Komentarze (330)
Duda w wywiadzie: Grono współpracowników już jest dobrane. Jest sympatyczna atmosfera
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • drugiepietro

  Oceniono 6 razy 4

  A co zrobi prezydent, jeżeli Polacy większością głosów opowiedzą się za JOW-ami i zaprzestaniem finansowania partii politycznych z budżetu państwa?

 • kochambolka

  Oceniono 9 razy -7

  W zasadzie DUDA nic nowego nie proponuje..tylko normalność..czyli dbanie o obywatela POLAKA, a nie złodzieja ...żydostwa...i innych pasożytów! Skoro po pożodze wojennej możliwe było odbudowywanie, budowa, leczenie gruźlicze i z wszelkich innych chorób...stomatolog..etc...to dlaczego nie teraz w DOBROBYCIE na ZIELONEJ WYSPIE, którą ominął kryzys??? Teraz nawet gruźlicy nie leczy się bezpłatnie..polikwidowano szpitale, sanatoria i prewentoria..np w Krakowie nie ma nawet oddziału, który mógłby przyjąć gruźlika... PO prostu trzeba pogonić złodziei i w POLSCE będzie miejsce dla POLAKÓW!!

 • kochambolka

  Oceniono 9 razy -7

  Złote myśli Bula;
  Mowy powinny być krótkie a kiełbasy tylko długie. ...W porozumieniu z premierem przygotowywana jest strategia wyjścia Polski z NATO......Woda ma to do siebie że się zbiera i stanowi zagrożenie ale potem spływa do Bałtyku...W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem....Miałem przyjemność w wizytowaniu terenów powodziowych...Nie będzie wspólnoty Europy dopóki nie będzie ona wspólnotą ducha, mówił Jan Paweł Trzeci w 97 roku…Konstytucja 3 Maja była "drugą na kontynencie europejskim konstytucją nowoczesną"...Dzieła Chopina to armaty ukryte w KRZAKACH...Zawsze mamy gdzieś w zanadrzu polską pamięć, że 400 lat temu, w trochę innym charakterze, żołnierze polscy maszerowali po placu Czerwonym....Byłem u prezydenta który świeżo zginął....Lotnicy więcej wiedzą, więcej widzą, bo wyżej latają...Jest czas na debatę także o najnowocześniejszych technologiach produkcji węgla...Udało mi się poprawić sądy 48-godzinne...My nie chcemy nikogo ustawiać tam... gdzie nas próbowano ustawić - tam gdzie stoi NATO...tam gdzie stoi ZOMO!...Wąsy maja to do siebie że odrastają....Qui ne risque, temu w pysk...Pochodzę z całej Polski...Nie powinniśmy domagać się od USA zniesienia wiz...Polska bardzo zyskała na wejściu do niej (UE) – jesteśmy płatnikiem netto, czyli więcej pieniędzy otrzymujemy niż wpłacamy do budżetu Unii.” ...Nie będę się przebierał i udawał, że jestem Światowidem o pięciu twarzach jednocześnie ...Eksploatacja polskich złóż gazu łupkowego w najbliższych latach raczej nie wchodzi w rachubę [..] złoża musiałyby być bowiem wydobywane metodą odkrywkową, co oznaczałoby dewastację krajobrazu.....Nie czekając na wynik wyborów staram się podejmować decyzje, których już nikt nie odwróci...Staram się wyciągnąć pewne profity z działalności jako marszałek i p.o. prezydenta...itd itp.

 • kochambolka

  Oceniono 6 razy -4

  ZGODA i BEZPIECZEŃSTWO dla WSI owego BUL-KUR-SZOGUNA!
  BRUNEK DYKTATOR??? "...nas nikt nie zakrzyczy, bo my mamy rację, racja jest po naszej stronie, bo większość Polski chce zgody i bezpieczeństwa". - Możecie sobie krzyczeć, ile chcecie, a Polska będzie szła tą samą drogą..."
  Polska należy do krajów o największej liczbie samobójstw w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. Wskaźnik ten u nas wynosi 17,5. W Niemczech 12,2, a w dotkniętych kryzysem ekonomicznym Hiszpanii i Grecji odpowiednio 7,6 i 3,5...a faktyczną ilość samobójstw należy pomnożyć przez 3, gdyż liczba 6000 to samobójcy natychmiastowi czyli np wisielcy...2 razy tyle umiera w szpitalu po zagazoawaniu czy przedawkowaniu leków...narkotyków...
  Dlatego mimo, że Choć nie jestem z "RODZINY" całkowicie się z BRUNKIEM zgadzam! POLSKI i POLAKÓW już nie stać na puste obietnice! POLACY chcą zgody i bezpieczeństwa dla siebie i swoich rodzin, a nie tylko zgody WSI owych z reżimowymi mediami..i żydów z żydami...!!! Tylko TY DUDA możesz przywrócić nadzieję POLAKOM!

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -6

  Wojtunik:
  „...Widzisz, ale facet nauczył ich, że on dzwoni i on im rozkazuje. I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą, bo minister osobiście wymyślił taką… wiesz z takiego…
  Bieńkowska:
  Taką koncepcję, tak, tak. …”-taśmy prawdy!

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -6

  DUDA jest PRAWY i skromny, ma dużą wiedzę, zna języki, myśli logicznie, nie ma demencji sklerotycznych, jest szczupły i jego żona też, więc mało zjedzą a "sukienki" też będą tańsze jak te dla KASZALOTA.....a przede wszystkim nie skacze po krzesłach, nie strzela "byków", nie ma tików nerwowych, nie jest z WSI, nie ma kompleksów, więc nie będzie bredził o pilnowaniu żon...nie "gada jak ksiądz", nie ma nic do ukrycia- więc nie sprzeda POLAKÓW jak ten WSI owy BUL-KUR-SZOGUN czy prostak-zbrodniarz SB cki BOLEK!

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -6

  Za rządów Platformy wydrenowano z Polski ponad 90 mld dolarów. Za rządów PiS - praktycznie zero
  Według raportu Global Financial Integrity nasz kraj znalazł się w gronie 20 państw świata, z których w latach 2002-2011 "wyeksportowano" w nielegalny sposób najwięcej kapitału.
  Chodzi tu nie tylko o unikanie podatków płaconych w Polsce, ale także unikanie ich poprzez rebranding.
  Rozkład drenażu w poszczególnych latach:
  2002: 1,11 mld USD
  2003: 1,96 mld USD
  2004: 0,42 mld USD
  2005: 0,78 mld USD
  2006: 0
  2007: 3,3 mld USD
  2008: 12,2 mld USD
  2009: 10 mld USD
  2010: 10,5 mld USD
  2011: 9,1 mld USD
  My tylko nie możemy sobie przypomnieć kto rządził w 2006 roku. Może Państwo mają lepszą pamięć..

 • kochambolka

  Oceniono 7 razy -5

  „...na Krakowskim Przedmieściu rozbrzmiewa stare tango: 'Ta ostatnia niedziela, jutro się rozstaniemy, jutro się rozejdziemy…'”. Pietrzak zaznacza, że „kilka tygodni potrwa wyprowadzka, bo samo palenie kwitów wymaga sporego wysiłku”.

 • traper08

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę nie pisać niedorzeczności; Pana elekta prezydenta Dudę popiera "cała" Polska, wszystkie środowiska - kościelne, ateistyczne, a nawet żydowskie, czymś się musiał dla nich zasłużyć;

  W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę;

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP. dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce.

  Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej.

  Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach.

  Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  wirtualnapolonia.com 15 04 29 duda na prezydenta

 • jakw

  Oceniono 6 razy -4

  Ciekawe, czy Komorowski pójdzie na referendum...

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -4

  „Nowy prezydent ma objąć urząd 6 sierpnia, czyli w rocznicę wymarszu Pierwszej Kadrowej z Oleandrów w 1914 r. To nie może być przypadek, zwłaszcza że Andrzej Duda to Krakus! A wybrany został 24 maja w święto Zesłania Ducha Świętego!” - tłumaczy satyryk i publicysta.
  I wskazuje, że w dniu zaprzysiężenia nowemu prezydentowi Polacy powinni zaśpiewać piosenkę sprzed 101 lat:
  „Raduje się serce, raduje się dusza,
  Gdy pierwsza kadrowa na wojenkę rusza…
  Chociaż do Warszawy mamy długą drogę,
  Ale przejdziem migiem, byle tylko w nogę…”

 • kochambolka

  Oceniono 10 razy -4

  LIS łasi się do każdego, kto ma "władzie"....do BOLKA bardzo uniżenie - choć to analfabeta, zbrodniarz /ma krew na rękach 18 letniego Tadzia Szczepańskiego, Tadzia Gawrońskiego...robotników 70...cały naród 80....sprzedał POLSKĘ i POLAKÓW wespół z SB...WSI..jako KOŃ TROJAŃSKI!!!
  Lisowi nawet nie przeszkadza, że ten bydlak BOLEK zrównał z ziemią grób swojego pierworodnego bękarta!!!

 • zd46

  Oceniono 7 razy 1

  Episkopat SZANTAZUJE, ZADA POSLUSZENSTWA WLADZ PANSTWOWYCH, wyznacza KTO MA BYC SZANOWANY A KTO NIE a kogo trzeba „oblozyc ekskomunika” teraz jest wynoszony pod koscielne sklepienia, na oparach kadzidla, elekt bez intelekt A.Duda !!!!!! Umarl KROL niech zyje KROLIK RASY MIESZANEJ !!!!!

 • kochambolka

  Oceniono 6 razy -4

  Kilkanaście dni temu w KRAKOWSKIM SĄDZIE, gdzie jest kilka bramek sprawdzających terrorystów-czyli zwyczajnych obywateli, bo terroryści przemycający i ułatwiający ucieczkę wybranym z SADU...to pracownicy Sądu!!!-oni-ci OBCY przechodzą POza kontrolą!!!...a więc wczoraj zostałam groźną terrorystką!!! Przechodząc kilkakrotnie przez bramki przemyciłam nieświadomie KOMBINERKI i ŚRUBOKRĘT!!! wpadłam za którąś tam kontrolą /PO drodze wielkiego GMASZYSKA ochranianego za KOLOSALNE pieniądze..., gdzie "szarak się gubi i błądzi...mogłam zamordować kilku OBCYCH- SĘDZIÓW!!!/ ........tak więc wreszcie "BOHATER-POLICJANT" zauważył KOMBINERKI....ŚRUBOKRĘT został nadal nie zauważony!!!......W EFEKCIE zostałam GWIAZDĄ - TERRORYSTKĄ w HOLLU SĄDU...bo nie byłam pokorna, a gnojenie mnie /podobnie gnoi się przeciętnego obywatela!/ było znacznie ...znacznie gorsze od wizyty kilkunastu uzbrojonych po zęby ZOMOWCÓW, którzy przyszli do mnie w "odwiedziny" w "STANIE WOJENNYM"!!!!

 • zd46

  Oceniono 8 razy 4

  Lech Kaczynski splamil Wawel w Krakowie, Andrzej Duda Uniwersytet Jagiellonski z Krakowa rzekoma swoja praca wykladowcy NIEWIEDZY i cwaniactwem w blokowaniu etatu, biskup Stasiek Wawel i Dzwon Zygmunta no a Jaroslaw Gowin z Krakowa drepcze za nimi "prawiczkowym krokiem" mamrotajac sobie pod nosem: "Co ja jeszcze moge splamic w Krakowie przylepiony do PiSu, czym moge nablocic"?

 • kochambolka

  Oceniono 7 razy -3

  Polacy nawet nie zdają sobie sprawy z faktu, ze nami rządzi MAFIA przestępcza, która ma cały aparat przemocy /policja, prokuratura, sądy....SB...WSI...przestępców najgorszego kalibru na swoje usługi../
  Takim przestępcą był BOLEK...kradł..donosił...zabił nawet Tadzia Szczepańskiego...i zaraz po tym Tadzia Gawrońskiego /bo ten miał wiedzę na temat śmierci Szczepańskiego/...było jeszcze wielu...np. Popiełuszko... BOLEK wespół z mocodawcami...zaszedł daleko...aż PO NOBLA...!

 • kochambolka

  Oceniono 6 razy -4

  Jesteśmy państwem PRAWA? - niestety NIE!

  Czy na "KWADRACIKA"- MAFIOZA KRZYSZTOFA WOJTASZKA zamieszkałego w KRAKOWIE przy ul. Krowoderskich Zuchów 23/24 tel. 12 796501619 i będącego "BOLKIEM" niżej wymienionych zdeprawowanych pań /reprezentujących zdeprawowane państwo, które istnieje teoretycznie/ ....który zastrasza całe osiedle..dzieci /mają według relacji "kwadracika" same jedynki/..matkę bez nogi.. jest PRAWO w teoretycznej POLSCE???
  Potrzebuję pomocy...i tak teraz przyszło mi na myśl, że może - skoro POLSKA jest krajem bezprawia i MAFII - trzeba wynająć takich "dżihadystów", by sprawiedliwości stało się zadość??? SZUKAM odważnego, mądrego, nieskorumpowanego, nie będącego w MAFII przestępczej mecenasa w KRAKOWIE!
  Mam do czynienia z MAFIĄ SĄD, czyli SSR Małgorzata FRONC - PROKURATOR ALDONA CHRZĄSTOWSKA /nadzorująca PROKURATOR ELŻBIETA DONIEC/ - POLICJANTKA z V KOMISARIATU w KRAKOWIE MAŁGORZATA ODRZYWOŁEK i ich PROTEGOWANY z MAFII KRZYSZTOF WOJTASZEK, który rzekomo przez przypadek w 2011 roku dostał rykoszetem od POLICJI..!
  Krzysztof WOJTASZEK to jest ZŁODZIEJ, OSZUST, OPRAWCA RODZINY..etc i działa bezkarnie, gdyż działa w MAFII złożonej z przestępców opłacanych z naszych podatków ale miast chronić uczciwych obywateli...MAFIA ta oszukuje, wyłudza i zastrasza swoje ofiary!
  Jestem siostrą Jana Jasińskiego, za którego BOLEK wygrywał KASIORĘ w kolekturze SB....

 • zd46

  Oceniono 6 razy 2

  A.Duda,„NAŁoKOWIEC” z "ŁUuuuJooootu", zatrudnil tez długoletniego działacza oraz sekretarza PZPR, pana M. Łopińskiego,, ktory w 1971 wstąpił do PZPR, był członkiem tej partii do 14 grudnia 1981 !!!!!!!! (Wikipedia). Brawo PiS, brawo Łopiński !!!! Dzialac PZPR, nie pierwszy, w otoczeniu Prezesa i PiSu !!!! Przechowalnia czy splacanie "zaciagnietych politycznych dlugow"?

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy -3

  Prezydent ma prawo do składania projektów ustaw a skoro PiS będzie miał większość jak wynika z sondaży to już należy się cieszyć z wcześniejszych emerytur, takze z przywrócenia OFE i kilku innych zdobyczy:)))
  Pan Duda na referendum powinien pójść, stanowisko obliguje, natomiast niech nie ściemnia, że mu się podoba ten projekt, ja nie jestem przekonany i nie chcę by w ogóle go rozpatrywano, likwidację Senatu i finansowanie partii jak najbardziej zlikwidować.

 • antykaczysta40

  Oceniono 4 razy -2

  Uważajcie, bo agent tomek zrezygnował z bycia posłem jakiś czas temu. Wiecie, gdzie teraz jest ? W waszej lodówce !!! Hahahahahaha /śmiech przez łzy/

 • zd46

  Oceniono 6 razy 2

  Panie elekcie Duda, czy musi pan, od popczatku, krecic „lody”z biznesmenami, czy musi pan spedzac wczasy w willi Berti a nie w willi zoliborskiej Kaczynskiego, czy musi pan zatrudniać w przyszłej kancelarii zamiejscowej PiSu kolegę Lecha K. (kancprezyd) byłego i długoletniego działacza oraz sekretarza PZPR, pana M. Łopińskiego,, ktory w 1971 wstąpił do PZPR, był członkiem tej partii do 14 grudnia 1981 !!!!!!!! Czym sie zasluzyli razem z A.Duda dla Wegier i Portugalii, bo od tych panstw „dostali ordery”, kon by sie usmial.Tak ma wyglądać wasza "dekomunizacja" i uczciwosc? No tak, ale organizowaliście przecież razem z nim "lot w jedną stronę" LK w TU do SMOL.

 • antykaczysta40

  Oceniono 4 razy -2

  Kogo dzisiaj rude straszydło okłamuje ? Kto jest wybrańcem ?

 • Andrzej Bielecki

  Oceniono 5 razy 1

  Populizm polega na tym że Pan Duda mówił wczoraj --nic nie musicie robić ,wam się należy,nie ma znaczenia co robiłeś, robisz albo masz zamiar robić ja ci wszystko dam , ty masz tylko na mnie oddać swój głos-- jutro natomiast powie -nie mam z czego realizować swoich obietnic ,zastałem kraj w ruinie, najpierw musimy wszystko odbudować a to musi trochę trwać

 • maciacho30

  Oceniono 4 razy 0

  Sorry nikogo nie chce obrażać ale po ostatnim głosowaniu w senacie invitro zobaczyłem prawdziwą twarz PISu! Nic dodać Nic ująć! Po wyborach Polska będzie zaściankiem świata jak w czarnej dup..e

 • antykaczysta40

  Oceniono 4 razy 2

  Ja się pytam co Duda ma wspólnego z Ireną Kołodziej i dlaczego tak dużo ?

 • kochambolka

  Oceniono 4 razy -2

  Prezydencka przygoda Bronisława Komorowskiego dobiegła końca, ale nie może on narzekać. Na otarcie łez otrzyma dożywotnio: ochronę Biura Ochrony Rządu, ponad 12 tys. zł. na prowadzenie biura, opiekę zdrowotną dla siebie i rodziny oraz... ogromną emeryturę, o którą sam zadbał.

  W 2011 roku Bronisław Komorowski podpisał bowiem ustawę, która podwyższyła emeryturę byłych prezydentów do 9,2 tys. zł brutto! – przypomina „Super Express”. Powody do zadowolenia dzięki Komorowskiemu mają także Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, których objęła ustawa z racji sprawowania urzędu prezydenta. Obaj często narzekali, że ich świadczenia są "skandalicznie niskie". Teraz mogą podziękować Komorowskiemu i cieszyć się ogromnym świadczeniem na starość. Wcześniej bowiem prezydencka emerytura wynosiła niecałe 5 tys. zł.

 • kaminmal

  Oceniono 4 razy 0

  Teraz będzie "prosiaczek i przyjaciele"

 • jogar

  Oceniono 8 razy 6

  Oczywiście każdy ze współpracowników to "prawdziwy Polak" czyli katolik, inaczej byc nie moze.

 • antykaczysta40

  Oceniono 7 razy 3

  Pomyłki bula przy dudzie cudzie to będzie nic. Cnn , bbc i inne on tam będzie, zawsze. Zobaczycie . Zielona wyspa mało pokazuje nasz kraj to teraz będziecie go mieli w namiarze. Tylko nie wiem czy to dobrze dla nas.

 • alieniak

  Oceniono 3 razy 1

  Abstrahujac od samego faktu, ze w Polsce prezydentura powinna byc zlikwidowana (zarzewie do konfliktu pomiedzy prezydentem a rzadem, duzy, a niepotrzebny koszt) to atmosfera w kazdej pracy jest wazna. I oby tak sympatycznie bylo do konca kadencji.

 • kczyna

  Oceniono 10 razy 8

  -" Dla mnie jest niezwykle ważne, żeby ci współpracownicy, którzy stanowią kierownictwo kancelarii, w pewnym sensie byli grupą przyjaciół - powiedział w pierwszym od dłuższego czasu wywiadzie prezydent elekt Andrzej Duda"

  To się nazywa nepotyzm panie elekcie.

 • antykaczysta40

  Oceniono 10 razy 6

  Plastikowy chłopok z Krakowa . Gratuluję Krakowowi, może by tak stolicę przenieść ?

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 11 razy -7

  DUDA jesteś jedyną nadzieją POLAKÓW!

  Czy brać sprawy w "swoje ręce"???...czy EWCIU istnieje w tym teoretycznym państwie choć jeden przyzwoity prawnik???
  Ewciu co mam począć z MAFIĄ działającą w KRAKOWSKIM SĄDZIE???? Skoro jest tak dobrze EWCIU, to dlaczego jest tak źle, że skorumpowani sędziowie i prokuratorzy reprezentują nasze państwo????
  Rozumiem, że WYMIAR nieSPRAWIEDLIWOŚĆI jest na waszych - OBCYCH usługach, ale tak BEZCZELNIE to nawet za KOMUNY nie robiono!!
  SZUKAM odważnego, mądrego, nieskorumpowanego, nie będącego w MAFII przestępczej mecenasa w KRAKOWIE!
  Mam do czynienia z MAFIĄ SĄD, czyli SSR Małgorzata FRONC - PROKURATOR ALDONA CHRZĄSTOWSKA /nadzorująca PROKURATOR ELŻBIETA DONIEC/ - POLICJANTKA z V KOMISARIATU w KRAKOWIE MAŁGORZATA ODRZYWOŁEK i ich PROTEGOWANY z MAFII KRZYSZTOF WOJTASZEK, który rzekomo przez przypadek w 2011 roku dostał rykoszetem od POLICJI..!
  Krzysztof WOJTASZEK to jest ZŁODZIEJ, OSZUST, OPRAWCA RODZINY..etc i działa bezkarnie, gdyż działa w MAFII złożonej z przestępców opłacanych z naszych podatków ale miast chronić uczciwych obywateli...MAFIA ta oszukuje, wyłudza i zastrasza swoje ofiary!
  Jestem siostrą Jana Jasińskiego, za którego BOLEK wygrywał KASIORĘ w kolekturze SB...

 • jdkonrad

  Oceniono 6 razy 4

  to jak?! jeszcze jarek się nie zdecydował kogo dudusiowi wstawi do pałacu? najlepszy będzie brudziński... wtedy medialność mamy gwarantowaną. Korwin przy nim wysiada!

 • xandx

  Oceniono 7 razy -1

  a te wszystkie projekty to będą po polsku czy w jidisz? bo może mu żona polka w tym pomoże.....

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 12 razy -10

  Z własnej inicjatywy przyszłam na V KOMISARIAT, by w obecności stróżów prawa oddać psychicznie chorej osobie "rupiecia" i 2 400 zł., które ta właściwie porzuciła u mnie w domu.
  Co mnie spotkało na V KOMISARIACIE w KRAKOWIE przy ulicy ZAMOYSKIEGO??? - jest poniżej!

  Pół roku temu bandzior Krzysztof WOJTASZEK będący w MAFII z POLICJĄ /nawet jedna z jego "dup" - jak on zwał te dziewoje - była córką komendanta policji.../ PROKURATURĄ i SĘDZIĄ FRONC ukradł mi 25 000 zł.
  Osoby będące funkcjonariuszami państwowymi - mimo dostarczonych dowodów i świadków KOMPLETNIE nic nie zrobiły, a tylko MATACZYŁY, by ochronić BAŃDZIORA!!!

  OTO POLSKA właśnie!!! POd rządami miłościwie nam panującej przestępczej partii MIŁOŚCI!

 • dorik2

  Oceniono 8 razy 6

  Duduś, wafelku! Ściągnąłeś tam paru kumpli, ale najważniejsze stanowiska obsadził Prezes, np. na fotel szefowej Kancelarii wsadził Sadurską, podopieczną Rydzyka (żeby obłaskawić Rydzyka, który za polsko-żydowską rodziną Dudów nie przepada). Jesteś tylko plastikową pacynką na dwóch sznurkach: jeden trzyma Prezes, drugi biskupi.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 11 razy 5

  !!!!! ... / wiesz co, pajacu? w doopie mamy twoją atmosferę i kolesiów przy korycie
  zabieraj się do pracy bo ostrzegamy, będziesz miał przechlapane, za pana Komorowskiego, ze wolno go było opluwać, że płaciliście trolom co szargali dobre imię jego żony i rodziny, ze zaszczuliście mądrego człowieka który traktował wszystkich polaków jednakowo
  Kazde twoje kichniecie pierdnięcie parada na odpustach i najmniejsze skompromitowanie OJCZYZNY bedzie tu wytkniete i ocenione
  A teraz po kolei, krok po kroku, punkt po punkie daj nam to co obiecałeś
  A wiesz wszo, że obiecywałeś wszystko co nie lezy w twojej gestii, kłamco, dlatego CZEKAMY

 • 3-kuleczka

  Oceniono 9 razy 3

  ... / wiesz co, pajacu? w doopie mamy twoją atmosferę i kolesiów przy korycie
  zabieraj się do pracy bo ostrzegamy, będziesz miał przechlapane, za pana Komorowskiego, ze wolno go było opluwać, że płaciliście trolom co szargali dobre imię jego żony i rodziny, ze zaszczuliście mądrego człowieka który traktował wszystkich polaków jednakowo
  Kazde twoje kichniecie pierdnięcie parada na odpustach i najmniejsze skompromitowanie OJCZYZNY bedzie tu wytkniete i ocenione
  A teraz po kolei, krok po kroku, punkt po punkie daj nam to co obiecałeś
  A wiesz wszo, że obiecywałeś wszystko co nie lezy w twojej gestii, kłamco, dlatego CZEKAMY

 • 3-kuleczka

  Oceniono 9 razy 5

  wiesz co, pajacu? w doopie mamy twoją atmosferę i kolesiów przy korycie
  zabieraj się do pracy bo ostrzegamy, będziesz miał przechlapane, za pana Komorowskiego, ze wolno go było opluwać, że płaciliście trolom co szargali dobre imię jego żony i rodziny, ze zaszczuliście mądrego człowieka który traktował wszystkich polaków jednakowo
  Kazde twoje kichniecie pierdnięcie parada na odpustach i najmniejsze skompromitowanie OJCZYZNY bedzie tu wytkniete i ocenione
  A teraz po kolei, krok po kroku, punkt po punkie daj nam to co obiecałeś
  A wiesz wszo, że obiecywałeś wszystko co nie lezy w twojej gestii, kłamco, dlatego CZEKAMY

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 10 razy -8

  Oto jak doczekaliśmy się PRYWATNEJ POLICJI działającej za nasze pieniądze i prowadzącej dosłownie prywatny BURDEL!

  8.07.2015 roku na Komendzie V Komisariatu w KRAKOWIE zostałam potraktowana gorzej niż gdybym trafiła do BANDYTÓW!!!...gdybym bandytom przyniosła pieniądze, to pewnie grzecznie by mnie jeszcze ugościli...a PRYWATNI POLICJANCI z V Komisariatu w KRAKOWIE nie chcieli mnie nawet wpuścić do środka!!!
  Ba nawet w pierwszych dniach stanu wojennego, gdy kilkunastu uzbrojonych "w długie i krótkie lufy" otoczyło dom... czułam się bardziej bezpiecznie, niż na KOMENDZIE V KOMISARIATU w KRAKOWIE /czyli przy ulicy ZAMOYSKIEGO/
  Chciałam oddać osobie psychicznie chorej pieniądze, które ta zostawiła u mnie w domu /a właściwie porzuciła rzeczy i pieniądze...za które miałam dawać jej laptopy i komórki do badania detektywistycznego w kierunku podsłuchów, które miała robić jej rodzina, znajomi...narzeczony narkoman i alkoholik...na którego musiałam wezwać policję we FRANKFURCIE... bo na POLSKĄ POLICJĘ nie mogłam liczyć..a „liczyły się minuty”
  W V Komisariacie POLICJANT Kowalski i taki jeden na wejściu "stójkowy" mnie zastraszał i wielokrotnie podżegał tą chorą osobę, by mnie oskarżyła o przywłaszczenie!!!, nie spisał protokołu..ani żadnej notatki - chyba nie umiał pisać i czytać!!!! ... a nawet ten policjant KOWALSKI straszył mnie wielokrotnie ZATRZYMANIEM!!! - na co ja się zgadzałam....choć teraz to oni muszą do końca wyjaśnić czy są policjantami!!!
  5 miesięcy temu padłam ofiarą oszusta - bandyty i wspólnika POLICJI Krzysztofa WOJTASZEK zamieszkałego przy ulicy Krowoderskich Zuchów- rzekomo POstrzelonego rykoszetem....przy ul. SŁOWACKIEGO..cha...cha...cha...
  POlicjantka ODRZYWOŁEK będąca w MAFII z KRZYSZTOFEM WOJTASZEK??? kwotę przywłaszczoną przez oszusta pomniejszyła o połowę!!!...nie przeprowadzono żadnego śledztwa i bez żadnego wyjaśnienia UMORZONO!!!!
  Nie wiem, czy V Komisariat POlicji jest jakąś prywatną INSTYTUCJĄ, bo ta psychiczna osoba powoływała się na znajomości BOŻENY MAZUR /zakupoholiczki i bezwzględnej kombinatorki po byle jakim Technikum Rolniczym, choć przedstawia się jako pielęgniarka...bo pracowała na recepcji w przychodni.../ z policjantem SROKĄ!!!
  Tak więc na V KOMISARIACIE przy ulicy ZAMOYSKIEGO /niedawno policjanci z tego komisariatu zarabiali na BURDELU zostali niby skazani??/ należy sobie KUPIĆ POLICJANTA???
  Komisariat Policji nie jest mieszkaniem zbójców..nie jest prywatny!!! a funkcjonariusz policji ma godnie reprezentować państwo! Policjant Kowalski zadzwonił do mnie i mnie zastraszał by nie pisać nazwisk!
  POLICJA przy ZAMOYSKIEGO to nie może być "państwo w państwie"!!!,
  Lidia Jasińska.

  Pieniądze i resztę "rupieci" tej chorej z IWKOWEJ przekazałam za podpisem na mojej "kartce"..pieniądze przeliczyłam przy KOWALSKIM, ale on właśnie wtedy darł mordę, że mnie zatrzyma i cały czas PODŻEGAŁ tą psychiczną by mnie oskarżyła!!!
  Oto co mnie spotkało w państwie prawa i gdzie ja trafiłam???
  Czy aby na V Komisariacie przy ulicy Zamoyskiego w KRAKOWIE pracują POLICJANCI czy PRZEBIERAŃCY???

 • krokus5

  Oceniono 7 razy 5

  I tak w sympatycznej atmosferze przebimbamy sobie 5 lat.

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 11 razy -9

  MANIPULANTKA SĘDZIA FRONC:

  OTO SĘDZIA MAŁGORZATA FRONC, która za kwotę około 10 000zł. /.płacone z naszych danin/ orzeka w IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ ubzdurała sobie, że ja mam "AMBER GOLD"!!!, a ja po prostu żyję bardzo skromnie...nie produkuję kasiory w piwnicy - bo mi się nie chce...syn jako doktorant nawet w 2 lata nie uzbiera ze stypendium /choćby w całości odkładał/ 25 000zł.....
  PANI FRONC - SĘDZINO z "doświadczeniem życiowym" - tak słyszałam u "Sędzia.... Wesołowska" rozumiem panią, że kocha pani pieniądze i coś się pani POmyliło...

  Sędzia SR II wydz. karnego Małgorzata FRONC jest albo osobą niepoczytalną!!! albo jest w MAFII z KRZYSZTOFEM WOJTASZEK i resztą..stwierdziła, że ja tak sobie pożyczam bandycie 25000 zł.....Czy taka osoba powinna orzekać w imieniu RZECZPOSPOLITEJ????

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 12 razy -10

  Przykład innej MANIPULACJI:

  Na stronach UM Warszawy opublikowany został raport pokontrolny, który zleciła Bufetowa po wybuchu skandalu. Tam są fakty, w odróżnieniu od dziennikarskich interpretacji. Obraz jaki wyłania się z tej lektury jest taki:

  1. Żadnych wad płodu nie wykryto aż do badania z 21 tygodnia pomimo, że badania wykonywano dosyć często ponieważ kobieta poroniła wcześniej pięć razy. (A klinika in-vitro NOVUM przestała się pacjentką interesować po kilku tygodniach od zapłodnienia ) Po tygodniu lekarz doszedł do wniosku że jedno ze zdjęć może zastanawiać. Nie był pewny, jak tłumaczył, badanie było trudne ze względu na otyłość pacjentki i zasłanianie twarzy dziecka rączkami. W tej sprawie lekarz prowadzący konsultował się z dwoma innymi lekarzami. Dlatego wysłali ją na badania do Instytutu Matki i Dziecka. Wróciła ona z badaniami 24 tygodnia ciąży.

  2. Tu wkracza Chazan. Na prośbę lekarza prowadzącego spotkał się z pacjentką. Został poproszony przez pacjentkę o zabieg aborcji. Po DWÓCH DNIACH od pierwszego spotkania, kobieta otrzymała odmowę na piśmie.

  3. Lekarz prowadzący wypisał jej skierowanie do szpitala Bielańskiego na wykonanie aborcji. Było jednak 5 dni po terminie i lekarze nie chcieli się tego podjąć choć takie zabiegi wykonuje się po terminie. Lekarz prowadzący proponował wykonanie zabiegu w ośrodku zagranicznym ale pacjentka odmówiła.

  4. Główny zarzut tej kobiety wobec Chazana jest taki, że podczas konsultacji lekarza prowadzącego z Chazanem, ten drugi od razu nie zaproponował aborcji. A lekarz prowadzący zlecił badanie kariotypu dziecka, na które trzeba czekać dwa tygodnie a pacjentka miała już takie badanie z kliniki in-vitro.
  ----------
  W oderwaniu od sporu o aborcję, gdzie tu wina Chazana? i dlaczego to on jest na świeczniku jako główny oskarżony choć z tą kobietą miał niewiele wspólnego?
  Dziwi kogoś, że zostaje uniewinniony przez lekarzy i prawników?

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 12 razy -10

  Polacy nawet nie zdają sobie sprawy z faktu, że nami rządzi MAFIA przestępcza, która ma cały aparat przemocy /policja, prokuratura, sądy....SB...WSI...przestępców najgorszego kalibru na swoje usługi../
  Takim przestępcą był BOLEK...kradł..donosił...zabił nawet Tadzia Szczepańskiego...i zaraz po tym Tadzia Gawrońskiego /bo ten miał wiedzę na temat śmierci Szczepańskiego/...było jeszcze wielu...np. Popiełuszko... BOLEK wespół z mocodawcami...zaszedł daleko...aż PO NOBLA...!
  RODACY obudźcie się, jedynie słuszną partię przestępców należy rozliczyć i odebrac zagrabione mienie!
  Wszelkich złodziei i przestępców niezależnie od barw Politycznych należy rozliczyć! Tych przekrętaczy z Watykanu też trzeba wziąć POd "lupę"!!!

  POLACY mogą żyć godnie i bezpiecznie w swojej OJCZYŹNIE tylko wtedy, gdy utylizujemy OBCE INSEKTY!

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 12 razy -10

  Zmanipulowano POLAKÓW i POLACY pozwolili ZDRAJCOM, MORDERCOM, OSZUSTOM i MANIPULANTOM by CI - OBCY stali się milionerami, a naród polski tłamszony, wyganiany, ścigany, psuty...
  Najgorsze, że na usługach tych OBCYCH przez lata były SĄDY i oczywiście IV władza!!!

  OTO przykład:
  Zobaczcie Państwo co się dzieje w POLSCE! - ten tekst puszczony w "eter" to jedna wielka LIPA!..i nic w nim nie jest prawdą!
  "...Mężczyzna trafiony po rykoszecie stał około 200 m od całej akcji na przystanku autobusowym i obserwował ją. Przypadkiem dosięgła go kula wystrzelona z policyjnej broni. Trafił do Szpitala Wojskowego w Krakowie. Wczoraj rannego odwiedziła żona. Rodzina 39-latka znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Kobieta została sama z piątką dzieci. Jej mąż pracował dorywczo na budowie. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci do pracy. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie użycia broni przez policjantów. To rutynowe postępowanie w takich przypadkach...."
  A jaka jest prawda????
  Ten "przypadkowy" przechodzień jest w MAFII z POlicją i z pewnością nie był przypadkowy!!! Kobieta to żadna żona, ale dziwka mająca swoich 2 dzieci i 2 tego prostaka Krzysztofa Wojtaszka z POlicyjnej MAFII!! Na żadnej budowie nigdy nie pracował!!..co najwyżej przepuszczał wyłudzone i ukradzione pieniądze w kasynach...To bandyta i łobuz bez żadnej szkoły znęcający się nad chorą matką bez nogi...żyjący z jej renty!!! ...ale redaktorzyna pieprzy farmazony na zamówienie?!!!
  Miejsce zdarzenia też jest inne...a co robią BOMBY podkładane pod drzwi "KWADRACIKA"???

 • Irena Kołodziej

  Oceniono 15 razy -11

  Dlaczego CI OBCY jeszcze maja jakiekolwiek POparcie???
  Jedynie słuszna partia miłości tak otumaniła POLAKÓW, że zamiast odejść w NIEBYT jak jej POprzedniczka - nieboszczka UNIA WOLNOŚCI...nadal wejdzie do SEJMU!!!
  RODACY jak to możliwe???
  ano tak:
  1 Nie zlikwidowaliśmy kopalń i stoczni - wygasiliśmy je.
  2. Nie zadłużyliśmy państwa - zadbaliśmy by zawsze mogło kogoś spłacać.
  3. Nie jesteśmy umoczeni w afery - po prostu podsłuchano nas w nieodpowiednim czasie.
  4. Nie ma bezrobocia - są ludzie, którzy przyjęli taki styl życia.
  5. W przyszłości będą wypłacane emerytury - całe 300 zł.
  6. Nie ma wysokich podatków - dostosowaliśmy ich wysokość tak aby zredukować Wasz dochód do minimum egzystencjalnego.
  7. Nie zbankrutujemy - pójdziemy proeuropejskim śladem Grecji.
  8. Nie chronimy swoich kolegów przed odpowiedzialnością karną - dbamy by naszych rodaków nie spotkała krzywda sprawiedliwości.
  10. Nie zmieniliśmy historii tylko napisaliśmy nową,
  11. Nie zrujnowaliśmy opieki zdrowotnej tylko wsparliśmy prywatnych przedsiębiorców,
  12. Nie kupowaliśmy złotych zegarków tylko pożyczaliśmy na wieczne nieoddanie od bogatych kolegów,
  13. Nie odebraliśmy dzieciom roku dzieciństwa tylko zadbaliśmy o ich szybszą produktywność..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX