Jarosław Kuźniar odchodzi z "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Idzie do "Dzień dobry TVN" i zajmie się swoim biznesem podróżniczym

Jarosław Kuźniar odchodzi z programu "Wstajesz i wiesz". - Będę tęsknił, ale mam nadzieję, że jeszcze w telewizji się zobaczymy - powiedział na koniec swojego programu. Prezenter przechodzi do "Dzień dobry TVN", będzie też zajmował się swoją firmą podróżniczą. Jego miejsce zajmie Robert Kantereit.
Popularny prezenter prowadził poranne pasmo w TVN24 przez 9 lat. Nie rozstaje się całkowicie z Grupą TVN, wcześniej w sieci enigmatycznie zapowiadał, że zajmie się czymś "nowym".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"9 lat RANO liczy się chyba podwójnie. Bardzo Wam dziękuję za ten czas. Rozstajemy się ale nie żegnamy. Będę Wam i tv wierny. Jkuźniar" - tak prezenter pożegnał się z widzami na profilu "Wstajesz i wiesz" na Facebooku:Kuźniar odchodzi, ale nie do końca

Jak piszą "Wirtualne Media", Kuźniar z początku chciał odejść z TVN24, stanęło jednak na tym, że pożegna się z porannym pasmem "Wstajesz i wiesz". Pozostanie natomiast w grupie TVN, ma dla niej realizować projekt telewizyjny, którego szczegóły są na razie nieznane. Sam prezenter na razie tylko podsycał spekulacje, pisząc tajemniczo na Twitterze, że zacznie coś "nowego":"Nowym" okazało się przejście do "Dzień Dobry TVN". Miejsce Kuźniara zajmie - jak informuje tvn24.pl - jeden z dotychczasowych prowadzących "DD TVN", Robert Kantereit.

Kuźniar kontra internet

Znane były "boje" Kuźniara z wieloma niechętnymi mu internautami. Jako twarz TVN nie był specjalnie lubiany przez prawicową stronę polskiego internetu, zwłaszcza że się jej odgryzał. Kiedyś przeczytał jeden z niesympatycznych maili na antenie i zapowiedział, że jeśli dostanie tysiąc podobnych, zrezygnuje ze stanowiska i odejdzie z TVN-u.

Natychmiast powstała na Facebooku grupa "Zwalniamy Jarosława Kuźniara z TVN24". Ludzie publikowali tam informacje o jego wpadkach i memy. Kilka godzin po rzuceniu wyzwania prezenter dostał ponad 1000 maili. Nie zrezygnował, tłumacząc to m.in. wulgaryzmami w tych wiadomościach. - Przerobiłem każdy sposób na wysuszenie tego bagna, nad tym się nie da zapanować. Ignoruję idiotów, idę dalej" - mówił niedawno w wywiadzie dla magazynu Weekend.Gazeta.pl.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (334)
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Idzie do "Dzień dobry TVN" i zajmie się swoim biznesem podróżniczym
Zaloguj się
 • 0

  Zapewne to wina PIS-u panie Kuźniar !!! Życzę dalszej, owocnej pracy na froncie propagandy !!! Więcej jadu, kłamstwa i manipulacji !!! ,,Podziwiam'' pana za niezłomność !!!

 • Rita Kaszubowska

  0

  Czytam komentarze i zastanawiam się skąd tyle nienawiści do skądinąd sympatycznego prezentera?
  Trzeba być frustratem, któremu się w życiu nic nie udaje, żeby zadać sobie trud wypisywania takich bzdur a nawet okropności o człowieku który wam nie zrobił krzywdy.

 • wilenski11

  Oceniono 1 raz 1

  drugiego tak stronniczego pajaca jak kuźniar to chyba nie ma w tv

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 1 raz 1

  Byly "Podroze Guliwera", beda "Podroze Kuzniara".
  Wielki Guliwer odkrywa kraj liliputow. Na odmiane - maly Kuzniar odkrywa kraj sklepow wielkopowierzchniowych.
  U Guliwera - zwroty akcji. U Kuzniara - zwroty znoszonych ciuchow.

 • grapfen

  Oceniono 2 razy 0

  Nie lubimy mądrzejszych od siebie - prawda ?

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 2 razy 2

  Hej, Powiatowy. "Narzeczona" to zwiastun Nowego, skoro tecza sczezla ?
  Co sie dzieje w tym kraju - mendia na glowie stajom.

 • jw11

  Oceniono 2 razy 2

  politykować to mają politycy, a nie dziennikarze, piosenkarze albo kabareciarze , osły

 • jan3211

  Oceniono 5 razy 5

  Podobno Kuzniara zwalniają za jego osobiste uwagi na temat Trumpa.
  Podobno nie podoboło się to nowym właścicielom TVN. Tak powiedział prowadzący radio "polskie FM" z Chicago w rozmowie z Hołdysem.

 • domix

  Oceniono 5 razy 5

  Panika w Walmarcie- Kuźniar zamierza podróżować!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX