Komentarze (371)
Zostawili w upał psa w aucie i poszli na lody. Pan Krzysztof skonstruował pewne urządzenie i uratował zwierzę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ryanmdusa

  Oceniono 9 razy 3

  Czegos tutaj nie rozumiem: samochod stoi na parkingu podziemnym, gdzie nie ma slonca bezposredniego, ani nawet rozproszonego, gdzie jest chlodno.
  TUTAJ CHODZI O RATOWANIE ZWIERZAT Z ROZGRZANEGO POJAZDU!!!
  Teraz wszyscy w bloku wschodnim chca byc bohaterami, jedna z mozliwosci jest uwolnienie psa z samochodu niezaleznie od temperatury, niezaleznie od okolicznosci rowniez np. w klimatyzowanym garazu, i naglosnienie sprawy, a zatem bieganie dookola, konstruowanie urzadzen, wzywanie ochrony, policji, gazety itd. Okazja jest, a slawa wybiera przedsiebiorczych.

 • magwol2

  Oceniono 6 razy 2

  Nigdy nie zrozumiem takich ludzi.
  Wczoraj musiałam podjechać do bankomatu a miałam psa w samochodzi i jak pomyślałam że mój sierściuch ma zostać w tej puszcze na 5 minut bez klimy to mi się serce krajało. Poszyła ze mną kasę wydłubywać.

  Żeby wziąć jakiekolwiek zwierze powinny być jakieś testy na minimum empatii.

 • sabrina006

  Oceniono 9 razy 5

  Biedne zwierzaki. Wczoraj mąż wyskoczył na chwilę na pocztę. Ja nie poszłam, bo jestem w ciąży i puchną mi nogi. Otworzyłam sobie okna i stwierdziłam, że poczekam tą chwilę w samochodzie. Nie było go max 10 minut. Myślałam, że umrę w tym ukropie. robiło mi się słabo. Więc skoro dorosły przy otwartych oknach nie jest w stanie wytrzymać nawet 10 minut, to co czuje w takim razie dziecko lub zwierze zamknięte na amen przez Bóg wie jaki czas?

 • kin1990

  Oceniono 11 razy -5

  i pieski powoli zaczyna się bardziej martwić niż o ludzi

 • andi113

  Oceniono 9 razy 3

  Wystarczająco złe jest to, że tacy ludzie mogą posiadać zwierzęta...ale co gorsza, oni często są też rodzicami lub w przyszlości nimi zostaną.

 • malgon70

  Oceniono 5 razy 1

  Powinni im tego psa od razu odebrac. Wiadomo, ze nie bedzie wlasciwie traktowany

 • gacek1947

  Oceniono 9 razy 3

  Ciekawy zestaw komentarzy - większość uważa, że zwierzęta nie mają praw. Co na to Kaczor???
  A serio - dajcie się zamknąć w samochodzie stojącym w te upały nawet na podziemnym parkingu. Po 15 minutach zaczniecie żałować. Po 30 oddacie wszystko za łyk wody i normalny oddech. Kto był czołgistą - wie

 • daga_1

  Oceniono 7 razy 3

  Jakbym była tą recepcjonistką, to od razu bym się darła, że wzywani są idioci, którzy zostawili psa w aucie. Idiotom zabrać psa i wlepić mandat z 1000 zł, żeby im się odechciało następnego psa.

 • m4t3us2

  Oceniono 2 razy 2

  Na tym filmiku można zobaczyć eksperyment jaki wpływ na żywy organizm (dorosłego człowieka) zamknięcie na godzinę w rozgrzanym samochodzie!
  vlogowy.com/index.php/component/k2/item/1000002579-zamknal-sie-w-samochodzie-podczas-upalu-na-godzine-he-shut-himself-in-a-car-in-sweltering-heat

 • wykidajlo2

  Oceniono 10 razy -6

  Zooterroryści w trosce o dobrostan zwierząt doprowadzili do tego, że obecnie na wsiach nie uświadczy się krów czy świń o owcach czy kozach nie wspominając. Jakimś sposobem krowy i świnie przeniosły się do przemysłowych ferm, gdzie przez całe życie świata bożego nie oglądają. Jednak do ich nowego miejsca pobytu zoofile nie mają wstępu - olbrzymie, idące w miliony odszkodowanie za faktyczne czy domniemane zawleczenie jakiejś choroby sprawia, że aktywiści różnych organizacji wymiękają. Pozostało jeszcze trochę kur ale one też niedługo wyniosą się do ferm, gdzie będą miały towarzystwo np 40000 innych. Wtedy, na sam koniec przyjdzie pora na psy; ponieważ w normalnych warunkach (abstrahując od stanu prawnego) żreć się tego nie da, oglądać je nasze wnuki będą na filmach i w ogrodach zoologicznych, niczym pokazywane w reklamach stada szczęśliwych krów pasących się na alpejskich łąkach.

 • lukki69

  Oceniono 3 razy 3

  Fajny zestaw zdjęć jedno ze święta zmarłych koło cmentarza..inne w parkingu podziemnym...gdzie ten upał???

 • az555

  Oceniono 7 razy -1

  Parking podziemny.uchylone okno,temperatury nie podali (więc prawdopodobnie, nic takiego).Nie wiem, czy to nie histeria.
  PS Setki tysięcy ludzi PRACUJE w gorszych warunkach,i nikt nie wzywa policji,nie robi sensacji na całą Polskę.

 • polsz

  Oceniono 7 razy -1

  samochód stał w cieniu, pies raczej nie wygląda na przestraszonego ani zgrzanego (podobno taki miał być). Swoją drogą czemu weterynarz wozi ze sobą sprzęt do siłowego otwierania samochodów?
  A może zaczniemy wyłamywać drzwi do mieszkań gdzie latem, w upale zostaly zamknięte psy...
  Ale co potem z tymi psami zrobić skoro genialna weterynarz twierdzi, że w cieniu mogą dostać udaru i kojfnąć/ Wybudujemy im klimatyzowane apartamenty?
  Zaczyna palemka w drugą stronę odbijać...

 • nienietak6

  Oceniono 9 razy 3

  A po co pan Krzysztof to konstruował, skoro policja chciała wybić szybę od razu? Dla mnie to kretynizm. A cham i tak się nie nauczy, że w samochodzie się nikogo nie zostawia. Po tym, jakby wprawiał okno i zapłacił karę za psa, nauczył by się, a tak ? Cham chamem zostanie.

 • zerozer52

  Oceniono 7 razy 3

  Zamknąć w tym aucie właścicieli pieska i patrzeć jak zdychają.

 • yokoono23

  Oceniono 7 razy 3

  Sami poszli na lody a Pieska(maskotkę)zostawili w zamkniętym samochodzie.Boże co za G..je!

 • erin32

  Oceniono 7 razy 3

  Skąd się biorą takie bezmózgie dwunożne padalce?
  Zamknąć ich na kilka godzin, może wreszcie nabraliby rozumu :/

 • armin1

  Oceniono 8 razy -2

  2 cm uchylonej szyby w piekarniku w którym jaja można gotować na twardo lub zrobić jajecznicę-LUDZKI PAN.

 • Oceniono 6 razy 2

  Zdjecie psa w samochodzie na przed cmentarzem zrobione zapewne 1 listopada, co ma niby obrazowac? Nie rozumiem...

 • galareta2

  Oceniono 10 razy 4

  Jak w każdej sytuacji kreowanej przez życie - jest wiele niedomówień i niejasności. 1. Na zdjęciu widać labradora i to wesołego, a autor pisze o leżącym beagle'u. 2. Na parkingu podziemnym samochód nie jest piekarnikiem, bo słońce go nie nagrzewa, a szyba podobno była uchylona. Po godzinie pies nie mógł się odwodnić w takich warunkach. 3. osoba interweniująca nie powinna sama podejmować żadnych działań, od tego są odpowiednie służby - czy to straż miejska czy policja. i po 4. W związku tym wszystkim - historia wyolbrzymiona sztucznie i lekko naciągana ...

 • Michał Gładysz

  Oceniono 11 razy 3

  Wszyscy są święcie oburzeni, a to zwykła bzdura. Popatrzcie ludzie na strój Pana Krzyśka i na strój ludzi wokół samochodu. Po pierwsze na pewno nie było upału bo wydarzenie jest z 1 listopada +- 2 dni , po drugie Nie wyobrażam sobie żeby Pan Krzysiek biegał w krótkich spodenkach o tej porze roku. Po trzecie o tej porze roku to ludzie chowają się do samochodów z zimna, a nie umierają z upałów, psu też nic nie było. A więc dotarliśmy do punktu gdzie gazeta w dziale wiadomości wstawia po prostu zmyślone historie. Na prawdę brak słów.

 • cy.nick

  Oceniono 6 razy 4

  Może ten autor, de..il dobrałby lepsze zdjęcia.
  Przechodnie ubrani w czapki i szaliki.
  Gdzie tu upał ?
  Cenisz dobre dziennikarstwo ?

 • ko_menta_tors

  Oceniono 6 razy -4

  ... a potem się człowiek dziwi, że PiS wygrywa... powinno wprowadzić się cenzus intelektu... a tacy "ochroniarze" powinni głosować co najwyżej na sołtysa!

 • ko_menta_tors

  Oceniono 14 razy 0

  Jak to się robi, że zbiera się stadko durniów i przystępują do ratowania zwierzęcia, które ratunku nie wymaga?! Wygląda, że ten pies się cieszy, ze z kimś mądrym może wymienić uwagi...
  Skończy się lato i nawiedzeni będą bronili psa przed mrozem :)
  Mam nadzieję, że Pan Krzysztof skonstruował TO, tylko po to, żeby "uratować" psa, a nie używa TEGO codziennie, żeby podreperowaćswój budżet

 • marjolaine

  Oceniono 11 razy -5

  Tacy ludzie powinni dostac mandat i to sporej wysokości, zeby w kieszeni poczuli, a po drugie pies powinine zostac odebrany i to natychmiast.

 • szman31

  Oceniono 3 razy 1

  MakGajwer byłby dumny :D

 • pl2512

  Oceniono 15 razy -1

  Weterynarz uratował psa siedzącego w wygodnym samochodzie zaparkowanym w zimnym parkingu podziemnym? No to faktycznie bohater. Dobrze, że nie napisały bystrzaki jaka była temperatura w słońcu w tych podziemiach.
  Miał szczęście psi konował, że właściciel nie zastrzelił go za próbę napadu i zniszczenia jego mienia.

 • kuserek

  Oceniono 12 razy 4

  Parking podziemny? to skad tam nagrzanie słońcem? Dodatkowo właściciel przewidział zostawianie szpary w oknie wiec cala ta historia to przykład szukania sensacji na siłe.

 • jan.w2

  Oceniono 6 razy 2

  Brawo dla nielicznych myślących policjantów. Okazuje się, ze w tej formacji tez tacy się zdarzają, ale muszą cierpieć straszne męki widząc wokół siebie bandę debili i nierobów, zwłaszcza tych na dowódczych stanowiskach. Wybicie szyby było by właściwsze. Jakaś kara dla debili z samochodu.

 • bresio

  Oceniono 7 razy -5

  Policja miała racje, decydując na wybicie szyby.
  W naszym chorym systemie, mogło się to okazać jedyną karą jaką poniosą właściciele psa.
  W zasadzie, powinni wybić wszystkie szyby, poczekać na właścicieli i odebrać dowód rejestracyjny za rozbitą przednią szybę.

 • smok61

  Oceniono 20 razy 0

  Jak widzę, samochód stoi na parkingu podziemnym....
  Jak czytam, bohaterski weterynarz otworzył drzwi przez uchylone okno.
  Czyli pies był w piwnicy i miał dostęp do powietrza.
  Psu może było trochę smutno i czuł się samotny , ale przegrzanie nie było możliwe.

  Pretensje do pani recepcjonistki , że nie daje mikrofonu, każdemu kto się nawinie
  pasują intelektualnie do całej sytuacji.

  O co więc w tym wszystkim chodzi ?
  To doświadczenie na sprawność medialną . Wmawia Wam się , że PIES + SAMOCHÓD + UPAŁ - to bardzo wielkie zło ......baraaaardzo wielkie zło !!!
  Potem podaje się wiadomość , że PIES + SAMOCHÓD ....ale nie ma UPAŁU .
  No i jeżeli wszyscy w komentarzach powiedzą ....ZŁO !!! ZŁO !!!
  to znaczy , że manipulacja się udała.
  Można zadać pytanie , po co manipulować w sprawie psów ?
  Po to ,żeby zdobyć doświadczenie i manipulować w innych sprawach....

 • Alicja Widera

  Oceniono 6 razy -2

  Powinni mieć zakaz posiadania zwierząt. To sadyści, życzę im aby znikneli z powierzchni ziemi jak najszybciej, bo odbierają dobre znaczenie słowu człowiek!

 • sandwich1

  Oceniono 4 razy 2

  Arkadia dobrze by zrobiła pozwalając ludziom wejść z psem. Na zdjęciu jest labrador, a nie beagle.

 • artley

  Oceniono 7 razy -3

  Na miejscu milicji to bym czołową tylną oraz wszystkie boczne wybił.

 • littlekazio

  Oceniono 5 razy 3

  Za kazdym razem gdy odtwazacie swoje g0wniane materialy video umiera jeden pies.

 • keyser.soze

  Oceniono 9 razy 7

  Zupelna bzdura. Ludzie w kurtkjach jesiennych na ulicy a artykul o upale i psie zostawionaym w samochodzie.

 • norton2

  Oceniono 4 razy 2

  Należy tych buców zamknąć w aucie na taki upał i niech się sami przekonają jakie to miłe!!!!

 • radhex

  Oceniono 4 razy 2

  to miłe że pomaga sie zwierzętom męczonym przez ludzi ale może pam michnik da na główną jakiś artykuł o pomaganiu ludziom męczonych przez ludzi

 • lipaca

  Oceniono 7 razy 3

  U nas pracownik Animalsow wybil szybe, zeby w upal uwolnic psa, ktory byl na wykonczeniu prawie z goraca. Kiedy wlasciciel przybiegl zrobic mu awanture, ze zniszczyl mu auto, ten zaprosil go do srodka, zeby zobaczyl, co zgotowal psu i przykul go kajdankami w srodku :-). Tylko, ze squ...el mial juz okno "otworzone", ze inaczej, nie szkodzi. Pracownik Animals stracil prace, ale mieszkancy napisali petycje o przywrocenie go do pracy i tak tez sie stalo.
  Skurczybyk chyba godzine drlsie z samochodu, zeby wezwal ktos gliny, ale ludzie jakos sie nie kwapili.

 • franek-janek

  Oceniono 9 razy 3

  "A policja chciala wybic po prostu szybe!" co brzmi ze chcieli prawie popelnic zbrodnie!! Nie panie redaktorze, wybicie szyby uratowalo by tez psa jak to zrobil Vet ale wlasciciele by pewnie lepiej zapamietali zdarzenie jak by musieli wydac kilkase zl I bylby to zdrowy przyklad dla innych. Brawo Vet I brawo policja, bo ci co 2 godziny sie chlodza jedzac lody mozgu maja malutko, oj malutko.

 • czyjcis

  Oceniono 16 razy 0

  Bez przesady to jest parking podziemny i nie jest tam gorąco. Zajmijcie się psami uwiązanymi do budy w taki upał, krowami palikowanymi w pełnym słońcu.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 11 razy -1

  czytam wpisy i nie wierzę - może i sprawa jest dyskusyjna, choć ja wierzyłbym weterynarzowi

  ale przynajmniej nie brac w głupia obronę włascicieli

  nastepnym razem olac sztuczki, wezwania, itd - rozbić szybe albo wezwac policje, która ja rozbije i po kłopocie

  tego chcecie?

  założę się, ze głosujecie na maliniaka, pis lub kukiza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX