Agresywne nastolatki miały wrócić do tramwaju i wszcząć kolejną bójkę. Pogryzły pasażera i ukradły telefon

Nagranie bójki nastolatek w tramwaju obiegło internet. Okazuje się jednak, że na szarpaninie się nie skończyło. TVN Warszawa informuje, że chwilę po bijatyce nastolatki wróciły do tramwaju i ukradły telefon kobiecie, która chciała wezwać policję.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasNa nagraniu, które wrzucił do sieci youtuber Ajgor Ignacy, widać awanturujące się nastolatki. Początek pyskówki nie został niestety zarejestrowany. Ignacy, który opublikował wideo, twierdzi, że bójka zaczęła się, gdy młoda pasażerka zwróciła nastolatkom uwagę, że zbyt głośno się zachowują. Odpowiedzią była agresja.

Obiecana pełna wersja :D

Posted by Ajgor Ignacy on 7 lipca 2015


Przechodnie próbowali pomóc... niewłaściwej stronie

Inni pasażerowie zareagowali i wyprosili agresywne dziewczyny z tramwaju, jednak te miały wrócić do pojazdu tylnymi drzwiami. Pan Michał, który relacjonował sytuację w rozmowie z TVN Warszawa, próbował ponownie wypchnąć dziewczyny z tramwaju, ale udało się "usunąć" tylko jedną z nich. Dwie pozostałe dziewczyny zabrały mężczyźnie okulary i wyszły na zewnątrz. Z relacji pasażera wynika, że na przystanku rozpoczęła się kolejna szarpanina - nastolatki miały gryźć i szarpać mężczyznę.

Przypadkowi przechodnie, widząc bójkę, uznali, że to mężczyzna zaatakował dziewczyny i próbowali im pomóc. "Zanim zdążyłem wytłumaczyć, że to ja jestem pokrzywdzonym, dziewczyny zdążyły uciec, kradnąc przy okazji telefon jednej z kobiet, która próbowała wezwać policję" - opisuje w rozmowie z TVN Warszawa.

Świadkowie i okradziona kobieta złożyli zeznania na komendzie, co potwierdziła kom. Joanna Węgrzyniak. - Ustalamy świadków, przeglądamy monitoring i poszukujemy sprawców - powiedziała policjantka w rozmowie z portalem. W związku z kradzieżą wszczęto śledztwo ws. rozboju.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (471)
Agresywne nastolatki miały wrócić do tramwaju i wszcząć kolejną bójkę. Pogryzły pasażera i ukradły telefon
Zaloguj się
 • jar00s

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepsze jest "piomóżcie ludzie pomóżcie" a facet kręci film komórką,

 • mate29

  Oceniono 3 razy -3

  To jest skutek oglądania głupich amerykańskich filmów na TVN
  i religii w szkołach

 • Marcin Kropka

  Oceniono 1 raz 1

  "Przypadkowi przechodnie, widząc bójkę, uznali, że to mężczyzna zaatakował dziewczyny i próbowali im pomóc." I weź tu człowieku reaguj.

 • kochambolka

  Oceniono 1 raz 1

  Komisariat Policji nie jest mieszkaniem zbójców..nie jest prywatny!!! a funkcjonariusz policji ma godnie reprezentować państwo! Policjant Kowalski zadzwonił do mnie i mnie zastraszał by nie pisać nazwisk!
  Proszę nie kasować więcej moich postów, bo POLICJA przy ZAMOYSKIEGO to nie może byc "państwo w państwie"!!!, a policjant Kowalski może mnie podać do Sądu - ja nazywam się Lidia Jasińska.

  Czy na zlecenie policjanta Kowalskiego skasowano mój post???
  ".... kochambolka 8 godzin temu Oceniono 15 razy -1
  V KOMISARIAT w KRAKOWIE jest PRYWATNY i jest własnością przestępców!!!!???
  Ja dziś na Komendzie V Komisariatu w KRAKOWIE zostałam potraktowana gorzej niż gdybym trafiła do BANDYTÓW!!! Ba nawet w pierwszych dniach stanu wojennego, gdy kilkunastu uzbrojonych "w długie i krótkie lufy" otoczyło dom... czułam się bardziej bezpiecznie, niż dziś na KOMENDZIE V KOMISARIATU w KRAKOWIE /czyli przy ulicy ZAMOYSKIEGO/
  Chciałam oddać osobie psychicznie chorej pieniądze, które ta zostawiła u mnie w domu, ale tam policjant??? Kowalski i taki jeden na wejściu mnie zastraszał i wielokrotnie podżegał tą chorą osobę, by mnie oskarżyła o przywłaszczenie!!!, nie spisał protokołu..ani żadnej notatki - chyba nie umiał pisać i czytać!!!! ... a nawet ten policjant??? straszył mnie ZATRZYMANIEM!!! - na co ja się zgadzałam....choć teraz to oni muszą do końca wyjaśnić czy są policjantami!!!
  5 miesięcy temu padłam ofiarą oszusta - bandyty i wspólnika POLICJI Krzysztofa WOJTASZEK zamieszkałego przy ulicy Krowoderskich Zuchów- rzekomo POstrzelonego rykoszetem....przy ul. SŁOWACKIEGO..cha...cha...cha...
  POlicjantka ODRZYWOŁEK będąca w MAFII z KRZYSZTOFEM WOJTASZEK??? kwotę przywłaszczoną przez oszusta pomniejszyła o połowę!!!...nie przeprowadzono żadnego śledztwa i bez żadnego wyjaśnienia UMORZONO!!!!
  Nie wiem, czy V Komisariat POlicji jest jakąś prywatną INSTYTUCJĄ, bo ta psychiczna osoba powoływała się na znajomości BOŻENY MAZUR /zakupoholiczki i bezwzglednej kombinatorki po byle jakim Technikum Rolniczym, choć przedstawia się jako pielęgniarka...bo pracowała na recepcji w przychodni.../ z policjantem SROKĄ!!!
  Tak więc na V KOMISARIACIE przy ulicy ZAMOYSKIEGO /niedawno policjanci z tego komisariatu zarabiali na BURDELU.zostali niby skazani??/ należy sobie KUPIĆ POLICJANTA???
  Pokaż odpowiedzi (3)

 • polololo.ltd

  Oceniono 2 razy 0

  Bezstresowo chowane dzieciaczki po szkolnych reformach Peło.

 • rabieg

  0

  No facet masz nauczkę. Nie wtrącaj się. Bo jeszcze sąd cię oskarży o przemoc w sprawie nieletnich

 • Robert Kuczyński

  Oceniono 4 razy 4

  "Pogryzły pasażera i ukradły telefon" Nasuwa się podstawowe pytanie: czy były szczepione?

 • nanabun

  0

  Za chwilę wybory. PiS-owski rząd da rodzicom tych durnych smarkul po 500 zł miesięcznie w nagrodę. Nie liczy się jakość wychowania, tylko ilość. A może jak już ten idiotyzm pani Szydło się spełni, to chociaż z automatu zabierać ową zapomogę rodzicom dzieci skazanych przez sąd rodzinny?
  Rozwydrzenie postępuje i postępować będzie. Wynika tylko i wyłącznie z poczucia bezkarności oraz koszmaru bezstresowego wychowania.

 • rud_aa

  Oceniono 2 razy 2

  Chory kraj! Kilka dni temu pokazywali jak 2 policjantów zatrzymywało i skuło pijanego faceta. Przechodnie się zlecieli, byli agresywni, jeden nawet strącił czapkę z głowy policjanta. Ratownik medyczny oczywiście oskarżył o rasizm. Proszę mi wyjaśnić co różniło te dwie sytuacje? Dlaczego w przypadku działań policji ludzie dołączyli się do działań, ba sami nakręcali spiralę niechęci i prowokowali. A w przypadku gó...ar, które zaczynają się bić- ludzie nie potrafią zareagować. Strach przed byciem oskarżonym???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX