"Niech Bóg przebaczy jej wszelkie zło, jakie wyrządziła". Oto kondolencje Frondy po śmierci działaczki LGBT

Portal Fronda.pl zdołał oburzyć nawet własnych czytelników. Podając informację o śmierci działaczki Partii Zieloni i aktywistki LGBT, nie powstrzymał się od oceny postępowania zmarłej, wyrażając nadzieję, że Bóg "przebaczy jej wszelkie zło, jakie wyrządziła w swym życiu".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W czasie ostatnich nawałnic zginęła Katarzyna Bienias, zielonogórska działaczka Partii Zieloni, aktywistka LGBT i feministka. Na samochód, którym jechała z dwiema innymi osobami, spadło drzewo. Bienias miała 29 lat. Promowała tolerancję i równouprawnienie, organizowała wydarzenia związane z walką o prawa kobiet i mniejszości seksualnych.

O tragedii poinformował między innymi portal Fronda.pl. Zrobił to jednak w sposób zadziwiająco niesmaczny i niestosowny, który oburzył nawet jego własnych czytelników.

Po informacji o śmierci kobiety najpierw zacytował słowa pożegnania Anny Grodzkiej, wykorzystując okazję do obrażenia transseksualnej polityk i odnosząc się do niej w rodzaju męskim ("transseksualny polityk Anna Grodzka napisał na swoim Facebooku..."). Następnie stwierdził: "Niezbadane są wyroki boskie. Prośmy Dobrego Boga, by zmiłował się nad duszą Pani Bienias i przebaczył jej wszelkie zło, jakie wyrządziła w swym życiu".

"Szufladkowanie i ocenianie"

Złośliwe słowa portalu zostały natychmiast skomentowane. "Dlaczego tak dziennikarze na frondzie nie piszą o każdym zmarłym...??? Nie podoba mi się to szufladkowanie i ocenianie", "Nawet po śmierci człowieka nie potraficie mu szacunku okazać" - pisali niektórzy czytelnicy.

"A ja proszę boga by zmiłował się nad duszą redaktora Frondy i przebaczył mu całe zło jakie wyrządził i nadal wyrządza" - napisał dziennikarz Łukasz Woźnicki.Kochana Kasiu. Byłaś i pozostaniesz we mnie jednym z najwspanialszych ludzi.Otrzymałam straszną wiadomość - Katarzyna...

Posted by Anna Grodzka on  Monday, July 20, 2015


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (723)
"Niech Bóg przebaczy jej wszelkie zło, jakie wyrządziła". Oto kondolencje Frondy po śmierci działaczki LGBT
Zaloguj się
 • goplana24

  Oceniono 1 raz 1

  Fronda to syfilis polskiego dziennikarstwa.

 • Monika Rusek

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeba być niezłą idiotką by tak nietaktowanie skomentować czyjąś śmierć. Boziu daj tej kobiecie więcej rozumku.

 • Szara Kara

  Oceniono 3 razy 3

  O tempora. O mores... "Fronda" to zło. Nie rozumiem kompletnie, jak ten twór się jeszcze trzyma. Ciekawe, kto im wybaczy psucie głów i szerzenie mowy nienawiści. Nawet na ludzkim nieszczęściu próbują zbijać "popularność" - to chyba w myśl zasady - "nieważne co, nieważne jak - byle o nas mówili".

 • kochambolka

  Oceniono 2 razy 0

  08.07.2015 roku na Komendzie V Komisariatu w KRAKOWIE zostałam potraktowana gorzej niż gdybym trafiła do BANDYTÓW!!! Ba nawet w pierwszych dniach stanu wojennego, gdy kilkunastu uzbrojonych "w długie i krótkie lufy" otoczyło dom... czułam się bardziej bezpiecznie, niż dziś na KOMENDZIE V KOMISARIATU w KRAKOWIE /czyli przy ulicy ZAMOYSKIEGO/
  Chciałam oddać osobie psychicznie chorej pieniądze, które ta zostawiła u mnie w domu, ale tam policjant??? Kowalski i taki jeden na wejściu mnie zastraszał i wielokrotnie podżegał tą chorą osobę, by mnie oskarżyła o przywłaszczenie!!!, nie spisał protokołu..ani żadnej notatki - chyba nie umiał pisać i czytać!!!! ... a nawet ten policjant??? straszył mnie ZATRZYMANIEM!!! - na co ja się zgadzałam....choć teraz to oni muszą do końca wyjaśnić czy są policjantami!!!
  5 miesięcy temu padłam ofiarą oszusta - bandyty i wspólnika POLICJI Krzysztofa WOJTASZEK zamieszkałego przy ulicy Krowoderskich Zuchów- rzekomo POstrzelonego rykoszetem....przy ul. SŁOWACKIEGO..cha...cha...cha...
  POlicjantka ODRZYWOŁEK będąca w MAFII z KRZYSZTOFEM WOJTASZEK??? kwotę przywłaszczoną przez oszusta pomniejszyła o połowę!!!...nie przeprowadzono żadnego śledztwa i bez żadnego wyjaśnienia UMORZONO!!!!
  Nie wiem, czy V Komisariat POlicji jest jakąś prywatną INSTYTUCJĄ, bo ta psychiczna osoba powoływała się na znajomości BOŻENY MAZUR /zakupoholiczki i bezwzglednej kombinatorki po byle jakim Technikum Rolniczym, choć przedstawia się jako pielęgniarka...bo pracowała na recepcji w przychodni.../ z policjantem SROKĄ!!!
  Tak więc na V KOMISARIACIE przy ulicy ZAMOYSKIEGO /niedawno policjanci z tego komisariatu zarabiali na BURDELU.zostali niby skazani??/ należy sobie KUPIĆ POLICJANTA???
  Komisariat Policji nie jest mieszkaniem zbójców..nie jest prywatny!!! a funkcjonariusz policji ma godnie reprezentować państwo! Policjant Kowalski zadzwonił do mnie i mnie zastraszał by nie pisać nazwisk!

 • losoid

  Oceniono 4 razy 0

  Jak czytam Frondę itp., to odrzuca mnie i przechodzę na strony GW czy WO. Ale jak czytam hejty stąd, to odrzuca mnie i wracam na Frondę. Nienawiść i głupota po obydwu stronach.

 • block-buster

  Oceniono 7 razy 3

  Ku...ka Fronda portal oszczercow i syfilitykow...

 • zbycholj23

  Oceniono 6 razy 2

  Terlikowski - co ty powiesz na temat pedofilii sukienkowych dewiantów z kk?

 • klerykanty70

  Oceniono 5 razy 1

  Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwic polactwo kleczace. Taki terlik lzy innych, pedofil katabas obmacuje czy wspolzyje z dziecmi a ojciec kleczacy co robi? Na kolana prostak pada i glowe skrywa. Przeciez to normalni ludzie chodza po bulki nie maja obstawy boru... Dlaczego nadal funkcjonuja obrazaja, maca, deprawuja. Bo moi mili dawno temu zindoktrynowali polactwo ze polak katolik to najswietszy z najswietszych. Bezkarny. Jeszcze przyjda czasy ze bedziemy was palic na stosach....

 • michnikredgestapo

  Oceniono 10 razy -2

  Wszyscy ktorzy chca wmuszenia nam malzenstw homoseksualnych to zlodzieje i potencjalni pedofile.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX