Komentarze (798)
Nowa Sól. Szydło zrobiła konferencję w zrujnowanej fabryce. Prezydent Tyszkiewicz: Żałosny spektakl. Rząd PiS nie zrobił nic dla miasta
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zerozer52

  Oceniono 6 razy 2

  B. Szydło. Smutna, pisowska doopa.

 • ergosumek

  Oceniono 8 razy -2

  Platformiany hejt ma używanie, bo Pani Szydło stanęła na tle ruiny....?
  Powinna stanąć na tle Urzędu Miasta?

 • 123jna

  Oceniono 6 razy 2

  A masz Szydlo kupca na te nici? Najpierw go poszukaj kmiotko, naszylas sie w zyciu swoim, szydlem umiesz obracac ale wpadlo Ci do glowy, ze mozesz takze obracac nami, nie te progi na twoje pisie nogi, za krotkie i za tluste i zbyt cuchnace glina i obora. Taki jezyk do Was trafia, prawda? Wasza prawda i sprawiedliwosc - wiesniacka.

 • obywalet

  Oceniono 5 razy 3

  Bredzi Szydło bo nie ma nic do powiedzenia. "Program" PiSiorów to nowy plan pięcioletni a'la PZPR - "wszystkim damy i będzie raj na ziemi". Tylko kto się jeszcze daje na to nabrać - kto nie zna historii "raju" w PRL-u?

 • emigrant38

  Oceniono 11 razy 9

  Kłamliwa, manipulancka łajza chce być premierem??? PiSuarskie ścierwo.

 • sioban

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Premier Techniczna a jak wygląda program PiS na froncie odbudowy przemysłu produkującego sznur do snopowiązałek ???

 • tag1

  Oceniono 8 razy 6

  Sama zaczyna przypominać ruinę, czas na menopauzę.

 • mineyko

  Oceniono 8 razy 6

  Jeden babol z drugim,
  Ostro się ściga,
  która z nas głupsza,
  Szydło, czy Fotyga!

 • 333a3

  Oceniono 7 razy 7

  Kiedyś w mediach na zachodzie były kartofle Kaczyńscy, a teraz będzie Szydło z jednym kartoflem i Dudusiem

 • henyk

  Oceniono 11 razy 11

  Baba ma kompletnie zielone pojęcie o gospodarce, ekonomii, finansach a wymądrza się jakby była ekspertem. To jest żenujące. Obiecanki, cacanki a po wygranych - pocałujta w d..ę wójta, i co nam zrobicie?. Nie ma pieniędzy. Ciemny naród, tak czuję, kolejny raz da się zrobić w bambuko.

 • kaczkawrydzykach

  Oceniono 11 razy 11

  Szydło przecież ta kobiecina nie zna żadnego języka obcego, a wszystko musi uzgadniać bredziem Kaczyńskim, to nie znaczy, że Kaczyński zna jakikolwiek język poza językiem nienawiści, Ale nic dziwnego jego wyznawcy, lud prymitywny nie przyznaje się do znajomości jakiegokolwiek języka obcego poza pluciem,szczuciem itp.

 • toberson

  Oceniono 15 razy -7

  Tylko zlodzeje I oszusci bedza zle mowic o PISie bo wiedza ze beda rozliczeni!!Nadchodzi koniec afer I korupcji!!Narod ma dosc Was oszusci!!

 • kukimonster-online

  Oceniono 9 razy 9

  Mróz był okrutny i śniegiem wiało,
  Mama mu niosła ciepłe kakao,
  On w szafie siedział, bibułę czytał,
  Na generała zębami zgrzytał.

  Jechały "suki", jechały tanki,
  Mama mu z kawą nosiła dzbanki,
  On się do walki wielkiej szykował,
  Więc pistolecik swój przygotował.

  Strategię tworzył i kreślił plany,
  Wiedział, że wielkie nadchodzą zmiany,
  Czytał i pisał, pisał i czytał,
  Czasami mamę o coś zapytał.

  W zarysach tworzył grupy oporu,
  Pochodnie ściągał aż z Ekwadoru,
  Tworzył nocami i tworzył dniami,
  Mama chodziła z naleśnikami,

  Niosła banany i czekoladę,
  I z rodzynkami pyszną roladę.
  Niosła mu szynkę, niosła kiełbasę
  I lukrowaną przepyszną masę.

  Swe życie rzucił na stos dla sprawy,
  Na bok wszelakie poszły zabawy,
  Łzy mu płynęły, bardzo rozpaczał,
  Bo mu generał kraj przeinaczał.

  Morał zaś taki z tekstu wynika,
  Że ciężki w Polsce los bojownika,
  Co walczy dzielnie, krwi nie żałuje,
  A nikt mu nawet nie podziękuje!

 • 333a3

  Oceniono 8 razy 4

  Dlaczego poseł PiS Brudziński nie jeżdzi pociągami, bo pociąg jest zbyt duży i nie sposób mu się powstrzymać...

 • ermellina

  Oceniono 8 razy 4

  Ta Szydło jest gruba i brzydka i jeszcze totalnie głupia,Domyślam się,że Kaczyński wybral osobę gorszą od siebie ale,żeby aż tak

 • henryk57

  Oceniono 11 razy 7

  Pani Szydło idealnie komponuje się z tymi starymi budynkami. Wizjonerskie ujęcie obrazujące rządy PiS-u.Powinno być wykorzystane jako memento,zanim nie jest za późno.Teraz czekam kiedy prezydent Nowej Soli V.Tyszkiewicz pojedzie do Oświęcimia i pokaże "cuda" jakie dokonała dla swojego miasta. Oby się nie zdziwiła.

 • katimos

  Oceniono 10 razy 6

  Gdy słyszę o Dudzie,straSzydlo i PiSie, to rzygać chce mi się

 • traper08

  Oceniono 5 razy 5

  Upadek cywilizacji – kołtuństwo i zaprzaństwo zdominowało życie publiczne

 • katimos

  Oceniono 8 razy 6

  StraSzydło poszło w Polskę,a że gó... to trudno wolacy, to lubią.

 • sowa_i_przyjaciele_z_po

  Oceniono 10 razy -6

  2 lata panie prezydencie z PO to nie wystarczyłoby żeby porządnie posprzątać po PZPR-bis.

  Pańska PO przez 4 lata skupiona była tylko na obsadzaniu stanowisk i jakoś ci to nie przeszk.

 • poppers68

  Oceniono 10 razy 6

  Beata Szydło powinna swoją agitkę kontynuaować na tle centrali SKOK-Wołmin.
  A swoją drogą to byłoby ciekawe gdyby np. Kopacz przed centralą SKOKów przypominiała Polakom , że zapłacili już 3 MILIARDY NOWYCH ZŁOTYCH okradzionym wyborcom PIS....

 • republika-jednojajowa

  Oceniono 8 razy 6

  Kim po wyborach chce być pedzio Kaczyński, zawsze dziewica bez rodziny, prawa jazdy,konta w banku, ktory wystawił Szydło,a Szydlo to pierwszy na świecie przypadek człowieka, która jest bardziej interesująca (mniej nieinteresująca), wówczas gdy milczy, niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby jej nie było, a gdy przemówi, to znika.

 • ermellina

  Oceniono 6 razy 6

  Wg Szydło Polska weszła do Unii Europejskiej w latach 90. Przecież, to jakaś kompletna idiotka

 • 333a3

  Oceniono 6 razy 6

  Szydło Beata uroda księgowej na rybach u szwagra. Intelekt szwagra. Talent polityczny ryby.

 • ermellina

  Oceniono 6 razy 4

  Nie odnosicie wrażenia, że ta cała Szydlo jest po prostu głupa, może to odpowiada PiSdzielskiemu, ciemnemu, bo niewykszałconemu ludowi ale normalnemu Polakowi niekoniecznie,

 • maria_dolorosa

  Oceniono 8 razy -4

  Za to pani Kopacz porusza się wielkim sukcesem rządzących o nazwie "pendolino" i lansuje w miejscach, gdzie trawa pomalowana na zielono. W moim mieście ominęła miejsca, które są wielkim problemem i podstawą do protestów mieszkańców, wizytując tylko pokazową, choć niepotrzebną inwestycję i nowy budynek, a z rozmów z mieszkańcami wynikało, że największym problemem zadłużonego nieprawdopodobnie miasta jest KTO BĘDZIE JEDYNKĄ na liście PO. Czasami zastanawiam się, czy niezwiązany z korytem elektorat PO nie cierpi na syndrom sztokholmski.

 • heliheli

  Oceniono 6 razy 2

  powiem krótko - coraz bardziej podziwiam Pana Wadima Tyszkiewicza . Gdyby kiedykolwiek kandydował na Prezydenta RP to ma mój głos .

 • grekan

  Oceniono 7 razy 7

  W Londynie moge pokazac setki takich ruin i nikt nie twierdzi, ze Anglia w ruinie. Ta spiaca krolewna plecie to , co Kaczynski jej wpoi, ona nawet nie rozumie tego co mowi!

 • 1-wolne

  Oceniono 10 razy 6

  Odwiedziłem Nową Sól w tym roku po 10 latach i byłem mile zaskoczonym rozwojem i zmianą miasta.Nie wiem gdzie Szydło znalazła tą odrapaną ulicę na której się fotografuje lecz zdjęcie jest wyrażnie tendencyjne. Jeśli tak mają wyglądać rządy tej pani to współczuje
  moim rodakom.

 • traper08

  Oceniono 8 razy 8

  A do paprykarza spod Radomia nie zajedzie ?

 • Tomek Irek

  Oceniono 6 razy 4

  Jako Nowosolanin z pochodzenia mogę potwierdzić, że miasto ogromnie zmieniło się i zmienia na lepsze pod rządami Pana Tyszkiewicza, co nie zmienia faktu, że emigracja jest na porównywalnym poziomie jak w całym kraju. Nowosolska Fabryka Nici "Odra" zatrudniała około 4000 pracowników, a Dolnośląskie Zakłady Metalurgiczne "Dozamet" drugie 3000-4000. Na początku lat 90-tych jako dorastający chłopak sam obserwowałem jak zakłady te, a tym samym miasto, umierają. Beznadzieja, bieda i szara rzeczywistość. Tylko stare poniemieckie kamienice i budynki stały niewzruszone, jakby widziały niejedno i wiedziały, że taka kolej życia jest, Są wzloty i upadki. Od 2005 roku widać już było, że idzie ku lepszemu. Ale...no właśnie jest "ale", a ja naprawdę nie chcę i nie lubię narzekać, bo widziałem to miasto w naprawdę złym stanie i wtedy była to ruina, ale chcę podejść do sprawy obiektywnie. Tym "ale" jest poziom zarobków - czyli to co jest problemem całego kraju i na co bezpośrednio nawet tak dobry gospodarz jak Pan Tyszkiewicz nie ma wpływu. To miasto potrzebowało w pierwszej kolejności inwestycji i pracy dla ludzi nawet za ten przysłowiowy tysiąc, bo naprawdę ludziom żyło się ciężko w wolnej Polsce lat 90-tych. Prezydent ściągając kilkadziesiąt poważnych inwestorów, którzy wyłożyli miliony złotych na inwestycje w strefie przemysłowej i nie tylko w strefie, ożywił miasto, a ludzie dostali nadzieję, że w końcu coś się poprawi. I owszem, mieszkańcy zaczęli dostawać pracę za ten "tysiąc", ale jak każdy człowiek z czasem chcieli zarabiać więcej (zwłaszcza, że nie było wtedy deflacji i ich pensje zaczęły tracić na wartości). Ale tutaj już ani władza centralna ani samorządowa, nie mogła (ocena liberała) albo nie chciała (ocena socjalisty) wpłynąć na inwestorów, aby poprawili warunki płacy. Dalej jak mantrę było słychać: "Trzeba ściągać inwestorów" - za wszelką cenę? Może tak? Może nie? Nie wiem.
  Wiem za to, że niedawno minęło 26 lat od pamiętnego czerwca 1989 i naprawdę uwierzcie Państwo tak ślepo wierzący w sprawiedliwą rękę rynku, że rynek nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów ludzkości "by żyło się lepiej" i potrzebny jest w pewnych obszarach ręczny ster.

  A co do kampanii wyborczej: tylko naiwni myślą, że te wszystkie obrazki ze spotów, wyreżyserowane ustawki podczas briefingów zarówno Pani Szydło jak i Pani Kopacz są szczerą próbą komunikacji ze społeczeństwem. Zbyt wiele wyborów i kampanii przeżyłem, żeby nie dostrzec prawidłowości, o której wiemy wszyscy, ale części z Nas, wyborców, nie chce się dostrzec, że każda władza demoralizuje, a w demokratycznym systemie, każdy do niej dążący zrobi prawie wszystko i powie prawie wszystko żeby ją zdobyć. I bez względu na to kto wygra wybory w październiku, życzę sobie i wszystkim tego żeby "Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej".

 • mczes57

  Oceniono 11 razy -7

  Nie dawno pan prezydent Tyszkiewicz był wielce oburzony że próbuje się ratować bankrutujące kopalnie na Śląsku a nie ratowano zakładów pracy w jego mieście.Teraz ma pretensje że pokazuje się te upadłe fabryki. Panie prezydencie o co panu tak naprawdę chodzi?

 • kbl

  Oceniono 10 razy 6

  Propaganda i Spiski NIC WIĘCEJ!

 • felekstankiewicz

  Oceniono 8 razy 4

  Problem w tym ze Polski przemysl zrujnowali koledzy Pani Szydlo,z pod znaku solidarnosci,razem z PanemProf.Balcerowiczem na czele.To gdzie do tej pory byla Pani Szydlo?

 • dziadwawelski

  Oceniono 7 razy 3

  Premier Szydło jest coraz bardziej popularna i ma kolosalne poparcie wśród obywateli. Właściwie już teraz jest pewnym kandydatem na urząd Prezydenta RP . Ponieważ Prezydent Szydło jest dużo lepsza od ... profesora Gielińskiego ;-))))

 • invest_pl

  Oceniono 8 razy -4

  Zadłużenie budżetu Nowej Soli - 61% (zadłużenie do rocznego dochodu w proc.) 11 miejsce wśród polskich miast powiatowych. Nie można prosperować bez podstaw gospodarczych!!! Unijna kroplówka + kredyty komercyjne to źródło kasy na malowanie wyspy na zielono. Edward Gierek budował przemysł za kredyty - PLATFORMA buduje lotniska, aquaparki i inne kosztowne w eksploatacji góvvna, które będzie trzeba zamknąć.

 • e-ftalo

  Oceniono 8 razy -2

  I bardzo dobrze,że pani Szydło ujęła się za setkami zrujnowanych zakładów pracy i milionom bezrobotnych ,którzy musieli wyjechać za granicę ,by pracować.Taka jest bolesna prawda.A to że Nowa Sól jest wyremontowana ze środków pożyczonych od Unii,to nie ma nic do rzeczy.Z tego chleba nie będzie,to jest tylko fasada przykrywająca ogromną biedę jaka jest w małych polskich miejscowościach

 • cedet

  Oceniono 6 razy 6

  Na zdjęciu widzę dwa zabytki. Jeden przemysłowy, a drugi ludzki.

 • Oceniono 8 razy 6

  Iza ten fenomen marketingowców PiS'u podziwiam. Potrafili wmówić milionom rodaków, ze kraj jest w ruinie. Dzięki temu wygrają jesienne wybory. Potem - jak poprzednio - nic nie zrobią przez kilka lat, a stan zastany przedstawią jako swój sukces. Majstersztyk!

 • toberson

  Oceniono 11 razy -7

  Nowa-Sol to zacofane I prymitywne miasteczko rzadzone przez czerwona mafie PO/SLD!!Czerwona mafia Potrafi tylko krasc a nic nie robic!!Teraz zlodzeje I oszusci boja sie PISu jak swieconej wody!!Nadchodzi czas rozliczen!!!

 • razb1947

  Oceniono 12 razy -6

  Tyszkiewicz razem z PO zrujnowali zakład w Nowej Soli- do odpowiedzialności karnej

 • viornisko

  Oceniono 7 razy 3

  Żałosne jest hasło: słucham, rozumiem, pomagam. Że tak późno, że fałszywie, że kłamliwie...

 • wami41

  Oceniono 10 razy -2

  Kto zna Nową Sól to wie jak to wygląda. Pani Szydło jest be, a Pan Tyszkiewicz cacy bo chce się dostać do Sejmu. Jest to brzydkie, zrujnowane miasto ta Nowa Sól.

 • ramzes-ra

  Oceniono 11 razy 5

  Niestety,Polacy zostali oszukani w kampanii wyborczej Dudy, który obiecywał . że jak zostanie Prezydentem to zrobi wiele dla przeciętnych obywateli. Okazuje się że Prezydent nie ma takich możliwości bo olbrzymia wiekszość obiecanek jest w gestii Sejmu i Rządu.Podobnie robi Szydło. Jedzie do Nowej Soli i zamiast cieszyć się z jej mieszkańcami z dynamicznie rozwijającego się miasta pokazuje że zlikwidowano Nowosolską Fabrykę Nici "Odra" .Jest to typowa manipulacja PIS bowiem zlikwidowano przestarzałe przędzalnie mokroprzędne a produkcję nici utrzymano. Ale przecież pokazanie tego nie było po myśli PIS dlatego to pominięto. Miała być kamieni kupa i tak pokazano.Typowa kampania wyborcza Dudy.

 • bogumil01

  Oceniono 4 razy 2

  Tak będzie obiecuję w imieniu PIS.Beatka Sz.

 • hunter1111

  Oceniono 3 razy 3

  debata nad stanem polski wyjdzie pisowi bokiem, ludzie widza zmianny na lepsze pod rzadami po, chociaz niektorzy zapomnielize pis byl antyeuropejski co teraz skrzetnie ukrywa

 • feurig59

  Oceniono 8 razy 6

  Na jej miejscu zrobiłbym sobie sesję zdjęciową na tle zamku w Chęcinach i oskarżył Tuska i PO o rujnowanie kraju.
  Wyborcy PiS i Kukiza na bank by w to uwierzyli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX