"Dziadostwo. Jak nie srają, to szczają". Czubaszek, Drozda i OT.TO oglądają youtuberów

Polscy komicy internetowi osiągają nierzadko wielomilionową oglądalność. Nie chodzi tylko o Wardęgę, ale też o autorów takich, jak Człowiek Warga czy Abstrachuje. Dzieła youtuberów skonfrontowaliśmy z satyrykami i kabareciarzami znanymi ze starych mediów: Tadeuszem Drozdą, Marią Czubaszek, Katarzyną Pakosińską i kabaretem OT.TO. Jakie były ich reakcje?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasKim są youtuberzy, których pokazaliśmy satyrykom?

SA Wardęga

Najbardziej znany polski youtuber. Wykonuje tzw. pranki, czyli uliczne żarty z ukrytą kamerą. Jego najbardziej znany film, "Mutant Giant Spider Dog", obejrzało ponad 140 milionów widzów z całego świata. Wardęgę w serwisie YouTube śledzą ponad 3 miliony subskrybentów. Satyrykom pokazaliśmy jego drugi najpopularniejszy film "Gentleman Spiderman", który do dziś uzyskał 51 milionów wyświetleń.

AbstrachujeTV

Zespół youtuberów z Warszawy, znany z serii filmów opartych na formatach takich, jak "Oczekiwania vs. rzeczywistość" czy "Czego NIE mówią". Obecnie mają ponad 1,7 miliona subskrybentów na YouTube'ie. Ich filmy w jeden dzień od premiery potrafią zebrać milion widzów. Satyrykom pokazaliśmy ich czwarty najpopularniejszy film, "Czego NIE robić: W PKP", z prawie 5-milionową liczbą wyświetleń.

Z Dupy

Kanał Macieja Dąbrowskiego, znanego też jako Człowiek Warga. Ma ponad pół miliona subskrybentów, jego najpopularniejszy film zebrał ponad 1,7 miliona wyświetleń. Znany z serii filmów takich, jak "ZDUPPING", "TAK vs SRAK" czy "Wywiady z dupy". Satyrykom pokazaliśmy jego drugi najpopularniejszy film pt. "Jedyny, Prawdziwy Kandydat Z DUPY", który uzyskał ponad 1,5 miliona wyświetleń.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (138)
"Dziadostwo. Jak nie srają, to szczają". Czubaszek, Drozda i OT.TO oglądają youtuberów
Zaloguj się
 • Anna Kubicka

  0

  Dozda w swoich czasach nie wiele miał konkurencji,więc "się patrzyło" ,mlodzież zawsze miala dziwne poczucie humoru,bo jeszcze nie wyrobione/nie pamieta wół jak cieeciem bul/,nie zrozmy sie więc na to wszystko,bo przeminie tak jak wszystko dotychczas,za parenascie lat nasi blogierzy tez beda smucic na temat czasow

 • Bodzio Stawski

  0

  "Śmiechu warte" prowadził człowiek wykształcony. Kanały na youtube mogą prowadzić równie dobrze idioci bez szkoły, zasad moralnych, jakichkolwiek merytorycznych podstaw do prowadzenia czegokolwiek. No ale tak to jest, jak się nawet w podstawówce chodziło na wagary z języka polskiego.

 • emerytstudent

  Oceniono 1 raz 1

  żal im dupę ściska że to nie oni zarabiają na YT.

  A prawda jest taka, że czasy się zmieniają i dowcipy OT.TO (swoją drogą kiedyś przy tym ryczałem ze śmiechu... ech lata 90.) już nikogo nie bawią. Taki jak i stare horrory - już nie takie straszne. Spiłowaliśmy w nas poczucie humoru i bojaźń przed zmorami.

 • joki8688

  Oceniono 1 raz -1

  Degeneruje się wszystko, ale przekonywanie młodych o tym, że złe jet używanie wulgarnej mowy, upadek moralności i zezwierzęcenie obyczajów jest jak rozmowa ze ślepym o kolorach.

  Żeby uznać coś za złe trzeba mieć punkt odniesienia, autorytet - a oni ich nie mają. Ich bohaterowie są równie zdegenerowani co oni. Tak upadała każda kolejna cywilizacja - i tak upadnie i ta. Tylko ta się już nie podniesie.

 • tenare

  0

  Pamiętamy Drozdę, że jak komuś stał się wypadek, to Drozda pokazywał "śmieszny filmik" w tzw. "Śmiechu warte".

 • fakit.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Śmiechu warte :)
  Akurat pan Drozda i kabaret Otto to były takie suchary, że nikt nie uznawał tego za kabaret...

  Wardędze psim swędem udał się jeden skecz, ten z pająkiem, zarobił na mieszkanie, no i spoko...

 • beastiebot

  Oceniono 2 razy 0

  "O Boże znowu Drozda - śmiechu warte
  Panie Drozda idź pan w ch** z takim żartem..."

 • takajednaania

  0

  Kabaret Starszych Panów, Piwnica pod Baranami, STS Elita, Pod Egidą,
  Potem długo nic.
  Pojawia się "Mumio"
  Potem, aż do dzisiaj nic.
  Potem aż do dzisiaj nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX