Komentarze (368)
Referendum Komorowskiego "błędem", propozycja Dudy - manipulacją polityczną [U LISA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • edza4

  Oceniono 4 razy 2

  Odnośnie Kukiza.prostak po ostatnich występach w innej telewizji pewnie doszedł do wniosku że już nie ręczy za siebie,więc nie ma nic do powiedzenia,bo to co powie to pomyje na własny łeb.

 • jerzymoneta

  Oceniono 6 razy 2

  a więc referendum Komorowskiego nie miało na celu wzmocnienia jednej opcji politycznej, nie było też psuciem demokracji...
  nie - to referendum na ważny temat, gdzie dowodem zainteresowania społecznego są zebrane miliony podpisów jest "psuciem demokracji"

 • ibrylowska

  Oceniono 12 razy -8

  Obrzydła mi dyskusja o niekonstytucyjnych referendach.I tak one nic nie dadzą. Z przerażeniem patrzę na to co robią dwaj panowie Duda. Z tego powodu nie wezmę udziału w drugim referendum. Panu Lisowi gratuluję obrony prawdy w sprawie obchodów rocznicy powstania Solidarności.

 • luzyczanin

  Oceniono 15 razy 7

  O, widzę, że wyborcza już plakatuje swoje strony plakatami agitacyjnymi. Widać demokracja jest zagrożona bo nie daj Jahwe ludzie pójdą do urn i SAMODZIELNIE podejmą decyzję, a te, jak wiadomo, mogą podejmować wyłącznie politycy wsparci na autorytetach moralnych takich jak Adam Michnik i Andrzej Kryże. Obaj z okolic sądownictwa PRL.

 • 1234qwerty

  Oceniono 7 razy 3

  Jeden z większych cwaniaków prowadzi programy o niczym za nasze pieniądze. Zaproś dupku normalnych Kowalskich i pogadaj o ich problemach

 • bbarab

  Oceniono 10 razy -8

  Ciekawe ile Prezes płaci za ten żalosny pisowski hejt? Bo nie wierzę, żeby było tylu prawdziwych idiotów.

 • karolina_2014

  Oceniono 15 razy 5

  Jak ten Lis może jeszcze prowadzić jakikolwiek program. Dziennikarz musi być neutralny politycznie a on jest największym liskiem chytruskiem, manipulantem jakiego kiedykolwiek widziałam. Niestety niektórzy ludzie to kupują, bo tak ich edukują.

 • ergosumek

  Oceniono 5 razy 3

  "Lis zaczyna: Po 2 tyg. potwierdzeń Paweł Kukiz zrezygnował z udziału (w programie). "

  Ło matko, znów zaczyna?
  Dobrze, że wyjaśnił, z czego zrezygnował Kukiz.
  Ale z braku laku zapchałeś dziurę?

 • norge

  Oceniono 10 razy 2

  Referendum to psucie domokracji - większej bzdury jeszcze nie słyszałem - w tej Szwajcarii to dopiero jest dyktatura, za to pełna demokracja w Korei Północnej, bo tam nie ma referendów. Obłęd w wazeliniarstwie przekroczył już wszelkie normy stężenia!

 • vito3

  Oceniono 7 razy 5

  zoll uczciwy inaczej,czy w tym korycie nie ma jednego ktory nie chce krasc i rabowac,pojdziecie do wora dlatego boicie sie kukiza

 • atomek0

  Oceniono 9 razy 3

  6 milionów Polaków chce tego referendum a ci idioci twierdza ze demokracja polega na tym zeby referendum sie nie odbylo. Tak sie przyzwyczaili do władzy ze uwazaja sie za jedynych nieomylnych zdolnych do mowienia innym co jest dla nich dobre.

 • val_drakul

  Oceniono 4 razy 2

  W czasie uroczystości otwarcia zmodernizowanego Muzeum Pałacu w Rogalinie – które odbyły się 30 maja tego roku – ówczesny prezydent Bronisław Komorowski posadził dąb. Żołędzi z niego jednak się nie doczekamy, bo drzewo – po zaledwie trzech miesiącach od posadzenia – uschło.

 • ergosumek

  Oceniono 8 razy 2

  " ...propozycja Dudy - manipulacją polityczną [U LISA]"

  A u Lisa po staremu.
  Jak Duda, to manipulacja.

 • bilderberg500

  Oceniono 7 razy 5

  Lizu! ale ty pięknie liżesz władzy. A miałeś być dziennikarzem?

 • atomek0

  Oceniono 8 razy 2

  ja jakos nie wierze Lisowi. Ten człowiek kłamał juz tyle razy że tylko wyjatkowo naiwni mu wierza w to co mówi.

 • ewa5.0

  Oceniono 4 razy 2

  A kto jest ten Kukiz,czy jak mu tam?!

 • Jacek Zeman

  Oceniono 7 razy 1

  Oczywiscie referendum jest polityczna manipulacja tylko jak to wytlumaczyc inteligentnym inaczej?

 • niezajetylogin2

  Oceniono 11 razy 3

  To kilka słów z mojej strony. W książkach dla małych dzieci lis ukazywany jest jako postać negatywna kojarzona z cwaniactwem, podstępem i złem. Jakże trafnie jest to ukazane również w rzeczywistości. Ten pan nie powinien mieć prawa publicznie występować. Jest tak jednostronny, że nie dziwię się, że ludzie odmawiają mu udziału w jego programie. Kto tego nie widzi, to sugeruję wizytę u okulisty lub co gorsze u psychiatry. Trudno się jednak dziwić. Jeżeli PiS dojdzie do władzy, a tak się raczej stanie, to pewnie niedługo potem zmieni się rada TVP i pierwsza uchwała jaka będzie, to zdjęcie programu Tomasza tfu Lisa z anteny (oby!!!). Jest to najgorsza publicystyka! Już Monika Olejnik jest bardziej obiektywna... Mam jeszcze kilka "ciepłych" słów do portalu gazeta.pl. Tak stronniczego portalu również nie widziałem. Dajcie temu Dudzie miesiąc, dwa, a nie od pierwszego dnia w niego niepier...!!! Co by nie zrobił będzie źle! Nie mówię, że jest święty, ale nie dajmy się zwriować!

 • artur_benek

  Oceniono 9 razy 3

  Zwolennicy jednej lub drugiej opcji będą się tutaj przerzucać argumentami o referendach i to która opcja jest lepszejsza. Prawda jest taka, że puszkę pandory otworzył Bronisław Komorowski ze swoją ekipą. Politycy PO muszą najpierw zrobić rachunek sumienia aby atakować Dudę. On chociaż podjął decyzję na podstawie podpisów i ma jakikolwiek argument. Taka gorzka dla niektórych prawda.

 • mysl_to_nie_boli

  Oceniono 17 razy 1

  nie rozumiem zamieszania wokół 2. referendum. Pierwsze ogłosił bul komorowski posrany, że przegra wybory, bez konsultacji z kimkolwiek, bez społecznego poparcia. Referendum ogłoszone przez Dudę zawiera wyłącznie pytania, które - zgodnie z konstytucją - za istotne uznało nie mniej niż 500 000 obywateli (podpisy, pod niektórymi było ich znacznie więcej). Gdzie tu psucie demokracji?! Jakoś nikt nie pisze o Szwajcarii, że jest niedemokratyczna, a referenda są tam organizowane b. często.

 • stupid_writer

  Oceniono 10 razy 4

  Rydzyk, przyjda po ciebie! Taczki gotowe.

 • socjolog12

  Oceniono 24 razy -8

  syfiLis dziennikarstwa, zaciekły przeciwnik opozycji, pupil ryżego...
  Kto ogląda syfiLisa? kto czyta?
  syfiLis jest kanonem szambiarskiego dziennikarstwa.

 • astrolog-2

  Oceniono 26 razy -4

  Oglądacie Lysa ? Bo ja NIE ;)))) Leesweeka też już nie kupuję odkąd ten szczuj tam pracuje.

 • masz01

  Oceniono 24 razy -4

  He he he!!!
  Duda - manipuluje...
  Komorowski - błądzi...
  Jedyna ostoja etyki, moralności, uczciwości, wiarygodności, PRAWDY - "U LISA"

 • pepe310

  Oceniono 20 razy 2

  dlaczego pokazujecie tylko Zolla i jego opinię negatywną na temat referendum?
  A dla równowagi może pokażcie równie utytułowanego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Jerzego Stępnia, który gorącym orędownikiem JOW i ma bardzo poważne argumenty w tej sprawie.

 • politiko1976

  Oceniono 19 razy -5

  Ktoś kto mówi że referendum psuję demokrację jest za totalitaryzmem , gdzie ciemny lud nic nie wiedział

 • y.y

  Oceniono 15 razy -5

  Można się tylko smutno uśmiechnąć widząc,że dzisiaj "dzinnikarstwo" zaczyna oznaczać pisanie o tym, co się działo w jakimś programie w telewizji.

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 11 razy -7

  ZA TO MY POLACY NIE KOLESIE IDZIEMY WSZYSCY NA ,,REFERENDUM ,,,,,PONIEWAŻ ,,,POPIERAMY POSTULATY PANA ,,,,KUKIZA,,,,,,DOŚĆ KOLESIOSTWA UKŁADÓW W PARTIACH TO KAŻDY OBYWATEL BĘDZIE MIAŁ PRAWO OD DAĆ SWÓJ GŁOS NA WYBRANEGO OBYWATELA A NIE NA PARTIA I TYCH W ,,SITWACH UKŁADOWYCH CO SWOICH KOLESIÓW MAJĄ NA PIERWSZYCH MIEJSCACH ,,,TYLKO OBYWATEL ZADECYDUJE KOGO CHCE WIDZIEĆ W SEJMIE ....REFERENDUM 6 WRZEŚNIA GŁOSUJEMY WSZYSCY ......

 • ela-007

  Oceniono 17 razy 3

  Być zaproszonym, a nie przyjść do Lisa - za to są punkty u prezesa.

 • zalep

  Oceniono 10 razy -6

  Wiem że porządni, wykształceni i kulturalni ludzie nie zajmują się słuchaniem żadnego polityka. Dziennikarzy również wybierają a nie dają się manipulować tabunom aparatczyków.

 • Grzegorz Kostur

  Oceniono 18 razy -6

  Jak można powiedzieć że referendum to psucie demokracji. To jest czysty idiotyzm. Nieważne jakie są pytanie, czy jednym się podobają a innym nie. Na tym polega demokracja. Większość decyduje

 • mackkaczka

  Oceniono 14 razy 0

  Jaki Zoll teraz madry i odwazny-komorowski popelnil blad. Gdyby jakims cudem komor zostal prezydentem to dalej by sie plaszczyl przed nim.

 • mackkaczka

  Oceniono 15 razy -3

  Formacja zwana "platforma obywatelska", zalozona przez sluzby specjalne (czempinski i spolka) dla realizacji ich wlasnych interesow (czyt. okradania Polski), za niemieckie marki przywiezione w reklamowkach. I wszystko jasne, kto ma rozum-niech mysli.

 • dryl1

  Oceniono 19 razy -3

  Ten red. Lis właściciel chorobliwie krótkich nóżek jest jednak uparty. Kiedy następny wyskok antysemicki ?

 • qnqn

  Oceniono 14 razy 4

  "Są one tak sformułowane, że odpowiedzialny człowiek nie może na nie odpowiedzieć". Dokładnie zgodzę się ze słowami Pana Profesora. Po frekwencji zobaczymy, jaka część Polaków, to skończeni debile. Niestety, ale masa rządząca pokazała jak bardzo ceni sobie inteligencję narodu. Mamy najwięcej magistrów w Europie, a jesteśmy jednocześnie najgłupszym jej narodem.

 • mirekk55

  Oceniono 17 razy -5

  Porządny polityk do takiego tendencyjnego programu nie przyjdzie.Białorusin Liseńko już się tak zeszmacił że nawet butów bym o niego nie wytarł...

 • cierniooczek

  Oceniono 16 razy -6

  - Próba zarządzenia drugiego referendum ma na celu tylko wzmocnienie jednej opcji politycznej - ocenił prof. Zoll i stwierdził, że łączenie go z wyborami jest bardzo złym pomysłem
  .................................................................................................................................................
  Jeżeli naród wierzy i stoi murem za reformy jakie robi im PO to będzie znakomita frekwencja i odpowiedzi na pytania zgodne z aktualną linią PO panie profesorze.

 • y.woodoo

  Oceniono 15 razy 7

  Zwiezle i krotko: o kant doopy potluc.

 • pl2512

  Oceniono 26 razy 2

  Tomasz Lis na żywo (idiotyczna nazwa - czy jak walnie w kalendarz to będzie Tomasz Lis na martwo?) to program Telewizji Polskiej opłacanej z przymusowego abonamentu publicznego. Jaki więc interes ma GW w jego promowaniu i reklamowaniu redaktora naczelnego tzw. polskiej wersji Newsweeka ( innymi słowy polskich popłuczyn tego znakomitego amerykańskiego tygodnika)?

 • leo2rys2

  Oceniono 23 razy 1

  Wielbiciele tego z lisiej nory , obejrzyjcie w you tube co on o was myśli.

 • Michal Xinski

  Oceniono 20 razy -6

  A pomyśleć, że tak łatwo pozbyć się Lisów, Smolarów, Zolli i innych profesurów. Wystarczy aby większość wyrzuciła telewizory z domów. Oglądalność spadnie do zera, a wtedy te indywidua albo będą kopać rowy, albo sczezną pod kościołami żebrząc o jałmużnę. Na co komu armia dziennikarzy, politologów, psychologów, ekonomistów czy filozofów?

 • right33

  Oceniono 24 razy 2

  Tomasz Lis? Czy to on sprokurował m.in. oddanie Oskara przez córkę Dudy, i wytykał żydowskie korzenie teścia prezydenta nie widząc tego samego u Komorowskiego?

 • 13plus

  Oceniono 43 razy 27

  czy nikt nie widzi że mamy powtórkę z historii przed rozbiorowej
  znowu kłótnia i podział polski
  jak w wyborach PIS nie uzyska takiej przewagi żeby rządzić samodzielnie wspólnie z kościołem ogłosi oszustwo i zorganizuje druga Targowicę
  zaczną ścigać tych co myślą inaczej niż oni i kościół
  a potem wojna domowe i co rozbiory ?

 • fakiba

  Oceniono 43 razy 21

  Duduś to sobie może , tyle na ile pozwoli prezio i episkopat , to ich pachołek i marionetka , nawet kancelarią nie zarządza , bo prezio swoich szpiegów tam wepchnął i tylko jego polecenia są wykonywane , a nie tego niby prezydenta , wybranego przez nieporozumienie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX