Liczba dnia - 11. Na tylu okładkach "wSieci" pojawił się Andrzej Duda. Dokładnie na 11 z ostatnich 15

Na 15 ostatnich numerów tygodnika "wSieci" aż 11 miało na okładce Andrzeja Dudę - wyliczył "Tygodnik Powszechny". Na pozostałych są śledztwo smoleńskie i przeciwnicy polityczni PiS bądź ich karykatury.
11 - to liczba okładek tygodnika "wSieci", na których pojawiał się Andrzej Duda. 11 w ciągu ostatnich 15 tygodni. Okładki sprawdził "Tygodnik Powszechny", a na Twitterze "liczbę dnia" opublikował Jacek Nizinkiewicz:Z jednej strony trudno się dziwić, bo prezydent to przecież niekwestionowana polityczna gwiazda ostatnich miesięcy. Z drugiej... ocenę tej liczby, tytułów i doboru tematów pozostawiamy naszym Czytelnikom i przypomnimy te okładki - zobaczcie naszą galerię

Więcej o:
Komentarze (256)
Liczba dnia - 11. Na tylu okładkach "wSieci" pojawił się Andrzej Duda. Dokładnie na 11 z ostatnich 15
Zaloguj się
 • montezuma1234

  0

  Kiedyś to nazywano "kultem jednostki".

 • minsect

  Oceniono 2 razy 0

  Nic dziwnego, jest to czas gdy Andrzej Duda został prezydentem, najważniejsze obecnie wydarzenie polityczne w Polsce.
  Policzcie sobie lepiej na ilu okładkach Newsweeka był Kaczyński w karykaturach perfidnego lisa?
  Ile było jak dotąd artykułów szkalujących Dudę w Wyborczej? Pewnie nie 11 a 111.

 • krach2015

  Oceniono 2 razy 2

  Kibole w calej Polsce to przybudowka PiS poblogoslawiona na jakiejs gorze w Czestochowie ( nie mozna napisac "Jasnej) kiedy organizowane tam sa,prowadzone przz Paulinow i przykladowo Rydzyka, wrogie dzialania przeciwko Polakom i Polsce ), we wszystkich marszach NIENAWISCI jakie organizuje PiS,za przyzwoleniem wlasnie PiS kibole graja pierwsze skrzypce.Sa to PiS-owskie bojowki podobne oddzialom niemieckiego SA,maja siac niepokoje i jak trzeba to tyranizowac spoleczenstwo i brutalnie to spoleczenstwo trzymac za twarz.


  Prezydent ma jeszcze w rezerwie SKOK Biereckiego ,kase w Luksemburgu i "Kiboli ".
  Kibole w calej Polsce to przybudowka PiS poblogoslawiona na jakiejs gorze w Czestochowie ( nie mozna napisac "Jasnej) kiedy organizowane tam sa,prowadzone przz Paulinow i przykladowo Rydzyka, wrogie dzialania przeciwko Polakom i Polsce ), we wszystkich marszach NIENAWISCI jakie organizuje PiS,za przyzwoleniem wlasnie PiS kibole graja pierwsze skrzypce.Sa to PiS-owskie bojowki podobne oddzialom niemieckiego SA,maja siac niepokoje i jak trzeba to tyranizowac spoleczenstwo i brutalnie to spoleczenstwo trzymac za twarz.W tym PISOWSKIM SZAMBIE mamy Prezydenta ,zaczyna smierdziec po skoku na SKOK.

 • signal

  Oceniono 3 razy 3

  co się dziwić gadzinówka pislamu finansowana ze skoków

 • hardy1

  Oceniono 2 razy 2

  Niech zmienią nazwę "czasopisma" (czasem piszą nie o Dudzie) na "W sieci PiS-u". Cotygodniowe dwa dodatki magazynowe: "Prezydent Andrzej Duda odwiedził sanktuarium..." oraz "Myśli zebrane Prezesa Tysiąclecia Jarosława Kaczyńskiego, tom..."

 • 123jna

  Oceniono 3 razy 3

  Oto "prezydent wszystkich Polakow", blad nastapil w okreslenkiu narodowosci - powinno byc WOLAKOW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX