poczucie humoru.

Kuźniar: - I dystans.

Przypomnijmy: Jarosław Kuźniar będzie gospodarzem "DDTVN" od 7 września, w parze z Anną Kalczyńską-Maciejowską. Zastąpił Roberta Kantereita, który przeszedł do TVN24.

Więcej o:
Komentarze (203)
Kuźniar o tym, jak odnajdzie się w DDTVN: "Rozrywka taka jak z Pawłowicz"
Zaloguj się
 • kp.kasia

  0

  Pani Pieńkowska odeszła, - przyszedł Kużniar!....z deszczu pod rynnę w tej TVN!

 • red.kris

  0

  Pan Kuźniar cierpiał i cierpi na słowotok, to wszystko.
  To się na ogół leczy ;))))

 • honoriusz.kiszcz

  Oceniono 1 raz 1

  Wracaj prostaku z licencjatem do Bielawy, może jakieś studia uzupełniające skończ? Twoi rodzice razem mają 1300 złotych emerytur w sumie, a ty jesteś piewcą systemu, który ich uPOdlił... jak to możliwe?

 • tuskambergold

  Oceniono 2 razy 0

  Esbecki śmierdziel dalej stawszy w mediach, jak widzę...

 • clevland

  Oceniono 4 razy 2

  Islamizację Europy też będzie promował ?

 • honoriusz.kiszcz

  Oceniono 2 razy 0

  Hahahaha, ten metroseksualny aparatczyk przede wszystkim od Pani Profesor Pawłowicz różni się tym, że on ma ledwo studia licencjackie, no i nienawidzi hejterów, którzy nie umieją przymykać oczu, gdy ktoś wygaduje publicznie piramidalne bzdury o zwrocie do amerykańskiego odPOwiednika Biedronki używanych rzeczy. Jak tu się dziwić później, że nie chcą nam znosić wiz i w ogóle krzywo patrzą, skoro nawet duża stacja telewizyjna zatrudnia prostaków (reszta wymienionych prezenterów niestety też tacy sami tytani intelektualni) i to dodatkowo kreujących się na moralne autorytety.

 • v_kolumna_v

  Oceniono 7 razy -1

  Doskonale rozumiemy tę wściekłość na panią posłankę Pawłowicz, która w felietonach swoimi niezwykle cennymi i fachowymi uwagami oraz kąśliwym językiem nieraz roznosi w proch i w pył różne mity i brednie głoszone przez nabzdyczonych megalomanów. Jednym z nich był zarzut Komorowskiego w stosunku do Dudy(!) o brak szacunku dla unijnej flagi jakim wg niego wykazała się pani profesor Pawłowicz, która faktycznie nazwała ją szmatą. Pan Komorowski pewnie nie wie, że ta flaga nie podlega prawnej ochronie i jej obecność obok naszej jest w wielu przypadkach totalnym nadużyciem i łamaniem prawa, co sprawnie i rzeczowo pani poseł wyjaśniła. Ale mniejsza o te szczegóły które Komorowski i większość lewackiej tępoty i tak nie zrozumie. Pani Pawłowicz zarzuciła Komorowskiemu że łapiąc się brzytwy aby tylko zdobyć więcej popularności wobec nadchodzącej katastrofy wyborczej zaszczycił swoją osobą program innej totalnej tępoty z pogranicza wariatkowa, niejakiego Wojewódzkiego w którym wypadł wystarczająco żałośnie aby zniechęcić do siebie kolejne zastępy wyborców. Ten "obrońca" unijnej flagi nie miał nawet odwagi skrytykować wkładanie polskiej flagi w psie odchody jakie widzieliśmy w tym programie i za co słusznie KRRiT ukarała nadawcę karą pieniężną (pewnie pod przymusem opinii publicznej). To mu do głowy nawet nie przyszło aby skrytykować Wojewódzkiego choć jest oczywiste że poniżało to nasze barwy w stopniu niesłychanym i karygodnym. Tak to jest z tymi różnymi nabzdyczonymi redaktorkami i politykami których Pani poseł Pawłowicz nie oszczędza, a jednocześnie niezwykle celnie godzi w brednie jakie upowszechniają. Trudno się dziwić, że podczas jej niebytności na antenie używają sobie bezkarnie i bezpiecznie na niej ile mogą. Tylko kiedy przyjdzie stanąć twarzą w twarz ich autorytet, splendor i płynna wymowa blakną. Zaczynają się jąkać i jakoś im się argumenty wymykają z rąk. Kobieta umie sobie po prostu radzić z tępotą redakcyjną, stąd też i unikają jej obecności w studio jak ognia. Nie dają rady obywatelu funkcjonariuszu medialny. Nie dają rady, tak jak i pan nie daje. Pozostają wam wtedy tylko tępe docinki, skrzywienie twarzy, niezbyt ładne gesty i rejterada. No i inwektywy, tak jak to robi tępota lewacka na tym forum. Tyle waszego!

 • gela1

  Oceniono 2 razy 0

  kogo to obchodzi ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX